Şimdi Ara

Günlüğü sonlandırıyorum dia 4 şu anki lig.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorum yine bir dereceli günlüğü pff falan dersiniz şimdi ama biz de deneyelim dedik. :)
    Tamamen unranked olan bir hesabımla ilk defa oyunları atmaya başladım.
    10/6 yaparak gümüş 3 e attı.
    Gerçekten duosuz 10/10 yapmanın çok zor olduğunu bir kez daha anlamış oldum :)
    Burdan maçları attıkça yeni resimleri koymaya çalışıcam.
    Sadece annie oynamaya çalışıyorum çünkü 16 tane hero var ve sadece dereceli girmek için gereken sayıyı oluşturmak için alınan 450 iplik herolar..
    Çok rezil oynadığım bir oyundu ama kazanmayı bildik.
    Karşı takım annie alınca jungle geçmek zorunda kaldım ama at adam hala çok güçlü :)
    Kolay bir maçtı. Çok focus yediğim için haliyle biraz fazla öldüm ve oyun uzadı.Serilerdeyiz :)
    Mid salmadıkları için tekrar jungle oynadım sonuç olarak kolay bir maçtı.:)
    Fena olmayan bir oyunla yine kazandık ve silver 1 attı :)
    Yine mid salmadılar ama sıkıntı değil gerçek hesabımdaki arkadasım da smurf hesap kasmaya baslamıstı onunla girdik tasıyacağını bildiğim için çok kasmadım farmladım
    Shacoyu redinde basıp öldürdük sorna afk kaldı.Morgana da oyun sonu çıktı.Sonuç olarak kolay bir oyundu
    Karşımdaki ahri pek bilmiyordu kolay bir laning ve roamlarla oyunu kazandık.Ama ısrarla oyunu bilmediğimi ve free aldığımı iddaa etti
    Yine aynı ahri karşıma geldi.Biraz daha try hard olmasa da hard oynadım ezilmenin tadına bakması için ama hala free olduğumu iddaa ediyordu
    4vs5 bir maçtı.Graves hiç oyuna bağlanmadı.Bir sorun oldu sanırım.Sonuc olarak oyun cabuk bitti ve az kille
    Üstüme çok focus olduğu için hayatta kalmak adına değişik bir build denedim ve işe yaradı evde denemeyiniz
    Kolay bir oyun değildi ss vermeme lazım bot oralı olmadığı için kata çok kastı tam anlamıyla tek atıyordu ona focuslanarak sorunu çözdük ve gold 5
    Annie banladılar ben de hesabımda olan 2 mid herosundan diğerini lissandrayı aldım mekanikleri benzediği için yine kolay bir maç oldu
    Bizim takımdaki kata ısrarla mid isteyince kıramadım ve topa geçtim sonuç yine değişmedi Forumdan bir arkadasla duo giriyoruz rahat oluyor
    Annie banlamazlar da almaz mıyız Forumdaki arkadaşla beraber taşıdık felaket bir bot laneimiz vardı ama sıkıntı olmadı
    Cassi smurf olduğunu kolay bir oyun olacağını söyledi ve gitti feedledi Seriye çıkmadan 2 lig atlamakta çok tatlı
    Israrlı mid jung pre yazarak midi aldılar bot pre gittik ve daha kolay taşıdık sanki
    Bir el daha bot pre deneyelim dedik ve aynı verimli sonuca ulaştık
    Tekrar bot pre gittik güzel bir ikili olduk botta.Tekrar seriye çıkarmadan 2 lig atlattı
    Yazmaya değer bir oyun değil kolay oyun
    Midi salmadılar ve bot pre gidelim dedik kolay oyundu bütün laneler kazandı.Tekrar seriye sokmadan plata attı.1 günde 5 lig atlamış oldum güzel bir duygu
    Karsı taraf annie aldığı için support yolu gözüktü 2 maç ss almayı unuttum plat5 92 puandayız :)
    Fb mid aldığı için yine support tercih ettim.Seriye atmadan plat 3 attı mutluyuz
    Annie alırız da easy olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa6666 -- 25 Mart 2015; 19:45:02 >

• Yarım unranked mi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silver ranked günlüğü işte aradığım şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurosaki_ichigo kullanıcısına yanıt
    Gecen sezon dereceli atılmadı anlamında demek istedim :)
  • Helal gerçekten iyisin.Demek ki oynayan taşıyor arkadaşlar.Herkes hakettiği yerde

• İyi değil aslında smurf hesapta 10/6 yapmak ama gercekten duosuz 10 yapmak çok şans işi :) Teşekkürler bu arada
  • Silver 3 serilerdeyiz büyük ihtimal silver 1 atıcak duo girmek isteyenler ekleyebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa6666

Silver 3 serilerdeyiz büyük ihtimal silver 1 atıcak duo girmek isteyenler ekleyebilirler

altın 5deyim suan miixy ekleyebilirsin
  • Fena olmayan bir oyunla yine kazandık ve silver 1 attı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa6666 -- 9 Mart 2015; 7:53:43 >
  • Başlığa only annie ekle bari
  • Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    Ekleyelim ozaman

• Devamını dilerim oldukça iyi gidiyorsun
  • Vileda Suyu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim :)
  • Yine mid salmadılar ama sıkıntı değil gerçek hesabımdaki arkadasım da smurf hesap kasmaya baslamıstı onunla girdik tasıyacağını bildiğim için çok kasmadım farmladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa6666 -- 9 Mart 2015; 17:21:02 >
  • böyle devam
  • Gold 3 üm istersen duo girebiliriz nickim TheKingFeoTR adc hariç her yeri oynarım .
  • zaman bulsam bende bi plat rushlucam hesabi

yani insallah

• Shacoyu redinde basıp öldürdük sorna afk kaldı.Morgana da oyun sonu çıktı.Sonuç olarak kolay bir oyundu
    Karşımdaki ahri pek bilmiyordu kolay bir laning ve roamlarla oyunu kazandık.Ama ısrarla oyunu bilmediğimi ve free aldığımı iddaa etti
    Yine aynı ahri karşıma geldi.Biraz daha try hard olmasa da hard oynadım ezilmenin tadına bakması için ama hala free olduğumu iddaa ediyordu
    4vs5 bir maçtı.Graves hiç oyuna bağlanmadı.Bir sorun oldu sanırım.Sonuc olarak oyun cabuk bitti ve az kille
    Üstüme çok focus olduğu için hayatta kalmak adına değişik bir build denedim ve işe yaradı evde denemeyiniz
    Kolay bir oyun değildi ss vermeme lazım bot oralı olmadığı için kata çok kastı tam anlamıyla tek atıyordu ona focuslanarak sorunu çözdük ve gold 5
    Annie banladılar ben de hesabımda olan 2 mid herosundan diğerini lissandrayı aldım mekanikleri benzediği için yine kolay bir maç oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa6666 -- 10 Mart 2015; 19:40:18 >

• Bizim takımdaki kata ısrarla mid isteyince kıramadım ve topa geçtim sonuç yine değişmedi Forumdan bir arkadasla duo giriyoruz rahat oluyor
    Annie banlamazlar da almaz mıyız Forumdaki arkadaşla beraber taşıdık felaket bir bot laneimiz vardı ama sıkıntı olmadı
    Cassi smurf olduğunu kolay bir oyun olacağını söyledi ve gitti feedledi Seriye çıkmadan 2 lig atlamakta çok tatlı
    Israrlı mid jung pre yazarak midi aldılar bot pre gittik ve daha kolay taşıdık sanki
    Bir el daha bot pre deneyelim dedik ve aynı verimli sonuca ulaştık
    Tekrar bot pre gittik güzel bir ikili olduk botta.Tekrar seriye çıkarmadan 2 lig atlattı
    Yazmaya değer bir oyun değil kolay oyun
    Midi salmadılar ve bot pre gidelim dedik kolay oyundu bütün laneler kazandı.Tekrar seriye sokmadan plata attı.1 günde 5 lig atlamış oldum güzel bir duygu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa6666 -- 11 Mart 2015; 21:38:36 >

• Tebrikler. Asıl ligin ne

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.