Şimdi Ara

Güneş Tanrıçası Karma Hk?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kostümü riotun sitesinden baktığımda satın alınamayacak(hatıra) kostümler listesinde gördüm. Ama bana özel mağaza da %50 indirimde gördüm. Bu durumda kostümü alabilirmiyim, alsam bile kullanabilirmiyim, bu arada o kostüm sizce güzel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok kötü kostüm ciddi anlamda

Hakkında yazmaya bile gerek yok o derece
  • Şuan marketten alınan order of the lotus ve conquerer oneririm.Onun dışında tabi harika bi traditional karma var ama satılmıyor.

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Sana özel mağaza da indirime girdiği için onu almaya şey ettim, yoksa benim favorim winter wonder. Traditional geleneksel mi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 20 Mayıs 2017; 13:5:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Sana özel mağaza da indirime girdiği için onu almaya şey ettim, yoksa benim favorim winter wonder. Traditional geleneksel mi oluyor

hocam Traditional geleneksel çıkan kostüme gelirsek oyun içinde çok güzel olmasada splashı çok iyi ama karma skininiz varsa almaya değmez ve açarsanız kullanabilirsiniz sorunsuz bişekilde
  • Karma skinim olsa almayı düşünmezdim zaten, teşekkürler

• limitli skinlerin gelmemesi lazım diye ticket at lotus çiçeği iste en güzeli lotus çiçeği bence
  • mağazada olmayan kostümler de gelebiliyor, alırsan da sorunsuz kullanabiliyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.