Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015 (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.231
Cevap
118
Favori
96.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dikkatinize; Rayban rb2132 modelinin "Junior" modeli de var. N11'de, bilumum sitelerde satılmakta. Model olarak çocuklar için, fiyat olarak nispeten uygun fakat yüze çok ufak geliyor ve bunu bilmeyen kullanıcılar, bunun farkında(!) olan satıcılardan gözlüğü fiyat sebebiyle uygun olmasından dolayı satın alıyor. Bu diğer modellerde de vardır muhtemelen ama ben bu modeli görüyorum son günlerde.

Onun dışında çok gözlük araştırdım, ama fiyatlar resmen ateş pahası, bir raybam veya carrera gözlük alayım desen, 250 lirayı gözden çıkarmak zorundasın. Yazın sahilde, sokakta vs terden mahvolacak, 1-2 yıl anca kullanılacak, sonra modası geçtiği için içinize sinmeyip kullanmayacağınız bir model için, geliriniz yüksek değilse 250-300 lira vermek mantıksız. Ben aliexpressten, kaliteli olduğunu düşündüğüm, polarize ve aliminyum bir gözlüğü 36 liraya aldım. Henüz gelmedi ama 250 ve 36 lira arasındaki fiyat farkı için çok iyi bir seçim oldugunu düsünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RuiNatioN kullanıcısına yanıt
    aliexpresten aldiğiniz gözlük nedir,link atar misiniz ? Gelince inceleyip bana haber verirmisiniz .Benimde gözlüğe bu fiyatlari vermek gelmiyor içimden
  • quote:

Orijinalden alıntı: selowan

aliexpresten aldiğiniz gözlük nedir,link atar misiniz ? Gelince inceleyip bana haber verirmisiniz .Benimde gözlüğe bu fiyatlari vermek gelmiyor içimden

gözlük şu;

http://tr.aliexpress.com/item/Brand-Luxury-Fashion-Vintage-Star-Sunglasses-Women-Most-Popular-Sun-Glasses-Gafas-oculos-de-sol-Female/1747675144.html

Ama uyarayım, henüz elime ulaşmadı. Tamamiyle aliexpressteki fotoğraflara ve geri bildirimlere bakarak aldım. kağıt üzerinde her şey olumlu, gelince de -unutmazsam- size haber veririm. malum bazen 45 günü buluyor gelmesi :D

bu konuda birisi de şunu önermişti.http://www.aliexpress.com/snapshot/6792435023.html?orderId=68345120381589
    siz ne zaman sipariş vermiştiniz ?
  • hadi nerede kampanyalar yauvv.gösterinde siteyi çökeltelim
  • morhipo sezonda puma güneş gözlükleri %80lerde indirime girmiş

http://www.morhipo.com/kampanya/arama/searchText?searchText=g%C3%BCne%C5%9F%20g%C3%B6zl%C3%BC%C4%9F%C3%BC#stt=sort_3&pg=0&ps=21&ch=0&os=0&hf=&prv=

Modeller güzel görünüyor,

bir de slazenger güneş gözlükleri aynı zamanda optik gözlük özellikli imiş

http://www.morhipo.com/kampanya/arama/searchText?searchText=optik%20g%C3%B6zl%C3%BCk#stt=&pg=0&ps=21&ch=0&os=0&hf=&prv=

• quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

quote:

Orijinalden alıntı: selowan

gözlük şu;

http://tr.aliexpress.com/item/Brand-Luxury-Fashion-Vintage-Star-Sunglasses-Women-Most-Popular-Sun-Glasses-Gafas-oculos-de-sol-Female/1747675144.html

Ama uyarayım, henüz elime ulaşmadı. Tamamiyle aliexpressteki fotoğraflara ve geri bildirimlere bakarak aldım. kağıt üzerinde her şey olumlu, gelince de -unutmazsam- size haber veririm. malum bazen 45 günü buluyor gelmesi :D

Geçen yıldan beri aliexpressten aldığım 3 gözlüğü kullanıyorum.herhangi bir göz sorunu yaşamadım.

Benim aldığım satıcılar dükkanlarını kapatmış.Sadece tek satıcım var.Zaten feedbacklerinden bakabilirsin yorumlara
    http://tr.aliexpress.com/item/2015-NEW-Oak-Holbrook-Sunglasses-For-Men-Women-Imitated-Wood-Sports-Cycling-Designer-Gafas-Oculos-de/32392231515.html

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Gözlükler gayet güzel ve şık, fiyat olarak da çok iyi. Ben sadece polarize gözlük takmaya çalışıyorum gözlerimden dolayı fakat arada bir takmak için buradan da sipariş geçebilirim :)

• internetten gözlük satışı yasak ve %99 sahte.

hala ucuz diye internetten alıp orjinalmi diyip sormayin sahte çünkü.

• Ray Ban 4173 modelini arıyorum ama Ankara'da satan henüz bulamadım. Var mı bilen eden?

• Beyler kalite olarak hawk gözlük nasıldır? Kullandiniz mi?

• serkan78689 kullanıcısına yanıt
    ebaydekiler demi sahte?

• Aliekspreste sahte rayban ucuz yollu satan satici var mi tavsiye verebileceginiz

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Beyler kalite olarak hawk gözlük nasıldır? Kullandiniz mi?

Kullanıyorum gayet güzel
    dandik bu adamın gözlükleri yorumlarda öyle yazıyor
    Mavi camlıdı güzelmiş, uygulama üzerinden sipariş verince 11,95 $ oluyor fiyat. Bir tane sipariş vereyim bakalım, anca gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dopplereffect kullanıcısına yanıt
    Ben de kullanmistim. Dedim nasilmis sorayim. Eyvallah

• Weezer kullanıcısına yanıt
    türkiyeden bahsetmiştim. ebay i pek bilmiyorum ama amazon gibiyse sahte elbet değildir.

yurtdışında dahamı uygun?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

türkiyeden bahsetmiştim. ebay i pek bilmiyorum ama amazon gibiyse sahte elbet değildir.

yurtdışında dahamı uygun?

kur çok yüksek şu an almanın bir esprisi yok. ben 2 sene önce kemik rayban almıştım yarı yarıya fark ediyordu.

• Prada p03q modelini beğendim ama sorun şu ki, gözüm de astigmat ve miyop var, camını değiştirmem gerekiyor, sadece çerçeve alabileceğim bir yer yok mu, yada bu modeli replik bulabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.