Şimdi Ara

Güneş gözlüğü camı yeşil mi kahverengi mi iyi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.ray-ban.com/turkey/gunesgozlukleri/RB4068%20FEMALE%20005-rb4068-tortoise/8053672495553?category_Id=331295

Gözlük bu arkadaşlar. Kahverengi mi daha hoş bir renk gösteriyor yeşil mi ?
    Haber sitelerinde kimi yeşil daha gerçekçi renk gösterir yazmış kimi kahverengi yazmış.
    Bu renklerde gözlük kullanmış olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +45 yas kadin ingilizce ogretmeni gozlugu bu

• Güncel

• +45 yas kadin kimya ogretmeni gozlugu bu
  • +45 yas, hayatta biryere gelememis ama akrabalarina yalanlar siralayan Almanci dayi gozlugu

• Yeşil daha doğal gösteriyor. Kahverengi sürekli akşam üstü havası veriyor. Bence yeşil daha iyi.
  • en iyisi bir gozlukceye gidip bakman. yesil de kahverengi de göze guzel gelen renkler. ben kahverengi tercih etmiştim.
    yakışacagindan %100 emin degilsen, internetten denemeden gozluk almanı tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebo01

Yeşil daha doğal gösteriyor. Kahverengi sürekli akşam üstü havası veriyor. Bence yeşil daha iyi.
    Teşekkür ederim. İki renkte zaten aynı korumaya sahip dimi.Haber sitelerinde kimi doktorlar illede füme yada kahve rengi demiş kimi yeşil demiş kimi yeşil ışıklı havada ışığı çok azaltmaz kahverengi alın demiş.
    Raybanın sitesine bakarsak yeşil için ışığı minumuma indirir yazmış kahverengi için ışığı kontrastı artırır yazmış. Piyasada çok bilgi kirliliği var gibi geldi bana. Tecrübeniz nedir bu renk konusunda hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnbvb -- 9 Haziran 2019; 18:59:34 >
  • kahverengi al gözlerini de dinlendirir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.