Şimdi Ara

Gunes enerjili lamba surekli yanar mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar internetten şöyle bir ürün aldım, hareket sensörü ve güneş enerjisiyle çalışıyor. Bu lamba 20 sn hareket sensörüyle çalışıyor. Bunu direk yakabilme şansım var mı? Sürekli yanık halde karanlık ortamda.

Gunes enerjili lamba surekli yanar mi?

Xolo Solar 96 Ledli Sensörlü Güneş Enerjili LED Aplik 2'lihttps://www.hepsiburada.com/xolo-solar-96-ledli-sensorlu-gunes-enerjili-led-aplik-2-li-p-HBV00000RG6TT?magaza=VipClass

Yardımcı olabilecek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

İyi forumlar,
    Mustafa

• Aramıza hoş geldiniz. Elbette sürekli yanmasını sağlamak mümkün ama , şu anki hali ile yanmadıgı zamanlarda batarya şarj oluyordur. Sürekli yandığı zaman batarya yetişemeyebilir.

İçini açıp resim atın , bağlantı ne şekilde olacak yardımcı olalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba tekrardan, gündüz 7 saat şarj oluyor zaten, akşamları 2-3 saat evdeki veranda da kullanmak için almıştım. Önündeki sensörden 20 sn etkili 3 modu var

1- yüksek ışık
    2- daha az ışık
    3- kapalı

şeklinde.

Sensör olmadan direk çalıştırabilir miyiz? Veya sensör önüne gelecek bir şey ile çalışması mümkün müdür pratikçe.
  • Hareket sensörünü aradan çıkarıp sürekli yanabilir elbette ama gündüz de yanacaktır. Güneş battığı an hava kararmadan şarjı biticektir zaten. Hareket sensörünü iptal edip yerine LDR sensörü yerleştirmen gerek. Karanlıkta yanıp, aydınlıkta sönen
  • Yapılabilir. Arkadaşlar nasıl yapılabileceğini belirtmiş. Size düşen,

-Garantiden vazgeçip için detaylı foto atmak
    -havya lehim hazır etmek

Güneş paneli kaç watt ve LED kaç watt acaba. İçinde pil vardır onun ama yeter/yetmez olayı muallak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.