Şimdi Ara

Günde kaç sayfa kitap okuyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
2.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık okumuyorum.Görsel hafızam iyi olduğundan Belgesel videoları izleyip,bilimkurgu filmlerini takip ediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Bende genelde bölüm bölüm ilerlerim eğer varsa, yoksa 30-40 arası genelde, okul yoruyor biraz fazla okuyamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Yüzüklerin efendisi ve Harry Potter filmlerini izlemedim, tam Harry Potter filmine başlıyordum ki dedim bu kadar sattıysa ve beğenildiyse vardır bir olayı, kitapları aldım okumaya başladım 2. kitap bitti hepsi bittiğinde daha sonra yüzüklerin efendisine geçeceğim çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Yüzüklerin efendisi ve Harry Potter filmlerini izlemedim, tam Harry Potter filmine başlıyordum ki dedim bu kadar sattıysa ve beğenildiyse vardır bir olayı, kitapları aldım okumaya başladım 2. kitap bitti hepsi bittiğinde daha sonra yüzüklerin efendisine geçeceğim çok merak ediyorum.
    Bence once filmleri izle yuzuklerin efendisinde boylece karakterleri yerleri olaylari cok daha kolay canlandirirsin kafanda

Normalde imdb birincisi kesinlikle lotr olmali bu kadar mükemmel kaliteli bir film daha izlemedim varsa onerin izleyeyim

• 30-40 Arası.
  • Hiç okumuyorum ama okuduğumda da maksimum 30. Kitaplar beni çok boğuyor.

• 15 hocam az ama net
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Öyle bi tadı kalmaz ki, kitabın olayı zaten herkesin kendine özgün bir hayal dünyası oluşturması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Öyle bi tadı kalmaz ki, kitabın olayı zaten herkesin kendine özgün bir hayal dünyası oluşturması.
    Bence en ideal sekilleri filmde belirlenmis halleri hocam guven bana 13 yildir hardcore faniyim

• En fazla 100 sayfadır benim için, ortalama 50-60 civarı oluyor
  • 0

• 50 diyim hadk

• Dün 1 saat 40 dakikada 100 sayfa okuyup kendi sınırımı zorladım kitap Sherlock Holmes idi bu arada bende 7 kitap falan sherlock holmes var sıralamayı adı gibi bilen biri varsa yardım edebilir mi internette çıkmıyor benim kitaplar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 15 Eylül 2019; 13:18:45 >
  • ne okuduğuna bağlı. ben okursam psikoloji ve felsefe okuyorum, bu yüzden çok fazla ilerleyemiyorum. sayfanın önemi yok içerik sana o gün bir şeyler kattıysa kafidir. 250 sayfa abidik gübidik kitap okuyacağıma 25 sayfa adam akıllı bir şey okurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şipariş üzerine okumuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Şipariş üzerine okumuyorum
    güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E57029DB9

güzel.

Alıntıları Göster
    + kitapların hepsini yarım bırakırım
  • Kitaba bağlı. Eğer ilgimi çeken bir kitapsa hele roman tarzında zamanım varsa gittiği yere kadar okurum 150 -160 sayfa. Eğer bilgilendirici bir kitapsa ve pek ilgimi çekmiyorsa 20-25 bilemedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: november27

Havalar sıcak oldugundan şu aralar pek okıyamıyorum ama normal zamanda en az 150 sayfa okuyorum.
    Aynı anda 4-5 kitap elimin altında durur, 1 saat birini okuduysam, dinlendikten sonra diğer kitabı elime alırım..
    35-40 sayfa ile gözün yoruluyorsa normal değil, dinlendirici gözlük al onunla oku, gözlerin daha uzun süre dayanır, bir de az okuyorsun, 20-25 yaşlarında kültürlü bir öğrenci günde en az 100 sayfa okuması lazım.
    Günde 100 sayfa anca roman vs okunur. Onun da pek bir yararı olacağını sanmam.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.