Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

quote:

Orijinalden alıntı: -Minerva-

quote:

arkadaslar ben aranızda yeniyim ilk önce merhaba :)

bende iphone 4 cihazı kullanıyorum bugün internet paketi aldım whatsapp ı da installous programı ile sorunsuz indirdim ancak internet paketim olmasına rağmen whatsapp programını çalıştıramadım yani programa tıklıyorum hemen kapanıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevınırım...

Up up up

Bilen kimse yok mu ya lutfen :((((

Yanlis cracklenmis olabilir silip farkli yerden download edip deneyin

Onerebileceginiz bir yer var mi ilk kez iphone kullaniyorumda

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende iphone 4 cihazı kullanıyorum bugün internet paketi aldım whatsapp ı da installous programı ile sorunsuz indirdim ancak internet paketim olmasına rağmen whatsapp programını çalıştıramadım yani programa tıklıyorum hemen kapanıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevınırım...

Up up up

Ben eskiden jbli kullaniyordum simdi jb yok installousda yok tabiki :) ama installousdan whatsappa tikladiginda hatirladigim 10a yakin link vardi onlardan bitanesiyle tekrar yukleyin calisan duzgun vardir mutlaka

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Up up up

Ben eskiden jbli kullaniyordum simdi jb yok installousda yok tabiki :) ama installousdan whatsappa tikladiginda hatirladigim 10a yakin link vardi onlardan bitanesiyle tekrar yukleyin calisan duzgun vardir mutlaka

7 tane ayri linkten indirdim hic biri calismiyor programa girer girmez direk atiyor :/

• Arkada calisan programlardan olabilir mi acaba onlari kapatip denesen bi daha
  • quote:

Arkada calisan programlardan olabilir mi acaba onlari kapatip denesen bi daha

Oldu tesekkurler :)
  • quote:

quote:

Arkada calisan programlardan olabilir mi acaba onlari kapatip denesen bi daha

Oldu tesekkurler :)

Rica edetim ne demek :)
  • ebuddy ye kıyasla ne artısı var bu uygulamanın??
  • Ebuddy ile alakası yok ki bu uygulamanın tamamen farklı bir mesajlaşma programı ve kesinlikle her iphone da olması gerekiyor. Telefon rehberindeki kişilerle anında mesajlasabiliyorsun, fotograf video ve konum paylasabiliyorsun vs.
    Gecenlerde kayboldugumuzds birbirimizi bu sayede bulduk ki kel alaka yerlere girmişiz bu olmasa hayatta bulusamazdik Allah'ın dagında..
  • BB ve symbian lara da kurulduğundan bb deki bbm in alternatifi birşey
  • Kimlerin o an icin online oldugunu ayri bir ekranda gosterse daha bir guzel olacak sanki.Teker teker girip online mi degil mi diye bakmaktansa.Yoksa var da ben mi bilmiyorum?
  • Gerek yok illa online olmasina push notifications var bb'de de, symbiandakiler ztn kapatamiyor uygulamayi tamamen, surekli online gozukuyorlar
  • BIS olmadan BlackBerry kullananlar mesela sadece wirelesstan girip push notificationlarını kapatabiliyolar mı?
  • ben uzun zamandan beri blackberry kullanıcısıyım . whats'app sayesinde sms paketine son verdim.çevremdekiler iphone blackberry ve nokia kullanıyorlar ve tamamına kurdurdum :) herkes süper memnun. ve şu var diyelim kız arkadaşınızın nerde oldungunu merak ediyorsunuz.hemen size gönderiyor gps üzerinden harita bilgisini :)
  • merhaba
    bende whatsapp kullanıyorum çok memnunum yalnız bu gps üzerinden harita bilgisini anlayamadım.biraz daha açabilir misinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

BIS olmadan BlackBerry kullananlar mesela sadece wirelesstan girip push notificationlarını kapatabiliyolar mı?

Up? Bilgisi veya fikri olan?
  • Arkadaşlar whatsapp programın turkcell üzerinden ücretlendirilmesi hakkında bir bilgisi olan varmı?
  • internet paketiniz yoksa turkcell'in sitesinden veri ücretlendirmesine bakın.. whatsapp'in ayarlarında usage kısmında veri trafiğini görebilirsiniz..
  • işime yarayacak bişi yükliyecem..
  • yükleyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan
    Arkadaşlar whatsapp programın turkcell üzerinden ücretlendirilmesi hakkında bir bilgisi olan varmı?

Programi İlk kurdugumdan Suana kadar 6.000 kusur mesaj yollamisim ve 7.000 kusur mesaj almisim. Olusan veri trafigi ise 16.5 MB. Data paketiniz varsa sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.