Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrhusnu
    Peki arkadaşlar bu uygulama önceden ücretsizmiş,yine ücretsiz olma ihtimali varmı?

Jb ile var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

peki mesaj almak icin uygulamanin arka planda devamli acik olmasi mi gerekiyor?

evet ben yeniyim

Eğer push notifications'ı açarsanız program arka planda açık değilken de gelen mesajlardan haberiniz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

quote:

Peki arkadaşlar bu uygulama önceden ücretsizmiş,yine ücretsiz olma ihtimali varmı?

Yok dostum yasal yollardan ücretsizmiş önceden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

quote:

Yok dostum yasal yollardan ücretsizmiş önceden

He onu bilmiyorum dostum ama bazen sinirli gun bedava yapiyorlar appleri belki o gun gelir :)
  • Donanım Haber WhatsApp kullanıcıları olarak birbirimizi ekleyip iletişimde kalsak bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? WhatsApp Kullanan bir çok arkadaş var ve WhatsApp kullanıcıları olarak birbirimizi eklesek?

Bu arada Yukarı'da bir arkadaş Programın bir eksi si yok demiş; Şöyle bir eksisi var: BBM gibi bir pin olayı olsaydı çok güzel olurdu. Veyahut pin yerine başkalarına verebileceğimiz herhangi bir kod'da olabilirdi. Belki insanlar birbirlerine numaralarını vermek istemeye bilirler. Tanıyanlar için sorun yok ama birbirlerini tanımayanlar için bu biraz sorun olabilir. Yazdığım yorumun şu kısmına takılmayın lütfen " Birbirlerini tanımayanlar için sorun olabilir " burada anlatmak istediğim nasıl facebook'da tanımadığınız birini merak edip ekliyorsanız bu da öyle. Facebook, Twitter veyahut başka bir sosyal ağ'da pinini veren çok kişi var ve görende ekleye biliyor. Anlatmak istediğim şey bu

• Whatsapp'in mantığı sms/mms olayını internet üzerinden sağlamak o yüzden pinmiş, kullanıcı adıymış vs yok. Bence olduğu gibi güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat

Whatsapp'in mantığı sms/mms olayını internet üzerinden sağlamak o yüzden pinmiş, kullanıcı adıymış vs yok. Bence olduğu gibi güzel..

Evet kesinlikle.
  • Birde şu sıralar ücretsiz olsa süper olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat

Whatsapp'in mantığı sms/mms olayını internet üzerinden sağlamak o yüzden pinmiş, kullanıcı adıymış vs yok. Bence olduğu gibi güzel..

sosyal ağa dönüştürmeye gerek yok bencede. haberleşme için kullanılacak bir program sonuçta. Yukarıdaki arkadaşın gibi istekleri olanlar zaten facebook kullanıyor ;)
  • Keşke bbmdeki gibi PIN Olsa ve bbm kullananları ekleyebilsek çok süper olurdu valla
  • whatsapp harika bir program blackberry kullanan arkadaşlarınızlada bu sayede konuşabilirsiniz bb app storedan alınıp yüklenebiliyor çevremdeki herkes ya iphone ya bb kullandığı için nadiren telefonla konuşur oldum acayip kolay ve hızlı bu kadar güzel bi program olamaz direk faturanız azalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

Whatsapp bu konuda en kullanislisi derim rehberindeki kisinin whatsapp i varsa numarasından otomatik ekleme yapıyor ayne bb pin gibi iletimleri anında ve gecikme ile karşılaşmadım push olmasıda diğer güzel bir yani

Push Notification mı? Bir de nasıl gidiyor öyle saniyede aklım almıyor ya? Biraz açar mısın konuyu bir de?

Saniyede gitmek ne demek,,,karşındaki sana whatsapp dan yazarken sen kendi telinden karşındakinin o an yazdığını bile görüyorsun. Karşındaki yazarken tepede typing.... Yazıyor
  • Artik isletim sistemlerinin alayinda calisiyor. Symbian, bb, android, iphone da calistigini biliyorum. Bi windows mobile da calismiyor galiba. Ama emin degilim.
  • arkadaslar ben aranızda yeniyim ilk önce merhaba :)

bende iphone 4 cihazı kullanıyorum bugün internet paketi aldım whatsapp ı da installous programı ile sorunsuz indirdim ancak internet paketim olmasına rağmen whatsapp programını çalıştıramadım yani programa tıklıyorum hemen kapanıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevınırım...
  • Arkadaslar lutfen yardimci olun cok gicik oldum herkes kullaniyor bir ben kullanamiyorum
  • ping! bilmiyorum ama whatsapp en kullanıslısı bana gore

cunku destekledigi platformlar var

iphone dısında symbian, android ve blackberry destekli de push destegi vermekte

illa ki her arkadasınız iphone kullanacak degil ya, ben blackberry kullanan arkadaslarımla da nokia kullanan kuzenimle de mesajlasabiliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Minerva-
    arkadaslar ben aranızda yeniyim ilk önce merhaba :)

bende iphone 4 cihazı kullanıyorum bugün internet paketi aldım whatsapp ı da installous programı ile sorunsuz indirdim ancak internet paketim olmasına rağmen whatsapp programını çalıştıramadım yani programa tıklıyorum hemen kapanıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevınırım...

Up up up

Bilen kimse yok mu ya lutfen :((((
  • hem nokia n97 de hem de iphone 4 de kullanıdm, artık sms atmıyorum :) arkadaşlarımın coğuna da aldırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,
    Nokia için olan beta sürümünü yükledim. Şu an Nokia kullanan ve bunu yükleyen hiç arkadaşım yok. Ama BlackBerry'si olan biriyle konuştuım gayet güzel. Aynı BBM'deki gibi mesajın iletildiğini falan gösteriyo. Ancaak beta sürüm olduğundan mıdır nedir programdan çıkış yapınca internet bağlantısı kesilmiyor. iPhone'da da aynı şekilde mi?

Hala cevap gelmedi? iPhone'da da programı kapatınca internete bağlı kalmaya devam ediyor mu?

program push notifications mantığıyla çalışıyor..

programı kapasanda biri sana mesaj atarsa mesaj sana ulaşıyor..

yani biri sana mesaj attığında program kapalı olsada kendisi internete bağlanıp sana mesajı ulaştırıyor.

bunu nasıl yapabiliyor pek anlayamadım, mesajın geldiğini nasıl anlıyor da internete bağlanıyor? ya periyodik zaman aralıklarıyla internete girip gelen giden var mı diye kontrol ediyor, ya da internetin hep açık kalmasını sağlıyor olmalı.

• quote:

quote:

arkadaslar ben aranızda yeniyim ilk önce merhaba :)

Up up up

Bilen kimse yok mu ya lutfen :((((

Yanlis cracklenmis olabilir silip farkli yerden download edip deneyin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.