Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Datasını bilmem ama whatsapp benim kullandığım bir numaralı app. Resim gönder, mesaj at, toplu mesaj at, harita üstündeki yeri arkadaşına gönder vsvs. süper bir uygulama. Ama arkadaşlarınında aynı uygulamayı kullanması gerekiyor. Uygulama telefon rehberinde whatsapp uygulaması bulunan arkadaşlarını kendisi buluyor.
  • Peki bu Push Notification özelliği sürekli mesajları bize iletiyor ya bunun için internet kullanıyor doğal olarak. Data ücreti alıyor mu?
  • ping in cracklisini hangi source dan bulabiliriz? cydia da var mı?
  • Up
  • Bir soru sordum ve iPhone kullanıcıları için hiç de zor bir soru değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

Bir soru sordum ve iPhone kullanıcıları için hiç de zor bir soru değil.

Çok kafana takma bu olayları. Bir resimle bi metni hiç karşılaştırma hele ki çok saçma olur. Evet internetten gelen herhangi birşey olduğu için veri alınmış olur. Yalnız bunlar o kadar küçük meblağlar ki bunları hesaplamak çok saçma olur. İkinci kez söylüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 6 Haziran 2010; 10:35:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustBeCooL

quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

Bir soru sordum ve iPhone kullanıcıları için hiç de zor bir soru değil.

Çok kafana takma bu olayları. Bir resimle bi metni hiç karşılaştırma hele ki çok saçma olur. Evet internetten gelen herhangi birşey olduğu için veri alınmış olur. Yalnız bunlar o kadar küçük meblağlar ki bunları hesaplamak çok saçma olur. İkinci kez söylüyorum...

Sağolasın JustBeCooL. Peki bu programlar iTouch üzerinde de çalışıyor mu?

• Up
  • Ben sordum ben cevap veriyim. Bu programlar iPod Touch üzerinde de kullanılabiliniyormuş. Ancak iTouh'daki Contact lara isim ve numara eklememiz gerekiyormuş. Bilgilerinize... Ben sırf bu program için iPhone almak istemiyordum çünkü zaten yeni telefon almıştım ancak madem ki iTouchda çalışıyo bi iTocuh alıcam. Nanoyu değiştirme vakti geldi.
  • Whtasapp iphone daki belki de en kullanışlı program, ping'i de kullandım ama whatsapp ile kıyaslanmaz bile, en güzel özelliği nick name gibi bir şeye ihtiyacınız yok rehberinzde whatsapp uygulamsı yüklü kişileri anında görüyorsunuz, ve ister sms,resim, video, lokasyon gönderin. ping çok istikrarlı bir yazılım değil zaten sanırım adını da ping2 olarak değiştirmiş daha doğrusu ping2 adında yeni bir uygulama daha çıkarmış eski uygulaması appstore da görünmüyor artık.

Sonuç olarak whatsapp tarışmasız en iyisi rehberimdeki 21 kişi ile bu programı çok yoğun olarak kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoVBoY47

Whtasapp iphone daki belki de en kullanışlı program, ping'i de kullandım ama whatsapp ile kıyaslanmaz bile, en güzel özelliği nick name gibi bir şeye ihtiyacınız yok rehberinzde whatsapp uygulamsı yüklü kişileri anında görüyorsunuz, ve ister sms,resim, video, lokasyon gönderin. ping çok istikrarlı bir yazılım değil zaten sanırım adını da ping2 olarak değiştirmiş daha doğrusu ping2 adında yeni bir uygulama daha çıkarmış eski uygulaması appstore da görünmüyor artık.

Sonuç olarak whatsapp tarışmasız en iyisi rehberimdeki 21 kişi ile bu programı çok yoğun olarak kullanıyorum.

Evet iTunes üzerinden AppStore'a gözattım az önce. Ping2 var ancak ücretsiz olmuş Ping2. WhatsApp ise ücretli uygulamalarda 1.sırada. iTouch üzerinden bunu kullanan varsa biraz daha bilgi verebilir mi?

• quote:

Whtasapp iphone daki belki de en kullanışlı program, ping'i de kullandım ama whatsapp ile kıyaslanmaz bile, en güzel özelliği nick name gibi bir şeye ihtiyacınız yok rehberinzde whatsapp uygulamsı yüklü kişileri anında görüyorsunuz, ve ister sms,resim, video, lokasyon gönderin. ping çok istikrarlı bir yazılım değil zaten sanırım adını da ping2 olarak değiştirmiş daha doğrusu ping2 adında yeni bir uygulama daha çıkarmış eski uygulaması appstore da görünmüyor artık.

Ha bir de ne kadarlık bir data planı kullanıyorsunuz?
  • Bu programi kullanmiyorum ancak sadece yazi gonderecekseniz sms'de oldugu gibi, 10 tlye alacaginiz 100 mb internet paketi size yetecektir. Bu arada itouch alirsaniz gsm baglantisi olmadigi icin wifisiz mesaj yollayamazsiniz. Yani ev ve kafe gibi yerler disinda mesaj yollamaniz mumkun olmaz. Alirken bunu da gozardi etmeyin.
  • quote:

Arkadaş yazılması gereken herşeyi yazmış,en fazla kullandığım program !
  • Son update ile Ping Whatsapp'tan farksız oldu, ben Pingi tercih ediyorum, zevk meselesi ikisi de aynı aşağı yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Force

Son update ile Ping Whatsapp'tan farksız oldu, ben Pingi tercih ediyorum, zevk meselesi ikisi de aynı aşağı yukarı.

Ping2 ücretsiz olmuş zaten. Ya da kısa bi süre için öyle. Sanırım WhatsApp te kullanıcı adı derdi falan yok direk numara giriyomuşsun.
  • whatsapp te wifi ile bağlanıyorum arkadaşa bişey yazıcam fakat şu uyarı geliyor karşıma.

sorry, we failed to register you with a chat server. contact support ??

bunun sebebi nedir
  • arkadaşlar uzun zamandir kullanıyorum whatsapp programını iphone için en iyi progrma kendi direk ekliyor rehberinizden whatsaap kullanicilarini her türlü resim video ses yollayabiliorsunuz ayrica arka planda çalişiyor yani biri size mesaj atarsa hemen normal mesaj gibi geliyor ekrana muhteşem bişi rakibi yok bence:)whatsappi kullanana bi daha bırakamiyor söylim
  • Whatsup çok iyi.Ben sürekli kullanıyorum çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

whatsapp te wifi ile bağlanıyorum arkadaşa bişey yazıcam fakat şu uyarı geliyor karşıma.

sorry, we failed to register you with a chat server. contact support ??

bunun sebebi nedir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.