Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ-Sevgili Arkadaşlar... (2013 YGS LYS -ÖZELLİKLE EŞİT AĞIRLIK- ÖĞRENCİLERİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. Öncelikle hepinize başarılı bir sınav senesi diliyorum ve bayramınızı kutluyorum.

Ben özellikle ihtiyacı olan, kitaplara çok fazla para veremeyecek arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum. Ders notları, deneme kitapları, deneme setleri, soru bankaları, konu anlatım kitapları var elimde. 2 televizyon kutusu kitap. Verebileceğim birini de bulamadım. Eminim burada vakit geçirdiğinize göre hepiniz başlamışsınızdır çalışmalarınıza. Kitapların resmini çekmedim şu an ama yakın zamanda koyacağım buraya. Temiz kullanırım kitaplarımı. Karalama vs yok. Çözülü olan kısımları mutlaka vardır ama öyle düzenli çözerim ki, çözümlü kitap olarak kullanabilirsiniz :))

Kitaplar için hiçbir ücret talep etmiyorum. Yalnızca kargo parasını ödemeniz yeterli olacaktır.

İsteyen arkadaşlar olursa hedeflerini de öğrenmek isterim :) Sanırım 2-3 kişiye yetecek kadar kitabım var. Umarım birilerinin işine yarayabilir.
    Başarılar

Not: Kitap isteyenler yeterli sayıya ulaştı. Maalesef daha fazla arkadaşa yardımcı olabilecek kitabım yok :((
    Kitap alacak arkadaşlar, istediğiniz dersleri öncelik sırasına göre konuya liste halinde atın. PM atıp adres alacağım. İstanbul içi olanları yönlendireceğim bir arkadaşım var. Çünkü kargo çok pahalıya gelebiliyormuş... Lütfen PM değil de konuya yazın kafam karışıyor :(

Bugün; 0:05:04

Aklıma gelenler:

1- Simetri MAT2 seti
    2- Güvender 3lü LYS Matematik seti
    3- Mat1 seti (yayınını hatırlayamadım)
    4- Palme YGS Matematik
    5- Palme LYS Matematik
    6- Palme LYS Edebiyat
    7- Palme Geometri A-B (palmeyi çok sevdiğim deşifre oldu )
    8- Güray Küçük'ün dergileri -8 tane olması lazım-
    9- Final LYS coğrafya
    10- Zirve Geometri
    11- Demirler Geometri
    12- Karacan set şeklinde dergiler-soru bankaları(dersanemin kitapları)
    13- Final geometri
    14- FDD LYS matematik (meşhur mavi kitap)
    15- Fem simetri edebiyat
    16- Celal aydın çks leri (sayısını hatırlamıyorumm)
    17- Birey LYS Coğrafya 1-2 (tüm konular var tuğla gibi kitap)
    18- Birey Geometri A-B
    19- Birey matematik A
    20- Math club Matematik seti (2 kitap, zordur, ygs ve lys şeklinde)
    21- Celal aydın son tekrar edebiyat dergisi
    22- Zirve Felsefe soru bankası
    23- EDAM Tarih , coğrafya , türkçe , analitik geometri
    24- Birkaç tane konu dergileri -özellikle türev integral-

Daha vardır çoook. Ama aklıma gelenler bunlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizliktandevrenkiralik -- 21 Ağustos 2012; 0:18:34 >

• Kimseciklerin ihtiyacı yok muuu
  • Heyyy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizliktandevrenkiralik -- 20 Ağustos 2012; 23:39:57 >
  • DH de olup fakir olan çok nadir gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sersai

DH de olup fakir olan çok nadir gördüm

Ben fakir olsun demedim. Ben de fakir değilim ama harçlığım her ay soru bankalarına 30 tl vermeye yetmiyordu. İlla fakir olmak gerekmez ihtiyacı olması için. O kitaplara verceği parayı biriktirip özel ders de alabilir.
  • Bütün sene sıkıntısını çektim şimdi bende elimdeki kitapları vermek istiyorum, alt dönemlerim almaya utanıyorlar tanıdık oldukları için o yüzden böyle yerlerde birilerine göndermek iki taraf içinde daha rahat olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangalf

Bütün sene sıkıntısını çektim şimdi bende elimdeki kitapları vermek istiyorum, alt dönemlerim almaya utanıyorlar tanıdık oldukları için o yüzden böyle yerlerde birilerine göndermek iki taraf içinde daha rahat olur diye düşünüyorum.

Kesinlikle. Ayrıca bunda çekinilecek bir şey yok. Okulda hiç mi arkadaşlardan ders notu istemedik. Ben çözmeyen arkadaşlarımın kitaplarını çözdüm hep. Durumu iyi de olsa harçlığı yetmiyor olabilir ailesi duyarsız olabilir almıyor olabilir.
  • Ben alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

Ben alabilirim

Bir arkadaşımız daha PM attı ona da göndereceğim, TM cisin değil mi? Nelere ihtiyacın var? Elinde olan kitaplar varsa onları başka arkadaşa göndereyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizliktandevrenkiralik

quote:

Bütün sene sıkıntısını çektim şimdi bende elimdeki kitapları vermek istiyorum, alt dönemlerim almaya utanıyorlar tanıdık oldukları için o yüzden böyle yerlerde birilerine göndermek iki taraf içinde daha rahat olur diye düşünüyorum.

Kesinlikle. Ayrıca bunda çekinilecek bir şey yok. Okulda hiç mi arkadaşlardan ders notu istemedik. Ben çözmeyen arkadaşlarımın kitaplarını çözdüm hep. Durumu iyi de olsa harçlığı yetmiyor olabilir ailesi duyarsız olabilir almıyor olabilir.

vermektense 10 kitabı 2-3 lira gibi ucuz bi fiyata ikinci elde satsam daha çok istenileceğini düşünüyorum, bir talip çıkmazsa kitaplarımı satacağım.

• ss atıp hangi yayın olduğunu söylermisin ihtiyacım var
  • quote:

quote:

quote:

vermektense 10 kitabı 2-3 lira gibi ucuz bi fiyata ikinci elde satsam daha çok istenileceğini düşünüyorum, bir talip çıkmazsa kitaplarımı satacağım.

Sen bilirsin hocam ben dağıtıyorum çalışma heveslisi arkadaşlar oooh mis gibi kitaplar valla herkes çözsün kazansın :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

Ben alabilirim

Bir arkadaşımız daha PM attı ona da göndereceğim, TM cisin değil mi? Nelere ihtiyacın var? Elinde olan kitaplar varsa onları başka arkadaşa göndereyim :)

Teşekkür ederim. Evet tm öğrencisiyim. Çok fazla kitabım yok geçen gün fem konu özetli s.b almıştım. 2-3 tane daha yayın var güvender edebiyat falan daha da yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Ayı

ss atıp hangi yayın olduğunu söylermisin ihtiyacım var

Tüm kitapları tek tek çekemem maalesef ama heeer yayın var. Yani bilindik yayınların hepsi. Foto atıcak olursam şöyle diyeyim şunun gibi iki tane var:

GÜNCELLENDİ-Sevgili Arkadaşlar... (2013 YGS LYS -ÖZELLİKLE EŞİT AĞIRLIK- ÖĞRENCİLERİ)

İhtiyacınız olanları yazarsanız paylaştırıcam

• hocam edebiyat ve lys mat ve geo daha fazla ihtiyacım olan dersler.Sen nasıl uygun görürsen bana uyar.Bu arada hangi ildesin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgorkem

hocam edebiyat ve lys mat ve geo daha fazla ihtiyacım olan dersler.Sen nasıl uygun görürsen bana uyar.Bu arada hangi ildesin?

Tamamdırr süper bolca var onlardan bende :) Sanırım 5 arkadaşa falan yetecek kitaplar, o yüzden şimdiden sonra yazacak arkadaşlara kalmayacak diye düşünüyorum keşke daha çok olsaydı :((

Ben Ankara'dayımm
  • teşekkürler hocam peki herkese kitapları ne zamana kadar paylaştırırsın? Bir de kitapların listesini çıkartsak da ordan bulabileceğimiz kitapları almazsak daha yararlı olur diye düşünüyorum.Mesela benim bulabileceğim kitaptan başka bi arkadaş ta yararlansın.
  • quote:

teşekkürler hocam peki herkese kitapları ne zamana kadar paylaştırırsın? Bir de kitapların listesini çıkartsak da ordan bulabileceğimiz kitapları almazsak daha yararlı olur diye düşünüyorum.Mesela benim bulabileceğim kitaptan başka bi arkadaş ta yararlansın.

Bayramdan sonra 2-3 gün içinde topluca göndereceğim ama bir arkadaş kargo çok pahalı olur dedi üzüldüm :( PTT ile falan göndersem daha ucuz olmaz mı acaba :( Neyse uygun ücrette bi yolunu bulucaz. Zaten önce kargoya sormam fiyat almam gerek, pat diye karşınıza yüksek fiyat çıkarmasın kargocular, İstanbul'da olan arkadaşları yönlendireceğim biri var o da kitaplarını veriyor. Ankara içi benim :)
  • quote:

quote:

teşekkürler hocam peki herkese kitapları ne zamana kadar paylaştırırsın? Bir de kitapların listesini çıkartsak da ordan bulabileceğimiz kitapları almazsak daha yararlı olur diye düşünüyorum.Mesela benim bulabileceğim kitaptan başka bi arkadaş ta yararlansın.

Bayramdan sonra 2-3 gün içinde topluca göndereceğim ama bir arkadaş kargo çok pahalı olur dedi üzüldüm :( PTT ile falan göndersem daha ucuz olmaz mı acaba :( Neyse uygun ücrette bi yolunu bulucaz. Zaten önce kargoya sormam fiyat almam gerek, pat diye karşınıza yüksek fiyat çıkarmasın kargocular, İstanbul'da olan arkadaşları yönlendireceğim biri var o da kitaplarını veriyor. Ankara içi benim :)

Ben istanbuldayım ama benim için kargo parası mühim değil ne kadarsa ücreti ödeyebilirim..

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    hocam ankara hangi semtte oturuyosun?Bana elden verme gibi bi imkanın olur mu?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.