Şimdi Ara

Üniversite Sınavları İçin Raunt Platformu Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
40.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Bu yıl üniversite sınavlarına hazırlanacağım. Dershaneye gitme gibi bir durumum yok (Erzurum'un kırsal bir ilçesine memur olarak atandığım için) bu yüzden internetten konuları dinleyebileceğim, tekrar edebileceğim, deneme sınavlarına katılabileceğim bir eğitim platformu arıyorum. İnternette yaptığım araştırmalarda ilk olarak Raunt'u buldum. Raunt platformuna üye olan arkadaş var mı? Veya yakın arkadaşı üye olan, kısa süreli deneme fırsatı bulmuş olanlar beni bilgilendirirse sevinirim. Eskiden Uğur Yayınlarına ait bir platform olduğunu ve kullanıcıların pek memnun olmadığını okudum. Şu anki durumu hakkında bilgi edinmek istiyorum. Hocaları nasıl? Yolladıkları kitaplar kaliteli mi? Sistemi nasıl işliyor ? Konu anlatımları detaylı mı? Bu soruların cevaplarını öğrenmek istiyorum. Ayrıca bunun dışında bildiğiniz platformlar var ise tavsiyelerinize açığım.

• Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raunt deyince aklıma uğur dershanesi şikayet başlığına gelip beş paragraf yazı döşeyen müdür geldi

raunt'u fizikçisi dışında pek beğenen görmedim. dersnette.com'a bakabilirsin.
  • Yapmaaa rezalet bize ücretsiz verdiler 1 kere bile girmedim test kitapları var cevap anahtarı yok tek tek kodlaman lazım zaman kaybı bi denemeleri var teog ayarında uğurun her şeyi rezalet allah kahretsin bak bi sinirlendim şimdi sakın almayın önermem

• Uzak dur

• Uzak durmam iyi olacak anladığım kadarıyla. Peki başka önerileriniz var mıdır arkadaşlar ? Sadece bir dersin konu anlatımı yapan yerleri de önerebilirsiniz, hepsinin bir arada olması şart değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tazemeta-

raunt deyince aklıma uğur dershanesi şikayet başlığına gelip beş paragraf yazı döşeyen müdür geldi

o konunun linki var mı ya efsaneydi
  • quote:

raunt deyince aklıma uğur dershanesi şikayet başlığına gelip beş paragraf yazı döşeyen müdür geldi

O konunun kahramanı bendim :). Ben yazdım yani. Frankey 15 ti nickim ama banlattım onu. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Started From The Bottom

quote:

o konunun linki var mı ya efsaneydi

Hocam o konuyu ben yazmıştım. Admin kaldırdı konuyu.
  • Aklıma gelmişken şu bizim beyaz eşya konusundan kalma ss falan varmı elimde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anomalii A kullanıcısına yanıt
    İlk elden yazabileceklerim herkesin hemfikir oldukları

Matematik>>Behzat Rasuli
    Fizik>>Umut Öncül
    Kimya>>Kimyaözel
    Biyoloji>>Fundamentals Biyoloji ve Selin Hoca

Forum da herkesin önereceği şeyler bunlar başka kanallar da var.Biraz forumda dolaşırsanız diğerlerine ulaşabilirsiniz.
  • Anomalii A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu sene sizin gibi evden çalıştım

Mat Behzat

Geo Tekin hoca,Nejdet kirpi

Türkçe Onur soğuk,bir de bir hoca daha vardı meşhur keldi sanırım adını unuttum

Coğ tarih felsefe kitaplardan baktım

Edb doping

Bir de hocalara geldik var her dersten bakabilirsin ona...denemeleri netten çözecem falan diye Düşünme yok toplu Sıralama olsun falan hiç gerek yok bence...Ayrıntılı bilgi için mesaj atabilirsin hocam...(kitaplar,sonucum,çalışma Tarzı gibi)

• geçen yıl kullanan var mı ya da bu yıl? soruları nasıl iyi mi ilk 5k hedefleyen birine hitap eder mi? konu anlatımı iyi mi? yanına hangi kaynakları koymak lazım?

• Ebada bedava videolari var zaten ben baktim cop

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ebada sistem ücretsiz 11-12. sınıf öğrencilerine ben bir göz attım da hocalar da iyi anlatmıyor aynı zamanda sorularda öyle ahım şahım değil gerek yok boşuna üye olmaya al test kitabını youtube'da cok cok daha iyi anlatanlar var onlardan dinle pat küt ilerle bence
  • Sakın bulaşma uzak dur gördün bizimde yorumlarımızı okudun Uğur dershanesi kurucusunun yeni bir para kazanma taktiğidir 3 5 senedir aman diyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.