Şimdi Ara

**GÜNCELLENDİ**İncehesap Pişmanlıktır Ben Yandım Siz Yanmayın(LÜTFEN DESTEK) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
4
Favori
37.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
674 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam öncelikle geçmiş olsun, maalesef son 3 aylık süreçte A'dan Z'ye firmalar bir boşvermişlik içinde nereden alışveriş yapacağımızı şaşırdık, acaba şunu denediniz mi sanırım işlemciniz R5 1600 ve rx 5700 çok kaslı bir ekran kartı güç kaynağınız yeterli ancak o işlemcinin sağlıklı şekilde besleyemeyeceği düşüncesindeyim, güçlü bir sistemde de aynı hataları alıyorsanız sorun muhtemelen ekran kartında net bir şekilde diyebiliriz. Tekrar geçmiş olsun desteğe devam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCod3R

Hocam öncelikle geçmiş olsun, maalesef son 3 aylık süreçte A'dan Z'ye firmalar bir boşvermişlik içinde nereden alışveriş yapacağımızı şaşırdık, acaba şunu denediniz mi sanırım işlemciniz R5 1600 ve rx 5700 çok kaslı bir ekran kartı güç kaynağınız yeterli ancak o işlemcinin sağlıklı şekilde besleyemeyeceği düşüncesindeyim, güçlü bir sistemde de aynı hataları alıyorsanız sorun muhtemelen ekran kartında net bir şekilde diyebiliriz. Tekrar geçmiş olsun desteğe devam.
    Teşekkürler, Hocam furmark işlemci gücü gerektirmiyor saf grafik gücü istiyor ki zaten işlemci gücü gerektirse bile 65w çekiyor maksimum. Hepsini geçelim dota 2 gibi bir oyun grafik kartını %60 larda kullanan bir oyun çektiği en fazla 150w kartın o esnada. Şunuda belirteyim arkadaşımda da 5700 var ve ryzen 5 3600 ile kullanıyor 550w psu olmasına rağmen bir tane hata almamış bu zamana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Hakem heyetine başvurum savunma istendi aşamasında bekliyor. Gelişmeler oldukça buradan bilgilendireceğim. Ha birde incehesap kartı yetkili servise gönderiyor hocam elimde servis point raporları mevcut yani direk servisle de bağlantı kursam birşey değişmeyecek

Asko hocam bu arada bahsettiğiniz driverı clean up ile kaldırdım internet bağlantısını kesip önce dediğinizi sonra amd chipset driverı kurdum 2 gündür cs go denedim hata almadım ancak bugün furmark ile test ederken 30. Dakikada kart yine göçtü malesef . Ddu ile son driverı da kurmuştum (amd siyah ekran sorunlarını fixlediğini belirttiği driver) ama yine aynı, mini dump dosyasına baktım yine atikmpag, nx ve dx ile başlayan dll dosyaları hataya sebep olmuş ne yazık ki başka bir öneriniz var mı? Bu arada kartı bu sefer daisy chain yerine ayrı ayrı güç çıkışları besledim bilginiz olsun @asko56

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: zanix23

Bu mesaj silindi.
    Adam Atatürk'e küfür etmiş diyor birader,herhangi birine değil, Atatürk'e.
    Bunu normalleştirmeye çalışan sen ve senin gibilerine yazık asıl.
  • Arkadaşım sorun çabuk tekrarlıyorsa bir bilgisayarcıda bench al bana kalırsa hiç ugraşma sorun ekran kartında ithalatçı firma ile irtibata geç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zanix23 kullanıcısına yanıt
    Sensin putçu ahlaksız, saygısız insan.
    Rapor + blok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ekran kartı hatası demişsiniz ona nasıl bakıyorsunuz. Herhangi bir program mı kullanıyoruz. Bende de benzer sorunlar oluyor zaman zaman. Fakat şöyle bir durum var benim bilgisayar oyunda hiç sorun çıkarmıyor. Oyun dışı mesela masaüstü işlem yaparken donuyor pc.

• Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    20.4.2 beta driver beta driver degil whql olab imzalı sürücü kurun 20.2.2

• killyex K kullanıcısına yanıt
    sinerji bilgisayar ve inventus kolay kolay sorun yaşamazsın
  • geçmiş olsun problemin çözülür umarım bi de firma savunucuları çıkmış yok neymiş bir ürün için koca firma suçlanır mı suçlanır tabiki de para veriyoruz para eger aldıgım üründe sorun varsa firma bunu kaale almıyorsa heryere konu açıp o firmöadan alışveriş yapılmaması için elimden geleni yaparım incehesapdan ben de alışveriş yapmayı düşünüyordum ama bu konudan sonra askıya aldım pc bileşenleri için sinerji vatan inventus gibi yerleri tercih edicem
  • kardeşim benimde basıma böylebir olay geldi en sonunda iyade yaptıler
  • AMD pişmanlıktır problemdir sorundur

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

geçmiş olsun problemin çözülür umarım bi de firma savunucuları çıkmış yok neymiş bir ürün için koca firma suçlanır mı suçlanır tabiki de para veriyoruz para eger aldıgım üründe sorun varsa firma bunu kaale almıyorsa heryere konu açıp o firmöadan alışveriş yapılmaması için elimden geleni yaparım incehesapdan ben de alışveriş yapmayı düşünüyordum ama bu konudan sonra askıya aldım pc bileşenleri için sinerji vatan inventus gibi yerleri tercih edicem
    1 ay önce ekran kartı hariç tüm bileşenleri sinerjiden aldım mouse, monitör, klavye, mousepad de dahil. Bir sorun yaşamadım. Adamlar kasayı o kadar iyi paketlemişler ki her tarafına köpük koymuşlar camlar bile krırılmadan geldi.

• XFX rx590 fatboy 8gb modelini aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

20.4.2 beta driver beta driver degil whql olab imzalı sürücü kurun 20.2.2
    Burası en önemli nokta whql kullanmıyor ısınız beta driver imzalanmamış kullanıyorsanız böyle sorunlar olabilir.
    20,2,2 yi temiz kurulumla kurunuz.
    int bağlantısı kesik olucak güvenli modda ddu ile kaldıracaksınız.
  • Gecmis olsun...bu geceki indirimlerde herkes saldiracak siz ne kadar burdan yazsaniz da kimsenin basina gelmeden anlamaz bizim millet boyledir ozellikle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.