Şimdi Ara

Güncelleme Almayan SD Kart Girişi olmayan/olan Cihazlara 8.1 den Redstone / Creators Update Kurulumu Rehberi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
12
Favori
16.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yani mağazadan uygulama veya oyun yüklemek isteiğimde, ^bu uygulama bu cihazla uyumlu değildir^ şeklinde yazıyor. Telefonumdan mı yoksa. Nokia lumia 920

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10'a yükselttim ama mağazadan uygulama yükleyemiyorum. Hemen hemen her uygulama cihazınız uygun değil diyor. Naapçam şimdi

• Şimdi de hata kodu verdi: 0x80072EE2

• Ben windows phone 10 yükledim ama mağazaya girdiğimde, hemen hemen hiç bi uygulama yükleyemiyorum. Bu cihaza uyumlu değil diyor.yardım eder misin

• aliens kullanıcısına yanıt
    Ben windows mobile phone 10a geçtim ama mağazadan bişey yükleyemiyorum. Uygulama bu cihazla uyumlu değil yazıyor.lütfen yardım. Acaba telefonu farklı model olarak mı tanıtacağız? Benimki lumia 920

• arkadaşlar satsanız satamazsınız alın bir android kurtulun. ben L-925'e 2013te bulaştım 6sene cebelleştim, sonra androide geçtim. bana da ders oldu, teknolojik ürünlerde ana akımı, arkasında topluluk desteği olanı tercih etmek en doğrusuymuş. mağazayı kullanamamanızın sebebi mağazadaki uygulamaların güncellemesi kesildi, o yüzden çalışmıyorlar güvenlik vs. gereği. lumialarınız sadece alo demeye foto çekmeye ve müzik çalmaya yarar bundan sonra
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.