M

Çavuş
19 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

htc desire 620g telefonum var.hafızam çabuk doluyor.hatta boş yer varken bile play storeden uygulama indiremiyorum. telefonum rootlu. hafıza kartına taşıma veya dahili belleği hafıza kartı yapmak istiyorum. yardımcı olur musunuz?

2005 fiesta Bagaj kapağım, hem öndeki butondan hem anahtardan algılamıyor. Tutukluluk yapıyor. 15-20 kere basıyorum bazen açılıyor. Açılmazsa anahtarı takıyorum. O zaman açılıyor. Ne yapmam lazım yardım eder misiniz?
2005 fiesta Bagaj kapağım, hem öndeki butondan hem anahtardan algılamıyor. Tutukluluk yapıyor. 15-20 kere basıyorum bazen açılıyor. Açılmazsa anahtarı takıyorum. O zaman açılıyor. Ne yapmam lazım yardım eder misiniz?
Telefonla oyun oynarken kendi kendine kapanıyor ama şarzdeyken kapanmıyor. Acaba yeni batarya alsam düzelir mi? Bataryam eski
Akvaryumcudan bitki aldım. İsmini biliyorsanız yardımcı olun lütfen

Sarı renkli büyük balığı yeni aldım. Arkası çok şişkin.Acaba dişi mi? Yumurtluyacak mı? Yoksa kabız falan mı? Ayrıca gördüğünüz balıkların cinsiyetini biliyorsanız bana söyler misiniz? Üretmeyi düşünüyorum da
Arkadaşlar ben nokia lumia 920 telefonumu windows phone 10 yaptım. Ama mağazaya girip oyun yüklemek istediğimde, bu uygulama bu cihaza uygun değil yazıyor. Hiç bişey yükleyemiyorum. Acaba teli farklı model mi göstermem gerekiyor? Lütfen yardım
Lumia 920 telefonuma windows mobile phone 10 yükleyebildim ama bu sefer de mağazadaki uygulamarın cihazınız ile uyumsuz olduğu yazıyor. Ne yapabilirim? Windows 10 yüklenen cihazlara android oyunlar yüklenebiliyormuş doğru mu? Yükleniyorsa nasıl? Lütfen yardım?
Nokia lumia 920 telim var. Windows phone 10 yüklenebilir mi? Yüklenirse nasıl? Sd kart takılmıyor. Ayrıca mağaza dışından oyun veya program yükleyebilir miyim? Son olarak da şunu söyleyeyim. Mağazaya giremiyorum. Hata kodu 805a0190 lütfen yardım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 74
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.021 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.