Şimdi Ara

GUNCEL-YENI: DH'ye ozel KARSILIKSIZ 525 DOLAR (~1000TL) burs imkani! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
51
Favori
18.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben seneye amerikaya geliyorum bro.work&travel ile.bana orda yardim et yeter ya .zaten ben turizm ogrencisiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Şartların çoğunu sağlasam da başvurmayacağım çünkü adil bir karşılaştırma değil. En basitinden sadece mühendislik okuyan insanlara burs vermek nedir ? Yardım böyle yapılmaz. Geleceği olan insanlara yardımcı olmak istemenizi anlıyorum ama olayı abartmışsınız .

Sadece itü ve boğaziçinden seç diyen yaratıklar bile çıkmış. Boşuna parmaklarımı yoruyorum.

Bu yapilan sey yardim degil, adi ustunde burs/odul. Burada amac belli bir alanda basari gosterebilmis ogrencileri odullendirmektir. Yardim ile burs/odul arasindaki farki anlamanizi oneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 27 Aralık 2012; 8:21:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Şartların çoğunu sağlasam da başvurmayacağım çünkü adil bir karşılaştırma değil. En basitinden sadece mühendislik okuyan insanlara burs vermek nedir ? Yardım böyle yapılmaz. Geleceği olan insanlara yardımcı olmak istemenizi anlıyorum ama olayı abartmışsınız .

Sadece itü ve boğaziçinden seç diyen yaratıklar bile çıkmış. Boşuna parmaklarımı yoruyorum.

Bu yapilan sey yardim degil, adi ustunde burs/odul. Burada amac belli bir alanda basari gosterebilmis ogrencileri odullendirmektir. Yardim ile burs/odul arasindaki farki anlamanizi oneririm.

Ben yanlış anlamışım o zaman kusura bakmayın. Anladığım kadarıyla para ihtiyacı olana değil bir şekilde notlarını BB üzeri düşürmüş herkese gidebilir...
    Kolay gelsin size, esenlikler.

• Bizim zamanımızda böyle imkanlar yoktu. Keşke böyle bir şey olsaydı da notlarımı biraz yüksek tutardım hem , hem daha iyi öğrenirdim konuları. Geçen sene giderdim istediğim bölüme. Şimdiki arkadaşlar kaçırmasınlar böyle bir fırsatı.

Ama şöyle bir hile yoluna başvurulabilir. Ilk dönem notları bilerek olabildiğince düşük tutarlar , sonra ikinci dönem iyi çalışıp hepsini düzeltirler , bunu kimse göze almaz diyeceksiniz fakat eminim ki alanlar olacaktır

Son olarak yaptığınız iş güzel bir iş gerçekten . Sizin gibi insanlar kaldığı için gerçekten mutluyum.

Sağlıcakla kalın ...

• tıp fakültesinde okuyorum, katılamıyo muyum şimdi ben ?
  • Öncelikle sizi canı gönülden tebrik ediyorum fakat öyle çok şey yazmışsınızki okurken kafam karıştı içim sıkıldı. Bence gerçekten ihtiyacı olan birine burs vermeniz daha iyi olur bu kadar uğraşmanıza değmeyebilir. Yine de tebrik ediyorum sizi.
  • Çok güzel bir olay, diğer arkadaşlar gibi ben de içtenlikle tebrik ediyorum ve ayrıca tabi ki başvuruda bulundum.
    Hayırlara vesile olması dileğiyle.
  • 200 lira icin degmez verecegin ödül notebook,ipad,cep telefonu olacakki rekabet ve hirs olsun

• Gelen geri donusumler isiginda sadelestirme amacli degisiklikler yapilmis, program hakkinda belge eklenmistir.
  • Gerçekten böyle düşünceli insanları görmeyi,konu dışında seviyenin eskisi gibi yükselmesini görmeyi çok özledik..
    Bölümüm malesef tutmuyor.Umarım ihtiyacı olan arkadaşlarımıza gider bu burslar..
  • Buyuksun basgan,ders bakimindan hicbir kritere uymuyorum.
    Yanlis anlasilmasin 5. kurala tam uyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekurufasulye -- 27 Aralık 2012; 10:49:44 >
  • Adaylar cagdas, Ataturk Turkiye'sine yarasir, ornek ogrenciler olmalidirlar. Helal olsun.Tebrik ederim.
  • dil bölùmü ögrencilerine niye yok ya bi kere dıslamayin bizi arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: thekurufasulye

Buyuksun basgan, hicbir kritere uymuyorum.

hocam yanlis anlama ben de ayni durumda oldugumdan komigime gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

Gelen geri donusumler isiginda sadelestirme amacli degisiklikler yapilmis, program hakkinda belge eklenmistir.

3.1/4

Cok degil mi

• Bursu veren arkadaşa..

Bu memlekette iyi insanların kalmasını görmek ne güzel..

Allah gani gani fazlasını sana geri kazandırsın..

• İyi günler. Yurt dışında üniversite okumaktayım. Acaba bende başvuru yapabilirmiyim?
  • Helal olsun abicim.
    Gönderiyorum
  • benim bu bursa ihtiyacım var fakat aylık belli bir gelirim var en azından benden daha kötü durumda olanlar vardır inşallah hak eden alır bursu

http://forum.donanimhaber.com/m_58084711/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58084711
  • Lise 2' yim. Katılamıyor muyum ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.