Şimdi Ara

Güncel Ryze Buildi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler nerften sonra ryze buildleri baya karışık oldu herkes farklı birşey çıkıyor sızın öneriniz nedir ? Ben merkür-AA-ROa-Sprit Visage-Frozen Hearth diye gidiyorum yanlış mı ?

• En çok mana veren itemlerin hepsini al işte
  • Banshee'nin manasının kalkması çok kötü oldu. 2 tane rod of ages deneyeceğim ben. Tear'ı muramana yapınca inanılmaz hasar oluyor. Muramanaya dönüştükten sonra 2. tearı'da alıp mana stacklemeye devam et. Onu da archangel yapabilirsen zaten yanına yaklaşan ölüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Banshee'nin manasının kalkması çok kötü oldu. 2 tane rod of ages deneyeceğim ben. Tear'ı muramana yapınca inanılmaz hasar oluyor. Muramanaya dönüştükten sonra 2. tearı'da alıp mana stacklemeye devam et. Onu da archangel yapabilirsen zaten yanına yaklaşan ölüyor

2 Rod of Ages 1 Muramana ve 1 Archangel Frozen heart bide bot

• quote:

Banshee'nin manasının kalkması çok kötü oldu. 2 tane rod of ages deneyeceğim ben. Tear'ı muramana yapınca inanılmaz hasar oluyor. Muramanaya dönüştükten sonra 2. tearı'da alıp mana stacklemeye devam et. Onu da archangel yapabilirsen zaten yanına yaklaşan ölüyor

İlk başta AA yerine Muramana neden yapıyoruz ?
  • 6 rod
  • Asırlık sopa-başmelek asası-muramana-donmuş yürek-buzdoğan-banshee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sulh

Asırlık sopa-başmelek asası-muramana-donmuş yürek-buzdoğan-banshee

Banshee mana ve yetenek gücü vermiyor sadece m.r için alınır mı
  • 2 tane tear doldurmaya ömrün yetiyorsa al. Bir de imzama bak 1 aydır falan güncellemiyorum ama güncel sayılır (son ryze ve tear nerfünde güncellemiştim)
  • quote:

su perisi ve dolunayda ekleseydin.

-bırak kitle yüzünden oynamamayı, itemlar yüzünden bile uzağından geçilmez.
  • 2 rod 1 archangel 1 adet bot 1 adet frozen heart 1 adette athene ya da woa al yollan
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuktrkylmz

quote:

İlk başta AA yerine Muramana neden yapıyoruz ?

Efsane hasar oluyor Tercihe bağlı tabi isteyen AA çıkar. Hiç muramana almayan da var.

• Asırlık sopa,Başmelek asası ve Büyü Nufüzu veren ayakkabı çıktığım 3 sabit item geri kalan 3 itemede karşı takıma göre zırh veya büyü direnci ağırlıklı diziyorum sonuç ölümsüz ryze :D
  • Benimde aklımda vardı yorumalra gore denedim şimdi ama manamura-aa aşırı kırılgan oluyor denemeye devam normal game'de.

Bu arada ryze combo bu şekil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 23 Eylül 2013; 12:59:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuktrkylmz

quote:

Banshee mana ve yetenek gücü vermiyor sadece m.r için alınır mı

pasifi için alınır
  • archangel,mpen yada o sürekli hız veren ayakkabı, roa,frozen heart,muramana,ga.

doğru build her zaman budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilaldem12 -- 23 Eylül 2013; 13:13:35 >
  • Mana itemleri,mr rünleri alıcaksın kombosu en kolay hero bence :) qwer ye abanıyorsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

archangel,mpen yada o sürekli hız veren ayakkabı, roa,frozen heart,muramana,ga.

2.Tear kasmak ölüm 2roa garanti yapılmalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

archangel,mpen yada o sürekli hız veren ayakkabı, roa,frozen heart,muramana,ga.

2.Tear kasmak ölüm 2roa garanti yapılmalı bence

he yanı belki yapabilirsin öyle bişi.ama kasarsan 2. tearı pompa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.