Şimdi Ara

Güncel resmi sürücüler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
0
Favori
88.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gercekten güzelve faydalı bir calışma eline sağlık....
  • Slm millet ben foruma yeni kayıt oldum. :D Benim bir sorunum var : benim oyunlarda parlama olayı olmuyor.Eskiden oluyordu şimdi olmuyor needen.(geforge4 mx 440 128mb)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeMoLoJi

Slm millet ben foruma yeni kayıt oldum. :D Benim bir sorunum var : benim oyunlarda parlama olayı olmuyor.Eskiden oluyordu şimdi olmuyor needen.(geforge4 mx 440 128mb)

• sağolasın eyvallah kuzen
  • guzel calismalar epki bunlar bir sotun yartmaz demi
  • Jinakuma,
    Aksina sorunları gidermek için birebirdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Inferno

Selam Tora,

Bilgisayara en güncel sürücüleri yüklemeye çalışıyorum ama iş şu anakarta ve ses yongasına gelince benim kafam çok karıştı. Kartım Epox 8KRai. Şu ana kadar Epox'un ve VIA'nın sitelerinde karşılaştığım, AC97 hariç anakart için yüklenebilecek driver'lar:

- Via Hyperion 4.53
    - Via Serial ATA Sürücüsü
    - Via VT8237 Güney Köprüsü Sürücüsü
    - Via USB 2.0 Sürücüsü
    - Via Ethernet Sürücüleri

Şimdi de AC97 için olanlar:

- VIA AC97 Codec incorporated into VT8231 South Bridge
    - VIA AC97 Codec incorporated into V82C686A South Bridge
    - VIA AC97 Codec incorporated into V82C686B South Bridge
    - VIA AC97 Codec incorporated into VT8233, VT8233A, VT8233C, VT8235 ve VT8237 South Bridge

Bunlara ek olarak gene VIA'nın sitesinde 5 adet sese ait sürücü var ("Windows XP"yi ordan "Audio"yu seçin).

Şimdi sorulara gelelim:

1) Hyperion tam olarak nedir? Yüklemek gerekir değil mi? "4in1" sürücüsü sanırım peki bunu yükleyince SATA, USB gibi diğer sürücüleri yüklemem gene gerekir mi?

2) "Via VT8237 Güney Köprüsü Sürücüsü" nedir, ne işe yarar?

3) Sadece USB driver'ının nasıl yükleneceğini bulabildim, o da dosyanın içinde yazıyor. SATA ve Ethernet'i nasıl yükleyeceğim? Ethernet dirver'ı lazım mıdır illa?

4) Ses için en ideal sürücü yukardaki onca sürücüden hangisi?

Teşekkürler!

1- Hyperion sürücüsü eski 4in1'ın yeni isim almış halidir ve içeriğinde AGP,IDE sürücüleri barındırır. Belirttiğiniz diğer sürücüleri de kurmalısınız. SATA, USB, Ethernet gibi sürücüleri barındırmıyor.

2- Güney köprüsünde ses, usb, firewire gibi aygıtlar bulunur. Sürücü paketi ise hepsinin sürücüsünü içeriyor olabilir.

3- Readme dosyalarını okumak gerek. 2001'den beri VIA kullanmadığım için malesef bilmiyorum.

4- Güneyköprüsüne göre ses sürücüsünü siz seçmelisiniz. Anakartınızdaki güneyköprüsü sürümünü bilmiyorum malesef.

• tamamdır ne güzel olmuş
  • Windows XP CD'sine Service Pack 2 entegre etmek ile ilgili isobuster nedir?
    ve neroya kadar hepsini yaptım.Bende nero nun en son sürümü var cd-dvd olan( 6601 ).Bu nero için biri bana gerisini anlatır mı? çok makbule geçer
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeMoLoJi

Slm millet ben foruma yeni kayıt oldum. :D Benim bir sorunum var : benim oyunlarda parlama olayı olmuyor.Eskiden oluyordu şimdi olmuyor needen.(geforge4 mx 440 128mb)

Cevap verecekmisiniz :D
  • creative live 5.1 ın güncel driverlarını verebilirmisiniz..
  • SURAAYI BİRAZ GUNCELLEYİN YAA
    NVİDİA FİLAN YENİ DRİVER CIKARDI
  • Dostlar bu Ati Catalist programı ne işimize yarar.Ekran kartı performansı ile mi ilgili?Selamlar...
  • Bu arada bende yeni aldığım Powercolor Ati rad. 9550 ekran kartı var.Kendi driver ı dışında birşey yüklemek gerekir mi(Cd den gelen dışında)?Selamlar...
  • Güzel bir çalışma ama biraz daha artırılabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheHacker

Güzel bir çalışma ama biraz daha artırılabilir...

o halde sendeki linkleri vermekten çekinmezsin sanırım. :-)
  • öok faydalı olmuş
    bende nvidia gf2 mx400 64mb sdr ekran kartı var onun driveri nedir
  • saol
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.