Şimdi Ara

[SERİ TAMAMLANIYOR!..] • [2023 | GÜNCEL] SEVİYE BAZLI TYT/AYT MATEMATİK BRANŞ DENEMELERİ LİSTESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
115
Favori
28.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitabı güzel geliştirir diyorlardı hocam o kadar mı kötüymüş denemeleri

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • teşekkür ederim hocam henüz başlama fırsatım olmadı en kısa sürede seri çözüp bitireceğim

• Hocam deneme günlüğü ekleme kararı vermişsiniz, bence forum efsanesi olan the killing road deneme günlüğünü de eklemek gerekir

• En son 7.yi çözmüştüm hocam bir süre ara verdim deneme çözmeye. İlk 5 deneme gerçekten çok kolaydı yani antrenmanlarla Matematik seviyesi derken abartmıyorum. Ama 6. ve 7. denemede zorluk bir anda 3-4 katına çıktı. Bu iki denemeyi beğendim. İlk 5 deneme 0-10 net arası 6 ve 7 20-30 arası için uygundur diyebilirim.

• lib_dafyy kullanıcısına yanıt

isteyen arama çubuğunu kullanarak ulaşabilir, önceliğim güncel günlükler olacak

• upidik

• güzel günlük konuları açılmış görüyorum ama konuya eklemeye üşeniyorum

neyse uplayalım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B849B3DA4 -- 17 Mart 2022; 23:20:31 >
  • -0-20 net aralığı oldukça yanlış yönlendirici öncelikle 0-10 net aralıgında olan biri deneme çözmemeli zaten hiç bi konuyu bilmiyordur.

-liste kolay-ortaya geçiş-orta-zora geçiş-zor diye ayrılmalı bence

-karekök ve acili çözdüm 10-20 net aralığı ile yakından uzaktan alakası yok orta denemeler.

-pes ve full mat çözdüm bunların 0-10 netle alakası yok ortaya geçişe alınır.

-30-40 net aralığı direkt zor burası hepsi doğru.

-farklı tat araylanlar için kısmıda yaratıcı ve güzel olmuş.

-paraf bu listede yok onuda ortaya alırdım

• yapıcı eleştiri için teşekkür ederim dıvayt hocam, dediklerin aklıma yattı ve konuyu güncelledim. benzer şekilde eleştiride bulunanlar arttıkça listeyi daha sağlam ve isabetli yapmamız mümkün.

• ek olarak liste içindekiler sıralanabilir.her liste kendi içinde aşağı gittikçe zorlaşmaktadır ifadesi eklersin girişe.herhangi seviyedeki denemelerden en zoru hangisiye en aşagı yazılabilir ama biraz insanların yorum yapması gerekiyor

• dwight hocam beni nedense bloklamış ama cevap vermek istiyorum. öyle sıralamak biraz zor gibi hocam. deneme setinin içindeki her denemede farklı sorular var. aşağı yukarı bir zorluk seviyesi belirleyebiliyoruz en fazla. aynı kategorideki sekiz denemeyi tek tek sıralamak biraz fazla kişisel olur. bence şimdiki hâliyle bırakmak daha mantıklı.

• valla blok listesini temizlemem lazım bi tane bile boş baslık acınca engelliyordum bi ara ondan dolayı hocam.dediğiniz doğru çoğu yayın kendi içinde sıralanıyor pek bi anlam ifade etmez.

• güncellendi

• full matematiği de kolay seviyeye koyarsanız çok doğru olur mükemmel olmuş elinize sağlık hocam

ayriyetten hocalara geldik,palme,miray çözülmesi gereken bir deneme değil bence o kadar fazla denemeye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95F633C57 -- 24 Mart 2022; 21:47:5 >
  • dwight, full matematik'i çözdüğünü ve seviyesinin kolay değil kolay orta arası olduğunu söyledi. senin düşüncene benzer yorumlar gelirse bulunduğu kategoriyi değiştirebilirim.

ayrıca belirttiğin denemelerin çözmeye değer olup olmadığını ben değil listeyi inceleyen kişi belirleyecek. örneğin palme almak istiyorum diyen birisine palme alma demek yerine palmenin seviyesi şu, bu yayınlara da yakın demek istiyorum çünkü almaya değer olup olmadığı meselesi beni ilgilendirmiyor, onu da kendisi düşünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B849B3DA4 -- 24 Mart 2022; 22:38:59 >
  • Benim önerim kolay seviyede sadece mat ilaç,kolaydan ortaya geçişte sırası ile full ens pes sonrası aynı olursa daha iyi olur bence.Hepsini çözdüm nesnel olarak sıralamak istedim zorluk olarak.

Evet hocam haklısın düşüncesizlik etmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95F633C57 -- 28 Mart 2022; 14:42:47 >
  • full cok hoş deneme degil mi bence biraz daha bilinmeyi hak ediyor

• kesinlikle öyle,kolay orta genel olarak ama arada zor güzel sorularda çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.