Şimdi Ara

GÜNCEL FATURA (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
5.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hypnoss un gelecegi yok, fusem sen inceleyebilirmisin faturamı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: crux2005

Yukarıya bakarsan bi önceki mesajımda ayrıntısını yazdım.Faturanın 3/1 i vergi imiş

vergilerden kurtulmak istiyorsan kıbrısa gidebilirsin :http://forum.donanimhaber.com/m_37652298/tm.htm

Uyuz oluyorum haksız yere alınan şu vergilere ama elden bişe gelmiyor.Ben gidiyorum kıbrısa

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa993

Hypnoss un gelecegi yok, fusem sen inceleyebilirmisin faturamı ?

hocam buraya resim olarak ekleyin,hepberaber bakalım.

not:kişisel bilgilerinizi resimden silmeniz iyi olur.
  • Ben Telefondan yaziorum ama pc yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow
    benim de fatura çıkmış, 34 TL
    bir hata var sanırım.
    bu ay başında ya da geçen ay sonunda faturalıya geçmiştim.
    120 dk. her yöne 32 TL + 100 mb internet 9-10 TL + 7-8 TL'lik kısa mesaj yollamıştım
    49-50 TL civarı olması gerekirdi. ancak 34 TL.
    aradaki fark bu döneme mi yansıtılacak acaba?
    yeni dönemin günceli 40,25 gözüküyor. bu tutarın 39 TL'si zaten hesap kesim tarihinden itibaren geçtiğim eko paket tarifesinden kaynaklanıyor...

sanırım 120 dakika paketine dönem başından itibaren abone olmadığımız ve 30 gün kullanmadığımız için daha düşük tutar yansımış. babama 18.00 TL fatura çıkmış. o da benimle aynı zamanda faturalıya geçmişti, 120 dk. paketiyle..
  • arkadaşlar ayın 10'u kesim tarihi olmasına ragmen güncel fatura hala 50tl gibi bir rakam gözüken bir hat var ve buna dün mesaj geldi 12.50tl altında vs. mesajı...
    cayma 120 dk ile kamu 150 dk birlikte kullanılıyor ve 16.40tl sabit fatura (ekstra kullanım olmazsa)
    güncel fatura bir haftadır aynı , fatura nereden ögrenilir acaba?
  • Evet ya benimde 40 tl güncel fatura ama gelen mesaj 12.5 tl altında olduğu için fatura kesilmeyecek. E ben bu ay fatura yatıracakmıyım yatırmayacakmıyım bu ayki fatura kaç tl anlamadım gitti. Bu kadar zamandır düzeltemezmi Tcell gibi bi şirket
  • otmatık ödemeye ver , onlar halletsin
    zaten bir-2güne ögrenilir ne kadar tutar oldugu da böyle olması garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

arkadaşlar ayın 10'u kesim tarihi olmasına ragmen güncel fatura hala 50tl gibi bir rakam gözüken bir hat var ve buna dün mesaj geldi 12.50tl altında vs. mesajı...
    cayma 120 dk ile kamu 150 dk birlikte kullanılıyor ve 16.40tl sabit fatura (ekstra kullanım olmazsa)
    güncel fatura bir haftadır aynı , fatura nereden ögrenilir acaba?

fatura kesilince herşey netleşir. güncel faturada problem varsa, dikkate almayın.
  • ayın 10u kesim tarihi olmasına ragmen , oim'den giriş yapınca ; ödenmemiş faturanız vardır-fatura görüntülemek için tıklayın seçenegi cıkmıyor.
    ve güncel faturaya bakınca hala 5-6gündür 50küsur liralarda.ancak bu bahsettigim hat için şöyle bir mesaj geldi.
    ''12.5tl altında olan kullanımlar faturalandırılmamaktadır''
    borç 12.5tl altında bunu anladıkta hala niye faturayı göremiyorum.
    ve ana sayfayı acınca ödenmemiş fatura vardır-görüntülemek için tıklayın secenegi cıkmıyor?
  • quote:

ayın 10u kesim tarihi olmasına ragmen , oim'den giriş yapınca ; ödenmemiş faturanız vardır-fatura görüntülemek için tıklayın seçenegi cıkmıyor.
    ve güncel faturaya bakınca hala 5-6gündür 50küsur liralarda.ancak bu bahsettigim hat için şöyle bir mesaj geldi.
    ''12.5tl altında olan kullanımlar faturalandırılmamaktadır''
    borç 12.5tl altında bunu anladıkta hala niye faturayı göremiyorum.
    ve ana sayfayı acınca ödenmemiş fatura vardır-görüntülemek için tıklayın secenegi cıkmıyor?

fatura kesim zamanında aynı sorunla ben de karşılaşıyorum.

pazartesi günü görebilirsin sanırım.
  • fatura günceli yüksek görünüp 12,50 tl nin altında olduğu için mesajı alanların muhtemelen indirimleri (aran kazan vs) hesaba katıldıktan sonraki faturaları düşük çıkmış...bu yüzden fatura kesilmemiştir...
  • o zaman bir başka soru daha ;
    cayma dk'ları , 2gün dk'ları , ilk 3 ay ücretsiz 1gb net paket dışında ekstra kullanımı olmayan bir aboneye 58lira ödenmemiş borcunuz bulunmaktadır yazıyor.
    bu abone diger operatörün faturalısından turkcell'e geliyor ve bu ilk faturası.
    kullanım detayı olarak 5-6liralık sms,gprs kullanılmış ve ekstra bir kullanım söz konusu değil.
    bu aboneye ne diye 58lira fatura kesılır ve ödenmemiş borcunuz vardır diye yazar.
    bu aboneninde fatura detayı yok hala.son 6aylık faturaları pdf'de bakın seçenegini tıklayınca fatura yoktur diyor.
    ve yeni güncel faturaya geçmiş bile...
  • quote:

o zaman bir başka soru daha ;
    cayma dk'ları , 2gün dk'ları , ilk 3 ay ücretsiz 1gb net paket dışında ekstra kullanımı olmayan bir aboneye 58lira ödenmemiş borcunuz bulunmaktadır yazıyor.
    bu abone diger operatörün faturalısından turkcell'e geliyor ve bu ilk faturası.
    kullanım detayı olarak 5-6liralık sms,gprs kullanılmış ve ekstra bir kullanım söz konusu değil.
    bu aboneye ne diye 58lira fatura kesılır ve ödenmemiş borcunuz vardır diye yazar.
    bu aboneninde fatura detayı yok hala.son 6aylık faturaları pdf'de bakın seçenegini tıklayınca fatura yoktur diyor.
    ve yeni güncel faturaya geçmiş bile...

faturanın arka tarafındaki ayrıntıları bilmeden,

yapacağımız yorumlar havada kalır.
  • fatura içinde artık beklıcez.
  • Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Dedim faturam ekrana düşmedi hala. Güncel tutar 40 tl görünüyor dedim. Bidahaki ayki faturanıza yansıtılacak dedi. Ayın 8inde görünen tutarda 40 tl idi. Ama bana gelen mesajda 12.5 tl nin altında kaldığı için faturalandırılmayacaksınız yazıyodu dedim. Bidahaki ayki faturayı bekleyin o zaman itiraz edersiniz diyo anlayışsız Bu ay bişey ödemem gerekmiyormuş faturada gözükmeyecekmiş.
  • 12.5tl altında oldugu için onlarda mı göremıyor faturayı?
  • quote:

12.5tl altında oldugu için onlarda mı göremıyor faturayı?

Gözükmüyormuş. Kesilmeyecekmiş fatura ne onlar ne oim de görünmeyecekmiş. Böyle saçmalık olurmu ayın 10 u kesim tarihi güncel tutar sıfırlanmamış , neymiş bidahaki ay yansıtılcakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

quote:

12.5tl altında oldugu için onlarda mı göremıyor faturayı?

Gözükmüyormuş. Kesilmeyecekmiş fatura ne onlar ne oim de görünmeyecekmiş. Böyle saçmalık olurmu ayın 10 u kesim tarihi güncel tutar sıfırlanmamış , neymiş bidahaki ay yansıtılcakmış

2 aydır fatura tutarım 12.5 tl nin altında. 3 ayda bir vergileri almak için yolluyor, endişelenmeyin

ben turkcell e fatura ödemediğim için seviniyorum, siz sinirleniyorsunuz

• Hypnosse acil MSN e gelebilirmisin ??
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.