Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
240.418
Cevap
1.162
Favori
12.022.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1152 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 69786979698069816982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akp ekonomi mühendisi eyt 5 yıl önce emekli yapsaydı 750 dolar maaş ödeyecekti, şimdi öderse 300 dolar, 2023 de emekli ederse 150 dolar maaş odeyecek, prof deha akp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konut doğalgaza a zam gelmedi ki banane ye getiren oksijeni israf ederek tuketenlere gelsin diyecem ama çok zor bir matematik muhtmelen hesap edemeyecekler🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  .

Geliyor gelmekte olan öyle böyle değil...

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• redferrari R kullanıcısına yanıt

Onu dikkate alan kimse yok

• redferrari R kullanıcısına yanıt
    kimsenin anlamak istemediği bişey daha var,emeklilik 2008 de kaldırıldı.

şuanki sistem genelde sosyal yardım olarak yürüyor.emekli maaşı alan 60 yaş üstü tuzu kuru telefoncu dayılar kaldı.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    İyi yakalamissin sosyal yardım almaya her doğan çocuğa 200 Euro verirken, bunların yaptığı sadaka niyetine bile geçer mi gecmez mı bilemeyiz,

• Acaba 2000 den önce evlerde buzdolabı fırın ve televizyon varmıydı bunu bi düşünmemiz lazım ben şahsen 2000 den önce kıcımda yaprak ile geziyordum bide taştan kendime bi ayı oyuncak yapmıştım onunla oynuyordum şimdi akp sayesinde hepinizde telefon var çünkü Mercedes ve Apple hi Türkiye üretti ve buldu

• acquiles A kullanıcısına yanıt

O kadar matematik ağır gelir zaten ülkecek matematiğimiz kötü. Doğalgaz santralleri niye varmış, ne işe yararmış ona baksınlar sonra zam bize yansır mı yansımaz mı anlarlar. Diğer sanayi doğalgazına gelen zammın yansıması da tuzu biberi olarak düşünsünler.

• Döviz bozarken bankalar kambiyo vergisi alıyor mu ? Yoksa sadece döviz alırken mi alınıyordu kambiyo vergisi

• yalanci sosyal medyada bir yerde okudum sanirim..anektod soyle..yabanci bir abi var suri..isci olarak calisiyor , iyi de calisiyor diyorlar ki buna sigorta yapalim 4000 de maas verelim supriz olsun diye yapiyorlar ..resmiyete dustugu zaman senin suri kosarak geliyor ..abi naaptiniz..diyor ki e fena mi bak sigorta yaptik zam yaptik ..fena diyor benim calismam lazim siz bana sigorta yapinca 3200 yardim kesildi. e daha fazla aliyorsun iste fena mi? yok diyor evde var * kisi hepsinin 3200 er yardim kesildi..rakam atmasyon da evde 4 kisi filan varmis 12 000 aylik aylak maasi.. sonra neden muz yiyorlar ..yerler hatta agacini da bize ***..yalanci sosyal medya ..nankor sosyal medya..

• MaDJeRo kullanıcısına yanıt

Sadece döviz alırken alıyorlar... satarken kambiyo vergisi yok...

• Avente kullanıcısına yanıt
    tuvalet kağıdı fiyatlarına bakarsak yaprağa dönüş yakındır🤭

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Rulonun tanesi 2 lirayı geçmek üzere. Wc kağıdı dışında yazıcı mürekkebinden tut gıda ürünlerine kadar tepeden tırnağa ne varsa Ocak 2021 yani yılbaşına kıyasla %100 zam yedi, yani tam 2 katı. Böyle başa böyle tarak tabi. Fransa'da toplu taşıma (metro) bileti bile 0.10 Euro (10 Cent) artsa sarı yelekliler ortalığı kasıp kavuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Kasım 2021; 16:9:19 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Yeter yeter ben gidiyorum.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    temmuzda şahlanıcaktık ekime sarktı,kel hepimizi trolledi

• Bakıyorum sabahtan beri alım fırsatı verir mi diye, yok

• Football Always kullanıcısına yanıt

9,53 den aldım ben artık....düşeceği yok düşöesi için sebepte yok her şeye zam gelirken doların düşmesini bekliyoruz...9,56 dan bozdurduğum doları 9,53 den tekrar aldım...Nasip artık dolarda durması daha mantıklı tl de durduğunda içim rahat etmiyor...heran dolarda çift hane olacakmış gibi geliyor...

• Mantıklı düşünüyorsun evet fakat Tayyip çalımlarını bilirsin, her an ters yapabilir, ben biraz risk alcam, faiz kararı haftası suni bir düşüş bekliyorum

Ayın 3 ünde FED toplantısı var.... Varlık alımını azaltmaya başlarsa burası yanar... Faiz artırımına giderse zaten dolar tl 10 tl de durmaz... Bizim merkez bankası faiz indirimine gidecek kendileri açıkladı zaten...

• Ayın 3ünde biz de enflasyon açıklıcaz🙂

Bakalım, ne yapsam bilmiyorum, yüksekten döviz almaya alışkın değilim, belki de bu kumarın bana dönüşü zarar yazar, ama biraz beklicem

TÜİK verilerine inanıyorsan alma hocam döviz :) Benim maliyetim 8,48 tl... Al sat yaptım ama kar yapmadım sattığıma aldım yine :)) her neyse tl de durmak bu devirde cesaret istiyor...

• 
Sayfa: önceki 69786979698069816982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.