Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yakup13 , seyhmus21 , seyhmus21 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir - 31 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.576
Cevap
1.166
Favori
11.789.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 54965497549854995500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu enflasyon beklentileriyle temmuzdan önce bir faiz indirimi yapmak istifa etmekle eşdeğer ben sanmıyorum iktidarın koltuğu bırakacağını
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Sen çıkar o trol gözlüğünü

https://twitter.com/Milli_direnis/status/1368953597866745868?s=20
  • Gene aynısı oldu ya, ons yükseldi 10 dolar dolar 5 kuruş düştü. öfffffff

• Faiz tahminlerinizi 2018'in Eylül sonunda 24'e kadar çıkıp 2019 Ağustos ayına kadar hiç gevşetilmediğini unutmadan yapın. Bu sürede önceki yorumumda bahsettiğim gibi batanları da göz önüne alın.

Daha 17. Geçen süre 3 ay. Kimin batıp çıkıtığının önemi yok. Faiz ve kurdan bağımsız pandemi sürecindeki kısıtlamalar yüzünden esnafı bitirdiler zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Gene aynısı oldu ya, ons yükseldi 10 dolar dolar 5 kuruş düştü. öfffffff

Hasta oluyorum gördükçe aylardır bir o iniyor bir diğeri dalga geçer gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat Muratoğlu yazdı:

Çareler çaresiz...!
    Diyelim ki; MB bagımsızcılık oynayıp faizleri arttırdı... Doları tutmak dışında hangi sorunumuzu çözer..?
    Bilakis üzerine kat çıkar.
    Arttırmazsa üzerine tüy diker !

Maalesef ülkeyi yönetenler mevcut durumdan çıkacak düşünce yapısına sahip değiller…
    Ne olacak?
    Türkiye'de yaşananlar 2013 yılından beri hızla fakirleşiyorlar…
    Alt tarafı 2, 3 yılda daha da fakirleşirler…

https://t.co/T1zKMfvchY

• quote:

Orijinalden alıntı: Kagrenac

Hasta oluyorum gördükçe aylardır bir o iniyor bir diğeri dalga geçer gibi

Alıntıları Göster

5 dakika kıpırdamadan dursa dolar ons yükseldiğinde satıp kurtulacam ya. yok arkadaş tatteravalli gibi biri çıknca biri düşüyor.

• 10₺ tedavülden kalkıcağı konuşuluyor yerinde bi karar olur 10₺ bi işe yaramadığı ülke.
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt

Şu amerikan tahvillerinin artması merkez'i çok kötü vurdu, rezerv bile toplayamadılar 6.90'lardan doları yükseltmemek için gitti bu sefer amerikan tahvilleri patladı...

Faizleri düşürmeyi 3 ay içerisinde planlarken şimdi bu ay faiz arttırmak zorunda kalacaklar daha da kötüsü bu faizler uzun bir süre de inmeyecek..

Şu son kur şokunun enflasyonist etkisini saymıyorum bile

çok yazık oldu ülkemiz için...

• quote:

Gene aynısı oldu ya, ons yükseldi 10 dolar dolar 5 kuruş düştü. öfffffff

altın yatırımcıları arbitraj  yapsalar bu oynaklıktan yi kar elde edebilirler.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Enpara müsade etmiyor hocam. Yok şöyle yok böyle diye reklam yaptılar kandık hesap açtık. Bir daha akbanktan şaşmam.

• özellikle altını olan arkadaşlar dikkatlice seyretsin.

• quote:

Enpara müsade etmiyor hocam. Yok şöyle yok böyle diye reklam yaptılar kandık hesap açtık. Bir daha akbanktan şaşmam.

nasıl müsade etmez be ya. altınları başka bir bankanın altın hesabına göndermeye müsade ediyor mu peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 9 Mart 2021; 18:19:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

nasıl müsade etmez be ya. altınları başka bir bankanın altın hesabına göndermeye müsade ediyor mu peki?

Alıntıları Göster

Oda yok hocam. fizikide vermiyor. Sanal para gibi diycem ama sanal para enpara altınından daha yetenekli. sadece alış satış var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Space-Dye Vest

Şu amerikan tahvillerinin artması merkez'i çok kötü vurdu, rezerv bile toplayamadılar 6.90'lardan doları yükseltmemek için gitti bu sefer amerikan tahvilleri patladı...

Faizleri düşürmeyi 3 ay içerisinde planlarken şimdi bu ay faiz arttırmak zorunda kalacaklar daha da kötüsü bu faizler uzun bir süre de inmeyecek..

Şu son kur şokunun enflasyonist etkisini saymıyorum bile

çok yazık oldu ülkemiz için...

Ah şu amerika tahvilleri...! boyle olmayaydı hersey düzeleceydi...

Naci abiinin mazeretide hazır oldu 🤭🤭🤭

• ziraat bankası bile arbitraja izin veriyor. en son şubat ayında pns 1800 dolarlardayken ve dolar da 7,32tl iken gram altını dolara çevirdim. ve bu çevirme ile iyi kar ettim.

bugün sabah saatlerinde dolarlarım ile altın(ons) almış olsaydı yine müthiş kar elde eldeedebilirdim. ama yapmadım çünkü ons un yükseleceğini tahmin edemedim.

yani burada çoğu kişinin dert yandığı ons yükseliyor,dolar düşüyor. dolar yükselir,ons düşüyor olayı. esasen birileri için müthiş bir kazanç kapısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 9 Mart 2021; 18:31:47 >
  • abd tahvilleri ön tampondu sadece teşvik tam yürürlüğe girince patlıycağını satış yiyeceğini en amatör kenar köşe ekonomist bile soylemiştir süpriz gibi görenlere nedesem bilemiyorum🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

harşey patlıycak uçucak kaçıcak patlıyorruuuzzz kafasıyla kaybetmeye mahkumsunuz zaten..🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Mart 2021; 18:43:18 >
  • Türkiye şu anda cennet cennet avrupalılar için.

şu resmi koyuyorum ki neden 10,5 11 seviyeleri istediğim anlaşılsın.

3 ay önce bir markanın mutfak dolap setini aldım. 2699 lira idi ve alırken euro 10 civarı idi. Bana 280 euro gibi bir fiyata gelmişti. Aynı benzer ürünün Almanya fiyatı ise neredeyse 7-8 kat pahalıya gelecekti.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Siz farkında değilsiniz ama Türkiye şu anda az paraya çok iş ülkesi. Çin'in aksina az paraya daha kaliteli ürün demek Türkiye.

• Dellialli D kullanıcısına yanıt

evet Almanlar yakın zamanda bizle şöyle dalga geçtiler. Türkiye de çok öde, az al dönemi başladı diye haber yapmışlardı. tabi kıskançlıktan yapmışta olabilerler gısganç alamanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EE534877 -- 9 Mart 2021; 17:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

evet Almanlar yakın zamanda bizle şöyle dalga geçtiler. Türkiye de çok öde, az al dönemi başladı diye haber yapmışlardı. tabi kıskançlıktan yapmışta olabilerler gısganç alamanya.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Cebimde bilerek 100 euro unutucam bulduğum gün gider tr de tatil yapıp kendimi ödüllendiririm diyor eleman 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 54965497549854995500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.