Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winchester07 , zfr cn , Babangida Babayaro Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü4 Mobil
5 sn
235.773
Cevap
1.167
Favori
11.799.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 54395440544154425443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu is global de çiftlik banka bağlar demedi demeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne altın,ne gümüş gelecek lityum

ben lityum almak istiyorum bunun neden borsası yok.

artık her şey sarjlı olmaya başladı yani her şeyde lityum piller kullanıyoruz. o halde en değerli emtia lityum elementidir.

• M4M00D kullanıcısına yanıt
    Yabancı borsalara gram dokunamaz, o aramlari kendi halkı gibi ÖTV KDV ödeyecek keruz sandılar, sadece parasını türk borsalardan ve bankalardan çekmek isteyene vergi getirebilir, yabancı borsada parası olanda Vergiden kaçmak için ABD'den ev alır Toprak alır , Çin'den ticaret yapar dolastirir yine sokar parayı , bunlar boş işle uğraşıyor her zamanki gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Sen gidenlerin saedece para pula mı gittiğine sanıyorsun insanlar adalet,özgürlük,eşitlik bulduğu için gidiyor oralara.

Burda can tehliken, hayati tehliken var.

Burda sokakta biri senin ağzını burnunu kırıp darp etsin soyup soğana çevirsin serbest bırakılır,aylarca yıllarca mahkeme köşelerinde sürünürsün birde.
    Bak koca ülke kaç gündür bi çiğ köfteciyi bile koruyamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Son anda gidenlerde aynı yükümlükleri uygulanarak gidiyor zaten sıkıntı oluşturacak durum yok. Bizzat konsolosluk bilgisi bu.

Haa derseniz konsolosluk kim bir almancı olarak ben daha iyi bilirim bi şey diyemem o zaman.

Tekrar ediyorum gitme konusunda değil kalma konusunda sıkıntı çıkabilir.İş o bu şu denilerek.

Belli şartlar özelinde gidiyorsunuz çünkü.

• redferrari R kullanıcısına yanıt

Türk bankalarının yabancı borsalara para giriş çıkışını engelleyebilir buda kullanıcıların büyük bir çoğunluğunu bitirir. devlet istedikten sonra istediğini yapar elbette alternatif yollar oluşacaktır ama bu kullanıcıların %10 u için anca uygulanabilir hale getirilebilir.

• Zaten gidenler iş güç sahibi oraya görede planlarını programlarını yapıp konsolosluğa sunup onaylanarak gidiyor,almancılar gibi vasıfsız göç edip tuvalet temizliği yapmıyorlar.
  • radko kullanıcısına yanıt

yoo bizimkilerin tek gitme nedeni rte akp islam laiklik gezi diye gitti ailecek koyu kemalistlerdi,ama güzel oldu hayatı öğrendiler orda damat harita mühendisi haliyle 50+ kiloluk araba parçalarını taşıyınca ekmek parası için biraz şişkoydu kilo verdi eridi ona yaradı orası iyi oldu o ateist evrimci kafaya, abd de evrilerek gökten para yağıyor sanıyorlardı burdakiler gibi :))) güzel bir hayat tecrübesi oldu ikisinede iyki gitmişler diyorum bende zaten.

şimdide geri döncez fethiyeye yerleşçez iş yeri açcaz diyorlarmış ne dönüyorsunuz kalın orda cennet paradise..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Mart 2021; 14:1:31 >
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    sebebi olanların elleri kırılsın

• quote:

Zaten gidenler iş güç sahibi oraya görede planlarını programlarını yapıp konsolosluğa sunup onaylanarak gidiyor,almancılar gibi vasıfsız göç edip tuvalet temizliği yapmıyorlar.

Tabi biliyoruz öyle olduğunu sıkıntı yaşanma durumundan bahsettim herşey olabilir.

Çünkü Ankara antlaşmasına güveniliyordu ortadan kalktı bu durum brexitle.İngiltere zaten bu kontrolsüz göç dalgası yüzünden abden çıktı.

Sen bu yazdıklarınla anca kendin gibi trolleri inandırırsın.
  • quote:

Sen bu yazdıklarınla anca kendin gibi trolleri inandırırsın.

ben sana teyze kızını işfa edemem herkesin özel hayatı ama kanıtlı olarak şunu sunabilirim..

Kanada’ya Göç - YouTube

bak şunlara iki senedir tr deki hiper vasıflı halleriyle kanadada halen güneş bile görmeyen sıhatsiz tahdadan bodrum katında kalıyorlar sizi soksak kapıcı çocuğumuyum ben diye burnunuzu bile sokmazsınız.

ama hayal dünyanızda herkes kim kardishan gibi yaşıyor tabi orda.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

hayat herheyerde statüne göredir kafanıza kazıyın artık şunu.

araba ucuz iphone ucuz muz ucuz la hayat dönse ooooooooooo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Mart 2021; 14:9:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bu is global de çiftlik banka bağlar demedi demeyin.

İnsanlar bilmediği bir ortamda yatırım olarak düşünüp alıyorlar ama birgün sisteme giremezler se ve paralarını dahi çekemezlerse o zaman anlarlar ama iş işten geçmiş olur...

Sen nerde yaşıyon sarayda mı kıytırık apartman katında yeşili bile görmeyen bi dairede. 🤦‍♂️
  • tekrar ve tekrar, taa ki anlayana kadar:

ülkemizdeki ekonomi yönetimi, hem serbest piyasanın hem vatandaşın alım gücündeki değişikliklerin tek sebebidir. bunu anlayın önce (anlamamakta ısrar eden iktidar şakşakçıkarına yazdım) hal böyle iken, şu vesayeti kaldıracağız, bu vesayeti yok edeceğiz diye esip gürleyen siyasi yapı, artık asker aramalarından, ekonomi yönetimine, akademik atamalara, yargı atamalarına , her şeye tek başına karar veriyor. atanan kişilerin encamı iki dudak arasından çıkacak tek söze bağlı. güçler ayrılığı ilkesi ile kimsenin tek başına ve kafasına estiği gibi verdiği kararlarla yönetmesinin önüne geçilir. hesap verilebilirlik olduğu için hata yapılmaz. yapılırsa ceremesi çekilir vb.

şu anda yapılan her şey yanlıştır. kamikaze gibi işliyor her şey. ne hatalardan ders çıkarmak var, ne de verilen zararların hesabını ödemek. bunu biz görüyoruz da, yabancının görmediğini sanıyoruz. devekuşu vardır, kafasını kuma gömer ve görünmez olduğunu düşünür.(sanar)

kısaca yine bildik sözle: bindik bir alamete, gidiyok kıyamete denilebilir.
    haa bu arada seçilmişler 0
    atanmışlar 1, maç devam ediyor.

ytd

https://t24.com.tr/haber/karar-yazari-kiras-devlet-protokolunde-atanmis-olanlar-secilmislerin-onunde-siyasi-zihniyet-secilmis-olma-degerini-yalnizca-bir-kisinin-uhdesinde-tutmak-istiyor,936379

• radko kullanıcısına yanıt

en azından bodrum katında güneş bile görmeyen bir yerde elalemin sifon ve borulardan patır patır dışkı akıtma sesini duymadığından eminim boş yapma.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

benim tr de odtü mezunu olup henüz nitelikli güzel yaşamayan görmedim bu ülkede henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Mart 2021; 16:23:11 >
    Hangi apartman tuvalette sifon borularından ses duymuyormuşun ne salladın ha
  • quote:

Hangi apartman tuvalette sifon borularından ses duymuyormuşun ne salladın ha

tamam arkadaşım git o vatanın burnunda tütecek o derece iddalıyım, akp gitisn veya gitmesin orası hiç sorun değil, bunlarıda kenara yaz yaşa oyle gel okey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Mart 2021; 14:18:27 >
  • Bu krecimcem tartışması kabak tadı verdi.

Şikayet butonuna ve blok tuşuna basarak kurtulsak olmaz mı..

Konuyu takip edemiyorum artık bu gidişle komple terkedecegim zira yorumlarini takip ettiğim arkadaşlar da artık yazmıyor.

Çöpe dönmek üzere.

Zati muhterem in amacı belli de, sizler niye cevap vererek uzatıyorsunz, sizin de amacınız goygoy ise kapatalım konuyu beyler...

• döviz ne zaman yükselse burda yurtdışında yaşayan Türkler konu ediliyor. bu çok saçma değil mi

kendim ve arkadaş grubumdan bahsedeyim daha aramızda pişman olan ya da ev-araba sahibi olmayan kalmadı.

yurtdışında yaşayanların konusunu kapatsanız iyi olur. yurtdışında yaşamak için pek çok belge ve görüşme gerekiyor. yani işimize gelmeseydi hemen dönebilirdik ama demek ki işimize geliyor. hani ülkemizde sevmiyorsan avrupa orda git diyorlar ya elini kolunu sallaya sallaya giriş sadece Türkiye için geçerli. avrupa’ya amerika’ya elini kolunu sallaya sallaya giremezsin. eğer yurtdışında yaşayan tanıdığınız orayı kötülüyorsa dön o zaman deyin öyle bir kıvırır ki asena bile şaşırır o hareketlere.

• 
Sayfa: önceki 54395440544154425443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.