Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
41 Misafir (1 Mobil) - 40 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.575
Cevap
1.166
Favori
11.789.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 50075008500950105011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en çok şaşırdığım nokta şu. rte halkı sadece fakirleştirmedi, salaklaştırdı da! bilemiyorum ne tarz teknikler kullanıldı neler yapıldı ama ciddi bir operasyona kurban gittik. yazar kasa fırlatan adamın yerini, açlıktan geberiyorum dükkanım kapandı ama oyum tayyibe diyen insanlar aldı. kafalara attığı tek şey çay değil. kesinlikle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Aralık 2020; 14:15:1 >
  • Araba yok, Ev yok, Arsa yok, İş yok.

TR insanı yoksulluğa batırılmış zaten. TR batmış çok mu?

Para yoksa hiçsin. Hiçbir istediğin olmuyor. Dert, sıkıntı başka bir şey yok. Milyonlarca insan TR yüzünden evlenemedi.

Mazlum Müslüman devletiyiz denip zenginlerin bu kadar kollandığı dünyada tek ülke Türkiye. Müslümanlığı anca lafta.

Yoksulluk, baskı, yalan = Türkiye devleti

İlk fırsatta hazine arazilerine çöküp pay almak lazım. Yoksa zenginler tek başına yiyip bitiriyor her şeyi. Yoksa hiç bir şeyimiz olmadan öleceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Ay sonu toplantı da faiz artırımı olmayacağını mı düşünmeliyiz?

Faiz artırımı bekliyoruz deyip vadeleri 32 gün ile kısa tuttuklarını da söyledi ama banka mensubu da olsa kişilerin sözlerine güvenip yatırım yapmayın derim. Ytd.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kademeli rezerv artışı olacak dedim size. Buda kura yansıyacak demiştim. Yaptırımlar daha fiyatlanmadı. Başlayınca bitcoin bile daha istikrarlı olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Araba yok, Ev yok, Arsa yok, İş yok.

TR insanı yoksulluğa batırılmış zaten. TR batmış çok mu?

Para yoksa hiçsin. Hiçbir istediğin olmuyor. Dert, sıkıntı başka bir şey yok. Milyonlarca insan TR yüzünden evlenemedi.

Mazlum Müslüman devletiyiz denip zenginlerin bu kadar kollandığı dünyada tek ülke Türkiye. Müslümanlığı anca lafta.

Yoksulluk, baskı, yalan = Türkiye devleti

İlk fırsatta hazine arazilerine çöküp pay almak lazım. Yoksa zenginler tek başına yiyip bitiriyor her şeyi. Yoksa hiç bir şeyimiz olmadan öleceğiz.

Hocam ben para biriktirip arsa aldım daha doğrusu tarla aldım 3 tane tarlada hissem var... Param olsun yine alırım. Gelecekte neler yaşayacağız bilmiyoruz en garantili yatırım toprak ama İnan ki şuan Arsa fiyatları bile çok çok artmış durumda...

• Hocam altta ki yorumları okumayın🤣
  • Şu konuda her gün aynı şeyleri ufak değişikliklerle milyon kez yazan insanlar neyin kafasını yaşıyor merak ettim, sizin hayatınız, işiniz gücünüz yok mu, bakıyorsun mesajlara her gün aynı 2-3 kişi en az 15-20 mesaj atmış, burada ve ekşi’de bir tane doğru düzgün mantıklı yorum yapan yok, herkes muhalefetlik yaparak hükümet nefreti kusuyor resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 11 Aralık 2020; 14:40:52 >
  • maicole kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin engin bilginizle konuşma yapın milletimiz gerçekleri öğrense dimi?
  • Bu gün hoca minberde iki rekat cuma namazından

sonra yağmur duası yapılacağını söyledi. İki rekat Cuma yı kılar kılmaz cemaat yağmur duasına başlamadan ben sünnet rekatlarını kılmaya durdum. Yani duaya katılmadım. Çıkışta birisi yakaladı, "Niye böyle yaptın ? " diye...

Dedim sizin yaptığınız dua, duaya katılmak farz mı? Hem duayı kimin yaptırdığına bakar, kuraklığa sebep olacak bir ton şey yapsın sonra duayla sıyırsınlar. Dereler HES'lerle, şehirler betonlarla, ormanlar maden ocaklarıyla adına müteahhit dedikleri çekirge sürüsü tarafından yağmalandı, dedim.

Baktım anlamıyor dedim ki dua ile olsaydı Arabistan çölleri denize dönerdi, bunca sahabe-i kiram hiç yağmur duasını akıl etmemiş mi? Onlara vermeyen size niye versin, önce akıl ve gayret sahibi olacaksın....

Boş gözlerle yüzüme bakarak uzaklaştı. AKP yi yağmur gibi besleyen cehalet bazen ete kemiğe bürünüp karşısına çıkıyor insanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erzurum lu -- 11 Aralık 2020; 14:46:59 >

• Erzurum lu E kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin gibi insanlar ın olduğunu bilmek bu ülkede gerçekten mutluluk veriyor.
  • maicole kullanıcısına yanıt

Bu ülkede hükümete nefret kusmaktan daha doğal ne var?

• quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Hocam sizin engin bilginizle konuşma yapın milletimiz gerçekleri öğrense dimi?

Engin bilgim olsa paylaşmaz mıyım? 

• berat albayrak'ın ekonomik paketlerini özleyen var mı?  

berat reis olsaydı şimdi yükselen dolar kuruna şakkadanak diye bir ekonomik paket açıklardı powerpoint sunumu ile.

ah ahhhh. harcadılar damadımı :(

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Adam öldü mü kaldı mı onu dahi bilmiyoruz. Sanki adamı tarihten sildiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: svs

Adam öldü mü kaldı mı onu dahi bilmiyoruz. Sanki adamı tarihten sildiler.

böyle birisi hiç yaşamamış olabilir mi? dövüş kulübü'ndeki tyler durden gibi, kendi sorunlarımız yüzünden zihnimizde bir maliye bakanı yaratmış olabilir miyiz?

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Valla hocam öyle gözüküyor. Belki de biz kafamızda kurduk :)

Kemal unakıtan ve damat bence bir kurmaca olmalı. :)

• Yükseliş kısa sürdü . Sanırım halka dolarları dozdurtup mb hepsini rezerv için topladı .

Ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: svs

Valla hocam öyle gözüküyor. Belki de biz kafamızda kurduk :)

Kemal unakıtan ve damat bence bir kurmaca olmalı. :)

olabilir valla hocam  

128 milyar dolarımızı puff etti sonra instagram'dan küstüm diyerek kayıplara karıştı. cumhurbaşkanının damadı olan ve bakanlık görevi yapmış birinin kaybolduğu ve ona ne olduğunu kendi seçmeninin merak etmek şöyle dursun, bu insan hiç var olmamış gibi davrandığı bir ülkede kimse güvende olamaz.

türkiye'de belli bir partiye aitsen, belli kişilerle akrabaysan, ülke batırsan bile sıfır sorumlulukla, çekip gidilebildiğinin canlı kanıtı adam.  

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

olabilir valla hocam  

128 milyar dolarımızı puff etti sonra instagram'dan küstüm diyerek kayıplara karıştı. cumhurbaşkanının damadı olan ve bakanlık görevi yapmış birinin kaybolduğu ve ona ne olduğunu kendi seçmeninin merak etmek şöyle dursun, bu insan hiç var olmamış gibi davrandığı bir ülkede kimse güvende olamaz.

türkiye'de belli bir partiye aitsen, belli kişilerle akrabaysan, ülke batırsan bile sıfır sorumlulukla, çekip gidilebildiğinin canlı kanıtı adam.  

Alıntıları Göster

İşin üzücü tarafı ülkede bir tane adam çıkmaz mı ne oldu bu adama diye sorabilecek? Adam 2 gün içerisinde yok oldu. Bırakıyorum dedi ve gitti.

Neden bıraktığını ve neler yaşandığını devran değiştikten sonra detaylı bir şekilde öğrenebileceğiz.

Ülkemiz çok enteresan. Anı yaşamayı çok seviyoruz. Geçmişi öğrenmeyi sevmiyoruz. Gelecek hakkında öngörü tahmin vs yapmayı da çok sevmiyoruz.

Düşünsenize belki bir gün gelecek reis de aynı bu şekilde gidecek. 2 gün sonra hiçbir şey hatırlamayacağız.

• Benjoda her gün aynı filmi çeviriyorlar...!

• 
Sayfa: önceki 50075008500950105011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.