Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: harce74 , osmancan712 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir - 26 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
235.537
Cevap
1.165
Favori
11.787.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Tunus'un eski lideri Zeynel Abidin Bin Ali'nin uçağı Türk Hava Yolları tarafından satın alınmış.
    Sözde bunlar tasarruf yapacak pehh...
    2017 Bütçesi 500 Milyar TL sözde 250 Milyar TL kaynak sağlayacak orasıda ayrı bir palavra konusu...

osmanlının ulu yadigarı, cihan padişahlarının torunları olan koca devlet 78 milyonluk bir uçakla mı çökecek, bunu bu devlete çok görmek devleti küçük görmek, küçümsemektir. işte muhalefetin hali, ülkemizi yine küçümsüyorlar

gücünü yoğrulduğu anadolu hamurundan alan, avrupaya ve abye meydan okuyan, batıya ağzının payını veren bir ülkenin devlet başkanlarına alınan 78 milyonluk dolarlık bir araç lüks müdür?

Benim odedigim vergilerin nereye harcandigini sorgulama hakkim vardir. Tum demokrasilerde bu haktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Altın kullanmak günah" diye bir şey Kuran'da geçmez.

Bunu belirtmek istemiştim. Selamlar.

• Dolar efendi köklemeye başladı yine 3,4650
  • WestworId W kullanıcısına yanıt
    Ben sana örnek olarak islamiyetin doğduğu yerdeki insanları verdim. Ülkemizde de bu tip birçok müslümanım diyen 5 vakit namaz kılan oruç tutan insanlar mevcuttur. ben bütün müslümanlar böyle demedim. sen neden böyle görüyorlar dedin bende sana bunları örnek verdim. çünkü en çok gözönünde bu insanlar bulunuyor. bu da ister istemez diğer inanışa sahip insanlarda fikir sahibi edinmelerine neden oluyor.
    sana Yusuf İslam'ın bir sözünü söyleyeyim mi? Yusuf İslam kimdir biliyorsundur sanırım.
    "Ben Kur-an'ı okudum müslüman oldum, ilk önce müslümanları tanısaydım asla müslüman olmazdım"

Acaba kaç yaşındasın da ne gördün acaba askeriye son zamanlarda düzeldi diyebiliyorsun. Askerliğini inşallah Van'da yaparsın. beddua değil bu asla da olamaz. bu dediklerimin hala varolduğunu gözlerinle görmeni istiyorum.

• Hükümet tüm gücüyle yüklendi sadece 1 gün tutabildiler dolar efendi zincirleri kırdı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deli gibi çıkıyor yine .
    bu seviyelerde sabitlense en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestworId

İlk önce müslüman nedir ne değildir onu öğren
    Müslümanım diyip islama uymayan insanları tüm müslümanlarmış gibi gösteremezsin.
    Neymiş efendim o müslümanlar öyle ondan nefret ediyoruz. İslam kusursuzdur müslümanom diyenler değil.
    Bana göre askeriye öyle olmamalı. Son zaöanlarda düzeldi. Askerler özgür namaz konusunda. Geçmişte prygamber ocağı diyip kemalizmin uşaklığını yaptırmaya çaliştıkları doğru ama geçiyor yavas yavas

Ama sen bütün solcu ve alevileri öyle gösterebiliyorsun?

• 3,48
  • Güncelle 3.45 düşünce hemen güncelliyorsun ama

• Konuyu okuyunca çok gülüyorum.

Arkadaş senin kaç doların var, alsan nolur, satsan nolur? Senin-benim aldığımız dolarla ekonomi oynuyorsa zaten vay halimize.

Vatandaşın kendini bu denli değerli hissetmesi bir bakımdan güzel bir şey olsa da bunun farklı bir adı var aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğido__58

Yanlisiniz var bu bakis acisi tamamen Chp li solcu alevi komünist serefsiz insanlarin bakis acisidir

Ne yaptı oğlum bu aleviler size? Canlı canlı Yakılan onlar mağdur olan yine sizsiniz iyi mi! Çevremde ne kadar alevi dostum var ise sizin gibi gericilerden kat kat daha insan ve hoşgörülü emin ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Çakmak gazı çekip sonrada buraya yorum yazma aktroll

ben aktroll değilim ama ak ve kara ortaya çıkıyor zaten. ittihat ve telakkiciler yine eleştiri derdinde
  • Ben Kur'an-ı Kerim de geçiyor demedim ki..
    Peygamber Efendimiz; bir eline ipek bir eline altın alıp “Şu iki şey ümmetimin erkeklerine haram, kadınlarına helâldir.”( İbni Mâce, Libas: 19.)
  • quote:

Yanlisiniz var bu bakis acisi tamamen Chp li solcu alevi komünist serefsiz insanlarin bakis acisidir

İşte Türkiye'yi yönetenlerin zihniyeti bu.

Bu bozuk zihniyetten milyonlarca var bu ülkede.

Onlara göre bir mezhebi, siyasi görüşü, siyasi partiyi savunmak şerefsizlik.

Ama 6 yaşında bir kızla evlenip 9 yaşında gerdeğe girmek,4 eş alabilmek,din adına,allah adına birisinin kafasını kesmek,halkı açken hacca gitmek, oruç tutmayanları linç etmek, namaz kılmayanları fişlemek, yurtlarında, derneklerinde çocuklara tecavüz etmek, destekledikleri siyasi iktidarların ayakkabı kutularına dolar koymaları, oğullarının çürük raporu alıp gitmediği yere kendi çocuklarını göndermeleri vs...

Bunlar hak,helal,sevap,vatansever,milliyetçi namuslu...

Komünistler,aleviler,solcular,Chpliler şerefsizlik değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bu adamı FETOCU olarak direk EGM' ye şikayet edin ne kadar çok edersek o kadar çabuk çullanırlar kafasına.
  • Konu müslümanlığa dönmüş resmen. Müslümanlık, İslam artık bu tür terimler antipati yaratıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt
    PKK ve Fetö konusunda AKPnin hataları çok açık.Zaten Abdullah Öcalanı verirlerken ABDnin şartı idamın kalkması.yoksa vermezler.2001deki krizle bunu bir tutman saçma olmuş.Yabancı devletlet kendi aadamı halkın seçmediği birini Kemal Dervişi başımıza getirdiler.IMF anamızı ağlatıyordu.Ve şuan Türkiye ekonomoisi 1 trilyon olacak.Rusya bile 2 trilyon dolar.Tamam insanları sattığı dolar belki geçici etki yapabilir ama Hz.İbrahimi yakmak için yakılan ateşi söndürmeye çalışan karıncalaın dediği gibi "Olsun, hiç olmazsa hangi taraftan olduğum anlaşılır."Yani yapanlar AKP içinde değil sadece devleti için yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AD674E5D1 -- 9 Aralık 2016; 12:4:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

insan, durust, namuslu, saygili, caliskan olmanin musluman olmaktan cok daha onemli oldugunu kavrayamayacak kadar bos insanlar var. 5 vakit camiye gitsin, iki uc kelimeyi agzindan dusurmesin ama arka planda ne halt yerse yesin bunlar icin.

gavur, atAist diye akillarinca asagiladiklari cogu ulkede cok daha az tecavuz, hirsizlik, yolsuzluk vs. oldugunu bilmez gibi konusurlar birde. hristiyanlar ronesans ile kendilerini kurtardi ve o gunden beridirde dunyanin kaymagini yiyorlar. digerleri de boyle bakadursun arkasindan...

islamiyet zaten insanca yaşamayı dürüst davranmayı namuslu, saygılı ve çalışkan olmayı emrediyor.. bunları yapıp üstüne ibadetini yapabilenede Müslüman deniliyor.. senin dediğin 5 vakit namaz kılıp her haltı yiyene ise münafık deniliyor.. bu tür insanların yaşantılarıyla islamiyeti kafanızda şekillendirmeniz sizin kafa yapınızın darlığını gösteriyor ve akabindede ateistliğe yönelmenize sebep oluyor..

demek ki muslumanim diyip musluman olmayi beceremiyorsunuz ya da muslumanim diye sizleri kandiranlarin pesinden kosuyorsunuz. zarariniz sirf kendinize olsa neyse ama sizin yuzunuzden biz neden 5. sinif bir ulkede yasiyoruz onu cozemiyorum bir turlu.

................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropeus77 -- 8 Eylül 2021; 2:18:15 >

• Volpenotte kullanıcısına yanıt
    La verdiğin cevaptan bile beynine oksijen gitmediği belli çık bi gez dolaş beynine oksijen gitsin.
    İnsan içine çık biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Konu müslümanlığa dönmüş resmen. Müslümanlık, İslam artık bu tür terimler antipati yaratıyor.

.................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropeus77 -- 8 Eylül 2021; 2:18:31 >
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.