Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: trabzon61_66 , ry4n Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 18 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.552
Cevap
1.166
Favori
11.788.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 44364437443844394440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dolar 10 olsun . 20 olsun . Bi sıfır atarız 1-2 TL olur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba boyle dusmeye devam eder mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hatrix kullanıcısına yanıt
    Minnacik bir yatirimim var bugun 500 lira kaybettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Son yazdigindan sonra isi trolluge vurmaya basladigini anladim

Yatirim tavsiyesi olarak soylemiyorum :) dolar ve euro uzun vadede her turlu yukselecek gozuyle bakiyorum. 5 10 kr lik dususlere aldanilacak bir mevzu degil.10 yildir ayni seyi soyluyorum. Son durumda politik baskilarla beraber yaptigimiz tek sey savunma sanayi yatirimlari. Bu raddede bizim degil de devletin isine yarayacak tek sey gazi cikarabilmeleridir. O da olabilecekse tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 26 Eylül 2020; 2:23:0 >
  • ProgramYamacisi kullanıcısına yanıt
    Ülkeyi kim yönetiyorsa o suçludur. Yıllardır aynı ucuz taktikleri deniyorsunuz sıktı artık. İktidardasın ve muhalefet gibi davranamazsın. 2001 yılı için eceviti yerden yere vuruyordunuz nedense bahane dinlemiyordunuz. Şimdi bahaneler bitmiyor. Kusura bakma kimseye yutturamazsın. 18 sene iktidarda olup mağdurum diyemezsin.

Kimse patates, soğana memleketi satmadı. Akpye oy vermemek memleketi satmaksa o masalı yutturacağın kimse yok burada. Partini vatan, millet çanakkale edebiyatıyla bir tutma çalışması komik. Ekonomi kötü olunca eski hükümetleri sandığa gömdüler senin partinin ne farkı var? İktidarda akp olmasa başka parti olsa bu yazdıklarının tam tersini sen yazardın. Ülkeyi batırmışınız dolar o biçim olmuş hala o suçlu bu suçlu yok aç kalsanız ülkeyi satarsınız falan filan kimse yemez bunları başka yerde dene şansını. Ha bir de bu lafları seçim zamanı zillet, terörist dediğin adamlara söylüyorsun. İnsanda utanma olur dün söylediğin laflar bugün karşına çıkar. Terörist dediğin adama çanakkale, balkan savaşı falan diyemezsin. Ekonomi kötüyse tüm zararı sen çek bize kuruş zararın olmasın zaten birşey istemeye hakkın yok.

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim şey 18 yıldır iktidarda olan parti son 16 yıl içinde doları 3.5'un üstünde görmedi. Brunson olayından sonra doların alevlendiğini hepimiz gördük. Yani 2 yılda dış güçlerin istismarı yüzünden 16 yıl bu ülkeye emek verenleri suçlamamamız gerektiğini düşünüyorum.

• gram gecen sene bugunlerde 276tl imiş hey gidi
  • Çok iyi hatırlıyorum, 2001-2002’de bile türkiye bu kadar ekonomik zora düşmedi, alım gücü düşmedi. Bitirdiler ekonomiyi yandaş müteahhitlerle. Haram zıkkım olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hâlâ dış minnak diyor yav. Yok aga, bu hükümet seçim kaybetmez

Dünyada hiç bir iktidar yoktur ki 16 sene başarılı olup sadece son 2 yıl başarısız olsun.

İlkokulda temeli almazsanız lise de patlarsiniz ya da univde..

Yok eğer gerçekten ir Brunson olayi ile ülke bu hale geliyorsa, o zamanda 16 yıl gerekli temel atılmamış demektir ki iskambil kağıdından kule gibi tepetaklak olsun.

Dünya da hicbirsey bir anda aniden olmaz. Deprem bile olmadan yüzyıllarca enerji biriktirip patlıyor.

Bu açıdan da bakmak lazım diye düşünüyorum.

• Gecmis olsun cok benzer durumdayim.

• Bence seçim geliyor, hdp olayı bunun habercisi.

16 senede 3,5 lirayı göremediyse ne fark eder? 3,5 liranın ne özelliği varmış? Brunson olayında zaten 3,5 falan değildi. Dış güçler istismar falan etmiyor. Yıllarca ucuza dışarıdan borçlandınız şimdi ucuza borçlanma yok. Dışarıdan buraya iyi faiz vermiyorsan kimse parasını getirmez. Yıllarca iyi faiz verdiniz dolar cinsinden şimdi vermiyorsan parayı çekerler.
  • Merhaba arkadaşlar, garanti mobilden dolar almaya girdim ancak dolar kuru 7.62 olmasına rağmen şuan 7.83 den satıyorlar.
    Haftasonu olduğu için mi bu şekilde?

• quote:

Orijinalden alıntı: ProgramYamacisi

Benim bahsettiğim şey 18 yıldır iktidarda olan parti son 16 yıl içinde doları 3.5'un üstünde görmedi. Brunson olayından sonra doların alevlendiğini hepimiz gördük. Yani 2 yılda dış güçlerin istismarı yüzünden 16 yıl bu ülkeye emek verenleri suçlamamamız gerektiğini düşünüyorum.
    Senin gibi tipler secdeye gittiğinde rte sana hamdolsun diyorsunuzdur kesin kör cahil kuşa tapan tipler rte yi allah yaptınız resmen Allah’ta bu şekilde belanızı veriyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

Merhaba arkadaşlar, garanti mobilden dolar almaya girdim ancak dolar kuru 7.62 olmasına rağmen şuan 7.83 den satıyorlar.
    Haftasonu olduğu için mi bu şekilde?
    Evet haftaiçi iş vakitlerinde alın.

şimdi sen bu tipe parasal genişleme, kurumları satma vs. anlatacaksın heee.

arkadaşlar hiç kusura bakmayın, başımıza gelen her şeyi hak ediyoruz.
    bunun gibi milyonlarca kuru kalabalık var ülkede çünkü.

kaçın kendinizi kurtarın buradan.

• Altın mı dolar mı? Doların ateşi bu kadar faiz artırımı ile düşmez. En fazla frenler. Allah sonumuzu hayır etsin hocam. Ytd

Yürü git şurdan dış minnak diyor hala
  • Hiç kimse kendini yormasın, iktidara geldikleri günden beri yaptıkları yanlışlar her ortamda, her gücü yeten, dili dönen vicdan sahibi insanlar tarafından söylendi, yazıldı, uyarıldılar... Hatta bizzat kendi bakanları ve milletvekilleri muhalefet etti, istifa etti, iş başındayken "çatı akmadan tamir edilmeli!" diye uyardılar...

Hiç bir uyarıyı dikkate almayıp kibir kulesi gibi millete tepeden bakmaya ve bu arada habire satıp savmaya, borçlanmaya devam ettiler... Ne cepte para kaldı, ne borç verecek bırakın dostu, Londra bankeri veya tefeci bile bulamayacak hale geldik... E şimdi ne olacak elbette bir kaç ay içinde çökeceğiz, 10 yıl daha bu lale devrinin devam edeceğini mi sanıyorduk?

Kısaca bu günlere yiye yiye geldiler, s.ça, s.ça gidecekler...
  • 
Sayfa: önceki 44364437443844394440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.