Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş en iisi valla p serisi ya bende en kısa zamanda alıcam...
  • camarro fiyatlar uygun gibi umarım satarsın
  • arkadaşlar merhaba ben bursadan temiz 6600 arıyorum
  • kusura bakmayın e mail adresim cele.levent@tnn.net
  • 7610 fiyati bilen varmi yurt disi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: camarro

sonunda gaza geldim ve gidip dogubanktan p910 almaya karar verdim. onumuzdeki hakta ici alacagim, ancak elimdeki telefonlari satmam lazim. 1,5 yasinda temiz bir p800 var haziran 2003^de almistim 1 ay once sikildim ve Siemens sl65 alidim (kuvuk diye hosuma gitmisti) ancak napalim bi kere p... kullandinmi aliskanlik yapiyo. icim rahart diil yai gidim hemen p910 onu spot alacagim. Eger elimdeki kendime ait p800 ve Siemens SL65 ile ilgilenen varsa lutfen bana bildirsin. P800 icin 400 milyon, siemens sl 65 icin 640 milyon uygun diye dusunuyorum.

p910 alacağına türkçe klavye alsan daha iyi olur

• dün bende bi tane garantili 6600 aldım. 610 milyon bayıldım. Baktım doğbankta 510, yüz milyon fazla veriyim adam gibi kutulu garantili alıyım dedim...
  • hayırlı olsun nemesis
  • eywallah kanka
  • Güle güle kullan.
  • qd nin fiyatı ne kadar?
  • sx1 spot ne kadar bide o telefon spot alınırmı....
  • sx1 540 civarı

her telefon spot alınır bence
  • Geçen gün tanıdığın birisi doğubank'tan 7610 aldı. Eve getirdiğinde açma kapama tuşu çalımamaya başlamış. Daha içinde telefonun eski sahibinin telefon defteri yüklü olduğunu görmüş.Yani 2.el telefonu satmışlar.
  • gitsin degistirsin alırlar ki yeri yurdu belli diilmi aldığı yerin böyle yerleri deşifre edelimki herkez görsün derim arkadaşlar mağdur olmamız için yapılıyor bu forumlar birbirimizden birşey saklamanın kimseye yarar sağlayacağı sanmıyorum
  • Ben şimdiye kadar hep kaya elektronikten aldım kendime ve tanıdıklarıma (30 tane falan çoğunluğu 6610-6100) hiçbirinde en ufak sorun yaşamadım.. Bi kere 6600aldık ölü piksel vardı ertesi gün gittim değiştirdiler hatta ellerinde beyaz yoktu başka yerden arayıp buldular. Bunun dışında discman dij. foto falan da aldım. Artık tost makinesi almaya gitsem onlara gidiyorum onlar gidip en sağlam yerden en iyi fiyata alıp bana getiriyorlar.. Kesinlikle öneririm 15/b en alt katta çok sağlam bi yer. (her gidişimde çay yemek falan da cabası ) (boğaziçinden emre derseniz tanır ) Kaya Elektronik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre -- 17 Ekim 2004, 13:01:18 >

• Dogubankta veya spotta P900 fiyatları nedir???
  • walla 6600 kadıkoyde bahariye caddesinde yapı kredinin ordan dondugunde ilk telefoncuda 2 yıl garantili 540.000.000 spot
  • 2 yıl garantili spot nasıl oluyo???
  • guzel bi soru ehehe
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.