Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vayy be doğubankta p910 u 850 dolara kadar veriyorlar müthiş fiat demekki daha da iner bence
  • beklemenin sonu yok
  • K700i son durumu nedir beyler?
  • 470 di en son sca®fa©e
  • Az önce geldim doğubanktan 7610 herşey orjinal 710 milyon daha ucuz bulabilen var mı çarşamba alıcam.. Bir de Cep telefonu değil ama creatice 256 mb mp3 player spot 175-180 dolar..
  • oo süper haber unformat teşekkürler k700i fiyatı sordunmu yada duydunmu
  • 6260 850milyona bıraktı bugun ankara balıkçıoğlu pasajında fotoları var isterseniz koyarım
  • quote:

6260 850milyona bıraktı bugun ankara balıkçıoğlu pasajında fotoları var isterseniz koyarım

İSTERİZ İSTERİZ İSTERİZ
  • yarın koyarım fotoları şu an ewde değilim data kablosu yok
  • Tamam kardeş
  • erkay nerdern aldın balıkcıoglunda? spot urun mu?
  • balıkcıoglunda soldaki kapıdan girince sağdaki ilk dükkanda. daha alamadım çünkü 7600 war bende onu alamam dedi onu satıp alıcam. ürün spot. boyutu biraz kafamı karıştırdı fazla büyük duruo.yarın resimleri koyarım bakarsın kardeş
  • arkadaslar yarın doğubanka gidicem büyük ihtimal istediğiniz telleri yazın fiyat öğreniim hafıza kartı da olur..
  • K700i ye bakarsan sevinirim gprs78
  • walla biz ankaradayız ole ucuza telefon bulamıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnesir

470 di en son sca®fa©e

hadi yaw o kadar oldu mu? garantili ne kadar?
  • valla bende bu formda gordum o fiyatı garantili 700 Ytl ...
  • selam arkadaşlar doğu bankta son fiyatlar nelerdir. ben p 800 almak istiyordum ama k700i de oldukca şık ve gayet yeni bir telefon. 6600 da olabilir aslında, gerçi 7610 da 710 mio diyorsunuz :)) kafam karıştı hangisi önerirsiniz bana, birde son durum nedir fiyatlarda spot orjinal diye ayırabilirseniz çok iyi olur dostlar.
  • valla forumu incelersen geriye doğru sormuş oldugun tum urunlerin fiyatları yazıyo ben K700i öneririm az para çok özellik :) mmc istersen 6230 şuan alınacak telefonlardır diye düşünüyorum
  • Peki sl55 ne kadar kaçak olarak acaba garantilisi 390 milyon bascuda da..
    bu arada pili+şarj aleti orjinal olmayan 7610 690 milyondu onu da söliim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre -- 19 Ekim 2004, 15:10:08 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.