Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dogubank falan hakgetire ne dior bu xafer allah aşkına
    abi madem alıyosun bari burda soyleme icimizde kaldi dogrusu :(
  • leet su elemanın adresi filan varmı ben ankardayım gidip bir görüsüyüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: xafer

quote:

Orjinalden alıntı: ninjafaydar

yahu 300 dolar olsun
    ben alırım bilader p910'u

yahu bu dogu banktaki adamlar ne kadar pahalıya satiyor ozaman
    280'e geliyosa % 300 le satiliyor demek....

abi demek ordan ilk getiren adam koselik walla

ben zaten soyledim. 15-20 gun icinde bi aksilik olmazsa 2 tane al dedim. benim icin. 1 tane de arkadasima istedim. toplam 3 tane. cerez fiyatı bence. hemde full kutu imis yani.

2 gb falan mmc'ler warmis. takmislar calismamis 6600'da falan. almamislar. 512 lik rs'yi 60 milyona almislar.

ben simdilik kacirdim ama insallah olacak.

Arkadaşlar bana sakat gibi geliyor bu iş. Adam normal piyasası 1000$ olan cihazi neden yari fiyatı olan 500$ a degilde onunda yarisina satsin, mp3 player fiyatina yepisyeni p910 biraz düşündürücü.İnşallah ben yaniliyorumdur. Tek amacım gaza gelmeyin arkadaşlar . Eğer alirsaniz da bi sakatlik çikarsa (gerçi ben almayacagim) adami dovmeye giderken beni de çagirin. .

• quote:

Orjinalden alıntı: gardiyan

leet su elemanın adresi filan varmı ben ankardayım gidip bir görüsüyüm

gardiyan baksana bende t.dagdayim ama alacam sen baktiktan sonra bana pm den ulassana...
  • leet kardeş sen nerede oturuyorsun ben ankara da oturuyorum şu senin solediğin elemanın adresi varsa versene kardeş şubatın başında tel almayı düşünüyorum. 6670.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal

yüksek pikselli kameralı,bluetooth'lu,80 gr.mı geçmeyen,fiyatı 100 YTL yi geçmeyen ve 3-4 taksit olabilecek cep telefonu arıyorum.garantili ve faturalı olacak.

dostum sonuna bi sıfır daha eklersen tawsiye yapabilirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

http://www.ilanreklam.com/list.asp?mod=ilan&id=11528&kid=108&kname=Nokia

tek tek wermiyor mu bu eleman?olmadi anlasalim aramizda toptan alalim...?

Kardeş Bu adamı aradım ben Dedi elimde çok var dedim suan ben istanbul dısındayım siz neredesiniz ben istanbuldayım dedi kargo ile yollayayım dedi ben bilerek kıvırdım o kadar param yok suan cıkartamam ama haftaya istanbuldayım dedim ne kadar cıkartabilirsin dedi bende dedim sonra haftaya istanbula geliyorum ozaman alırım dedim haftaya kalmaz dedi peki ozaman dedim ben birini arayıp elden sizden aldırıyorum dedim arkadaşım ben şehir dısındayım dedi buyur burdan yaq

• arkadaslar kıbrısta nokıa 7610 650 milyon
    nokia 6600 500 milyon
    nokia 6670 570 milyon
    nokia 9500 700 milyon ilgilenenler mare_monte@yahoo.com ulaşabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: Turgut

quote:

http://www.ilanreklam.com/list.asp?mod=ilan&id=11528&kid=108&kname=Nokia

tek tek wermiyor mu bu eleman?olmadi anlasalim aramizda toptan alalim...?

Kardeş Bu adamı aradım ben Dedi elimde çok var dedim suan ben istanbul dısındayım siz neredesiniz ben istanbuldayım dedi kargo ile yollayayım dedi ben bilerek kıvırdım o kadar param yok suan cıkartamam ama haftaya istanbuldayım dedim ne kadar cıkartabilirsin dedi bende dedim sonra haftaya istanbula geliyorum ozaman alırım dedim haftaya kalmaz dedi peki ozaman dedim ben birini arayıp elden sizden aldırıyorum dedim arkadaşım ben şehir dısındayım dedi buyur burdan yaq

baba adam elden çikarmaya bakiyor mali yakalanmadan..

• quote:

Orjinalden alıntı: meclisi ala

quote:

yüksek pikselli kameralı,bluetooth'lu,80 gr.mı geçmeyen,fiyatı 100 YTL yi geçmeyen ve 3-4 taksit olabilecek cep telefonu arıyorum.garantili ve faturalı olacak.

birak heri tas...k geçiyor be...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: meclisi ala

quote:

birak meclisi ala herif tas...k geçiyor be...

• Benle birlikte mahalleden bir arkadaş daha var 7610 ' a talip...
    Adam bayramdan 10 gün sonra istanbulda olucağını söyledi şu an istanbul' da değilmiş ...

Kaç kişi alıcaksa burdan haberleşip gideriz ama organizasyonu birisi üstlenmesi lazım icq msn veya telefon artık ne varsa :) ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souza -- 18 Ocak 2005, 20:11:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: leet

madem o adamdan aLmayı düşünüyorsunuz ben size o adamdan daha güveniLir bir adamın numarasını vereyim istiosanız.6600 150 euroya verio.tabi eLinde daha birçok nokia modeLi var.antaLya izmir ve ankara'ya verio sadece.isteyen yazsın.o ilanreklam.com'daki adam biraz cins benden söLemesi.

birader pm ye atsana no'yu bi zahmet ben izmirdeyimde bi konuşmak isterim
  • FOREVER SX1
  • quote:

Orjinalden alıntı: souza

Benle birlikte mahalleden bir arkadaş daha var 7610 ' a talip...
    Adam bayramdan 10 gün sonra istanbulda olucağını söyledi şu an istanbul' da değilmiş ...

Kaç kişi alıcaksa burdan haberleşip gideriz ama organizasyonu birisi üstlenmesi lazım icq msn veya telefon artık ne varsa :) ...

souza bana pm den ulaş beraber ayarlariz...
  • herkese merhaba..
  • Sayın komutanlarım asker arkadaşlarım bence o adam doğubanktan daha güvensiz başınızı belaya sokmayın hiç olmassa doğubankta aldığın yeri biliyorsun ama adamı sonra asla bulamassınız
  • mpx220 fiyatı yok mu bi giden soru versin
  • Arkadaşlar ben Van Hojdonktan Tel aldım.İstanbul dışındayım.Tel geldiğinde 3 tuşu tıklamıyordu(zor basıyordu) 20 gün de garantisi vardı.Ancak bunun için telin değişemeyeceği söylendi.Ben de tuş takımı ucuz olacağı için hiç olmazsa onun değişmesini talep ettim.Van Hojdonk Cuma günü(14.1.2005) bakıp beni bilgilendireceğini söyledi(tuş takımı yollayacak ben burada değiştirtecektim).Ancak hiç haber çıkmayınca ben teli onarttım 20 YTL tamir parası verdim.Yani sözde garantisi olmasına rağmen alır almaz tamir ücreti ödedim.Şu an telefonum sorunsuz çalışıyor.Kimseye kırgınlığım yoktur.Ancak İstanbul dışından bu şekilde tel alacaklar 2 kere düşünmeli derim,Görmeden almanın her zaman en riskli yöntem olduğu kesin..
    Herkese saygılarımı iletirim..
  • 6630 aldım bugün 2.kattan ataklar mı ne öle bi yerden aldım 6630 şarj orj batarya 64mmc(içinde 32 vardı 64 olmasını söledim) bi de 10m bt aldım 815 e aldım bir de 1aylık dükkan garantisi 1yıl da programsal sorunlar için servis garantisi verdiler..
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.