Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hakkaten ya getir 10 tane 1'er milyara sat. 4 köse olursun valla
  • Arkadaşlar nette gezinirken bi kaç linke rasladım ...

http://www.ilanreklam.com/list.asp?mod=ilan&id=11528&kid=108&kname=Nokia

Sizce su linkteki adamdan telefon alınırmı aradım sordum adama 100-150 tane getiriyorum spotculara dağıtıyorum toptan satıyorum dedi bilemiyorum kafam karıştı...

Bi de vereceğim linkteki fiyatların mantığı nedir .. ?

http://audiovisual.kelkoo.co.uk/ctl/do/compareNext?PID=1511997&linerental=I&JServSessionIduk=gutyiigl42.L2J1uk&network=I&kpartnerid=8900243&model=I&nbResult=25&keyword=free&catId=100010713&AID=6215357&catPath=uk%2FcontractMobilePhones&manufacturer=Nokia&from=shopbot&page=2

• http://www.ilanreklam.com/list.asp?mod=ilan&id=11528&kid=108&kname=Nokia

tek tek wermiyor mu bu eleman?olmadi anlasalim aramizda toptan alalim...?
  • tek tek weriyo işte toptan ve PERAKENDE werilir demiş arkadaş.

souza o linkte teller operatorlerle anlaşmalı teller yani her ay belli bi ücret weriyon bu böle 1-2 yıl sürüyo contrata göre
  • walla bana bu fiyat geldi.

inanmayan arkadas warsa, getirdigim zaman 600 dolardan satarim.

o zaman alirlarmi acaba bilemem. burada 720-750 dolar civari.

ben zaten 2-3 tane istiycem. 512lik rs-mmc kart 50 milyona geldi. bizim arkadasa singapurdan.

ingilizce olani 280 dolarmis, turkce yuklu olan 300 dolarmis zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xafer

walla bana bu fiyat geldi.

inanmayan arkadas warsa, getirdigim zaman 600 dolardan satarim.

o zaman alirlarmi acaba bilemem. burada 720-750 dolar civari.

ben zaten 2-3 tane istiycem. 512lik rs-mmc kart 50 milyona geldi. bizim arkadasa singapurdan.

ingilizce olani 280 dolarmis, turkce yuklu olan 300 dolarmis zaten.

linki var mı satan yerin
  • yahu 300 dolar olsun
    ben alırım bilader p910'u

yahu bu dogu banktaki adamlar ne kadar pahalıya satiyor ozaman
    280'e geliyosa % 300 le satiliyor demek....
  • Elemana mail attım farklı bi telefon numarası verdi ...Aradım sonra tek satmıyorum dedi... Zaten istanbul içinde değilmiş şu an bayram sonrası gelicem o zaman ara dedi bakıcam işte ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Dogubank a gidecegim(6630 almaya buyuk ihtimalle) saat 9.20 gibi buradan cıkacagım Hade beyler isterseniz sorarım soracagınızı ok? yazın ne istiyorsanız...

aLLyC noldu fiyatlar
  • nokiya cep telefon fiyatları bende
    6600 350 $
    6230 360 $
    6670 500 $
    6260 500 $
    6630 750 $
    7260 335 $
    7610 500 $
    isteyen bana e-mail atsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: souza

Elemana mail attım farklı bi telefon numarası verdi ...Aradım sonra tek satmıyorum dedi... Zaten istanbul içinde değilmiş şu an bayram sonrası gelicem o zaman ara dedi bakıcam işte ...

SOUZA harbi fiyatlar iyimiş mal gelince elden alııyosa alalım tabi once grup olmak lazm
  • quote:

Orjinalden alıntı: ninjafaydar

quote:

Orjinalden alıntı: souza

Elemana mail attım farklı bi telefon numarası verdi ...Aradım sonra tek satmıyorum dedi... Zaten istanbul içinde değilmiş şu an bayram sonrası gelicem o zaman ara dedi bakıcam işte ...

SOUZA harbi fiyatlar iyimiş mal gelince elden alııyosa alalım tabi once grup olmak lazm

ewet arkadaslar toplanal1m alacaklar bayramdan sonra gider aliriz kaç kisiysek hem sakata gelme ihtimalimiz azalir...

• ben de varım!!
  • en az kac kisi olmak lazım sordun mu souza ?
    simdiden 4 olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninjafaydar -- 18 Ocak 2005, 11:15:47 >
  • ninja kardes:) adam tek tek de weriyormus ama 4-5 kisi gidelim en az sakatlik çikmasin...bulusur biyerdse gider aliriz...
  • madem o adamdan aLmayı düşünüyorsunuz ben size o adamdan daha güveniLir bir adamın numarasını vereyim istiosanız.6600 150 euroya verio.tabi eLinde daha birçok nokia modeLi var.antaLya izmir ve ankara'ya verio sadece.isteyen yazsın.o ilanreklam.com'daki adam biraz cins benden söLemesi.
  • tamam uyar aten suan sıuza dahil 4 kişiyiz..
    bu arada carnesir'in actigi topigi de kirlettik...
    baska bir başlık mı acsak ne..
  • quote:

Orjinalden alıntı: leet

madem o adamdan aLmayı düşünüyorsunuz ben size o adamdan daha güveniLir bir adamın numarasını vereyim istiosanız.6600 150 euroya verio.tabi eLinde daha birçok nokia modeLi var.antaLya izmir ve ankara'ya verio sadece.isteyen yazsın.o ilanreklam.com'daki adam biraz cins benden söLemesi.

leet
    biz istanbuldayiz kardes :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: ninjafaydar

yahu 300 dolar olsun
    ben alırım bilader p910'u

yahu bu dogu banktaki adamlar ne kadar pahalıya satiyor ozaman
    280'e geliyosa % 300 le satiliyor demek....

abi demek ordan ilk getiren adam koselik walla

ben zaten soyledim. 15-20 gun icinde bi aksilik olmazsa 2 tane al dedim. benim icin. 1 tane de arkadasima istedim. toplam 3 tane. cerez fiyatı bence. hemde full kutu imis yani.

2 gb falan mmc'ler warmis. takmislar calismamis 6600'da falan. almamislar. 512 lik rs'yi 60 milyona almislar.

ben simdilik kacirdim ama insallah olacak.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.