Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
10
Favori
42.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

Herkes pspsini sattı mı naaptı bu sene kimse yok. geçen sene ondan önceki sene diğer konsol konuları ile yarışacak sayıda kullanıcı olurdu.

Fakat yarısı psp aldım ama... psp alıcam ama... diye başık açıyordu bölesi daha iyi oldu.

3000 ayağına bayağ kalabalık olmuştu ama şimdi pek kişi yok yaz olmasınında etkisi var. sen sonbaharda gör oyunlarda çıkmaya başlar bi 4-5 ay dolup taşar
  • Bu topluluk tüm psp platformlarını kapsadığı için okulların açılmasıyla ve eylül-ekim aylarında aşırı güzel oyun yüklemeleriyle gerektiği ilgiyi görecektir. İçiniz rahat olsun. Psp yeni oyunlarıyla raflardan kalkacak..

ve tabiki yavaş yavaş artışta gözlemliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka
  • Test Drive Unlimited

• öneririmisin bu oyunu. psp için görüntü kalitesi bilgisayardaki gibi tatmin edicimi ?
     Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP)
    ayrıca üyelik numaran biraz sakata geldi

• Arkadaşlar GOW u bugün bitirdim. Ne tavsiye edersiniz sürükleyici?
  • The Godfather : Mob Wars deneyebilirisin.. Fena değil..

GOW türündemi istiyorsun ?
  • XO Wolverine eye başladım ama onda da biyerde takıldı. Logan yeşil gömlek giydi biri sniper ile uzaktan durmadan çakıyor ne yapmam gerektiğini anlayamadım doğrusu

Oyun çok kısaymış hemen bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megaturk -- 3 Ağustos 2009; 2:25:27 >
  • Merhaba benide ekler misin? PSP Slim&Lite Piano Black
  • benide eklermisin kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaturk

XO Wolverine eye başladım ama onda da biyerde takıldı. Logan yeşil gömlek giydi biri sniper ile uzaktan durmadan çakıyor ne yapmam gerektiğini anlayamadım doğrusu

Oyun çok kısaymış hemen bitti

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP)

Filminden hemen sonra maksat daha çok para kazanalım şeklinde yapılan oyunlar bana çekici gelmiyor. Sanki üstün körü yapılmış gibi..

• Benide listeye eklermisin

Psp Slim Piano Black

Oyunlarım:
    Ridge Racer (UMD)
    Def Jam Fight for NY (UMD)
    God Of War
    Fifa 2009
    Worms Open Warfare 2
    Gta Vice city
  • Pspden kumanda edilebilen bir oyuncak araba çıkartılıcaktı heralde. Bununla ilgili bilgisi olan var mı hiç ?
  • Benide Eklermisiniz ?
  • Bende de 3000 slim var. öss senesiydi oyun alamadım, sadece fifa 09 ve almanya'da indirimde iken aldığım smackdown vs. raw var. oyunu tavsiye ederim hayranlarına. fazla kolay pek yaratıcılığınızı konuşturmanıza izin vermiyor ama ben 10 € a görünce aldım. onun dışında sadece 8 gb lık m.s. var müzik yolculuklarda film falan öyle kullandım. neyse arkadaşımda god of war oynadım, çok güzelmiş oyun bir de buraya girip baktım ki zaten oyun demirbaşmış psp lerde. psp oyunu almak için nereyi tavsiye edersiniz ( internetten )
  • shopto.com ve sendit.com psp oyunlarını global fiyatlara satın alabileceğiniz siteler.
  • Benide listeye ekle bende olmasada çok seviyorum psp yi bir kampanyadan kazanmaya çalıştıysamda olmadı şimdi yeni bir kampanya gördüm onunla ilgileniyorum inşallah ondan alırımhttp://www.tadimcekirdekcitlerkenbaskaneleryapabilirsin.com/video-izle/?Video.ID=260
  • quote:

Orijinalden alıntı: wzzik

shopto.com ve sendit.com psp oyunlarını global fiyatlara satın alabileceğiniz siteler.

teşekkürler. peki 2. el oyun alımı, takas falan problemli oluyor mu dh de? daha önce alışveriş yapan birisi umarım girer konuya
  • Güvenilir kimselerle takas yaparsan bişi çıkmaz. Ben bir dünya alışveriş yaptım daha hiç sorun yaşamadım. Konsol oyun vs aldın sattım hep. Bu forumdan 3 tane psp aldım, 1 tane de sattım...
  • arkadaşlar benim eski model psp var bunu güncellemek istiyorum fakat yapamadım bi türlü adım adım bana tarif edermisiniz acaba bunu güncel versiyona nasıl getireceğim.
    Custom Firmware olarak şu anki sürüm 3.52 m33-3 güncel yeni çıkan oyunları çalıştırmıyorda.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • bu sitede konu çok hareketli değildir ama google da arama yaptığında adım adım anlatan psp ile ilgili forumlar var birazcık araştırman yeterli
  • Benide listeye eklersin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.