Şimdi Ara

Güncel Cep.Tel. Model/Fiyat/Tavsiye Başlığı Fikri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
7
Favori
50.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mabed528

merhaba sayın ve sevgili üyeler en fazla 250tlye 1-darbelere karşı dayanıklı 2-telefon çaldığında zil sesi yüksek çıkacak 3-konuşma esnasında karşı tarafın sesini rahatlıkla duyabileceğim 4- ebatları küçük bir telefon arıyorum marka model farketmez.
    Bir de telefonu avmlerdeki teknosa bimeks türü yerlerden mi almalıyım yoksa dışardaki telefoncu esnaftan mı almam gerekiyor, iyi günler iyi pazarlar dilerim.

En uygun fiyatla internetten bulabilirsin. Büyük şehirlerden birindeysen de telefon toptancılarından alman daha mantıklı . Teknosa Bimeks electro .. zaman zaman kampanya yapar denk gelmen lazım daha uygun fşiyata alabilmen için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karatasb -- 27 Mart 2013; 16:57:20 >
  • Electroworldde htc wildfire s 469tlye dusmus. Bircok yerde 499tl olarak satiliyor bu cihaz.
    Desire c golf teknosada 499 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar nişanlıma doğum günü hediyesi alacağım 800 e kadar öneriniz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Electroworldde htc wildfire s 469tlye dusmus. Bircok yerde 499tl olarak satiliyor bu cihaz.
    Desire c golf teknosada 499 tl.

internette bazı sitelerde 435 tl..
  • evet ama onlara ne kadar güvenilir bilinmez bende 443 tl ye görmüştüm ama guvenemedim ve electroworldden aldım
    e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evet ama onlara ne kadar güvenilir bilinmez bende 443 tl ye görmüştüm ama guvenemedim ve electroworldden aldım
    e

Aklında bulunsun sitelerin güvenliğini sitelerden alışveriş yapmış kişilerden yada şikayet sitelerinden kontrol edebilirsin.
    Ama internetten alışveriş yapan arkadaşlara tavsiyem kesinlikle sanal kart kullanmaları...
  • f/p olarak atrixe en fazla yaklaşan telefonu soruyorum ben de?
  • arkadaşlar LG P895 OPTİMUS VU almayı düşünüyorum şu anda 1000 tl bu konuda ne düşünüyorsunuz.
    telefonda
    1-ekran büyüklügü
    2-sıkıntısız servis
    3-min. arıza çıkarma oranı
    4-işlemci ve ram in beni ort. 2 yıl götürmesi
    5-oyun hastalıgım yoktur orta seviye oyunlar yeter
    6-şarj olayı sıkıntlı olmucak
    7-eger güncelleme sizce önemliyce güncellemesi devam eden

Başka telefon önerilerinde açıgım tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbuz7

arkadaşlar nişanlıma doğum günü hediyesi alacağım 800 e kadar öneriniz varmı ?

s3 mini
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

arkadaslar s2 yi tavsiye edermisiniz son güncellemeleri aldı mı s 2 ?

odin ile yükleyebilirsin jelly bean ancak ıcs de yüklenebiliyor güncelleme ile ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaygulu

Arkadaşlar çözünürlük
    bakımından gözümde nexus var fakat gpu su's2 ye göre daha zayıf ilerki çıkacak oyunlarda nexus yarı y olda bırakırmı ? örneğin gta san gibi bi
    oyunun mobil platforma
    taşındığını düşünelim ki bence 2 yıl için de çıkacaktır s2 25 fps de
    oynatırsa nexus kaç cıvarı
    oynatır ?

çözünürlük için en iyi seçenek Xperia Z olur 1920x1080 Full HD ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopsera

arkadaşlar LG P895 OPTİMUS VU almayı düşünüyorum şu anda 1000 tl bu konuda ne düşünüyorsunuz.
    telefonda
    1-ekran büyüklügü
    2-sıkıntısız servis
    3-min. arıza çıkarma oranı
    4-işlemci ve ram in beni ort. 2 yıl götürmesi
    5-oyun hastalıgım yoktur orta seviye oyunlar yeter
    6-şarj olayı sıkıntlı olmucak
    7-eger güncelleme sizce önemliyce güncellemesi devam eden

Başka telefon önerilerinde açıgım tşk.

ürün kalitesi olarak samsunga yakın ancak piyasa olarak pek tutulduğu söylenemez ..
  • markaların en büyüklerini kapıştırsak hangisi alır?

samsung galaxy s4
    sony xperia z
    htc new one
    apple iphone 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrnmsl

markaların en büyüklerini kapıştırsak hangisi alır?

samsung galaxy s4
    sony xperia z
    htc new one
    apple iphone 5

S4>One>Z>...>...>...>...ip5
  • 70,8mm nokia lumia 920

130,3mm
    10,7mm
    Ana kamera sensör boyutu: 8,7 MP PureView
    Ekran boyutu: 4,5''
    İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon™ S4
    En fazla 3G konuşma süresi: 10,8s
    Bekleme süresi (3G): 460sa
    Müzik çalma süresi: 74sa
    Tasarım1
    Boyutlar
    Yükseklik: 130,3 mm
    Genişlik: 70,8 mm
    Kalınlık2: 10,7 mm
    Ağırlık: 185 g
    Ses seviyesi: 99 cm³
    Ekran ve Kullanıcı Arayüzü
    Ekran boyutu: 4,5 ''
    Ekran çözünürlüğü: WXGA (1280 x 768)
    Ekran özellikleri: ClearBlack, Polarizasyon filtresi, Parlaklık denetimi, Corning® Gorilla® Glass, Yönlendirme sensörü, Düşük güç modu, Yüksek parlaklık modu, RGB Şeridi, Gün ışığında okunabilirlik aksesuarları, Renk artırma, Yenileme hızı 60 Hz, Ortam ışığı sensörü, Yontulmuş cam, Kolay temizlenir, İçeriğe duyarlı arka aydınlatma
    Ekran renkleri: TrueColor (24-bit/16M)
    En/boy oranı: 15:9
    Piksel yoğunluğu: 332 ppi
    Ekran yüksekliği: 97 mm
    Ekran genişliği: 58 mm
    Dokunmatik ekran teknolojisi: Süper duyarlı dokunuş
    Sensörler: Ortam ışığı sensörü, İvmeölçer, Cayroskop, Yakınlık sensörü, Manyetometre
    Tuşlar ve Giriş Yöntemleri
    Kullanıcı Girişi: Dokunmatik
    Çalıştırma tuşları: Ses seviyesi tuşları, Kamera tuşu, Açma/Kilitleme tuşu
    Biçim
    Biçim: Monoblok dokunma
    Donanım
    Bağlantı
    Çift SIM: Hayır
    Şarj konnektörleri: Micro-USB
    AV konnektörleri: 3,5 mm ses konnektörü
    Sistem konnektörleri: Micro-USB-B
    USB: USB 2.0
    Bluetooth: Bluetooth 3.0
    Bluetooth tercihleri: Nesne Gerçek Zamanlı Aktarım tercihi (OPP) 1.1, Ahizesiz tercih (HFP) 1.5, Gelişmiş Ses Dağıtım Tercihi (A2DP) 1.2, Ses/Video Uzaktan Kumanda Tercihi (AVRCP) 1.4, Rehber Erişim Tercihi (PBAP) 1.1
    Wi-Fi: WLAN IEEE 802.11 a/b/g/n
    WLAN Güvenliği: WPA2 (AES/TKIP), WPA, WPA-Kişisel, WEP, WPA2-Kişisel, WPA-Kurumsal, WPA2-Kurumsal, PEAP-MSCHAPv2, EAP-SIM, EAP-AKA
    NFC: Ödeme için güvenli NFC, Paylaşım, Eşleştirme, Etiketleme
    Diğer kablosuz bağlantı: Wi-Fi Kanal bağı
    Veri Ağı
    GSM şebekesi: 1800 MHz, 850 MHz, 900 MHz, 1900 MHz
    GSM maks. veri hızı DL: EGPRS 236,8 kb/s
    GSM maks. veri hızı UL: EGPRS 236,8 kb/s
    LTE şebeke bantları3: 1, 3, 7, 8, 20
    LTE maks. veri hızı DL: 100 Mb/s
    LTE maks. veri hızı UL: 50 Mb/s
    WCDMA şebekesi: 900 MHz, 2100 MHz, 1900 MHz, 850 MHz
    WCDMA maks. veri hızı DL: HSDPA - 42,2 Mb/s
    WCDMA maks. veri hızı UL: HSUPA - 5,76 Mb/s
    Güç Yönetimi4
    Batarya: BP-4GW
    Batarya kapasitesi: 2000 mAh
    Batarya voltajı: 3,7 V
    Çıkarılabilir batarya: Hayır
    Standby time (2G): 460 sa
    En fazla 2G konuşma süresi: 18,6 s
    Bekleme süresi (3G): 460 sa
    En fazla 3G konuşma süresi: 10,8 s
    Müzik çalma süresi: 74 sa
    Maksimum Wi-Fi ağı göz atma süresi: 9 sa
    Kablosuz şarj: Evet
    İşlemci
    İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon™ S4
    İşlemci türü: Çift çekirdekli 1,5 Ghz
    Hafıza
    Kullanıcı verileri depolama: Cihaz İçi, SkyDrive bulut depolaması
    RAM: 1 GB
    Yığın hafıza: 32 GB
    Ücretsiz bulut depolaması: 7 GB
    Qualcomm Snapdragon™ S4 İşlemci
    Performans
    Daha fazlasını yapın. Daha az bekleyin: Daha hızlı performanstan yararlanın. Qualcomm Snapdragon™ işlemci CPU çekirdekleri, ihtiyacınız olduğunda ek performans sağlar ve oyunlar, fotoğrafçılık, iş ve kişisel verimlilik gibi en zorlu uygulamaları çalıştırma sorumluluğunu size verir.
    Güç tüketimi
    Daha az şarj. Daha fazla iş: Qualcomm Snapdragon™ işlemcisinin benzersiz asenkron teknolojisi, her bir çekirdeğin bağımsız olarak açılmasını ve kapanmasını sağlayarak, batarya gücünü boşa harcamadan çekirdek performansını en üst düzeye çıkarır.
    Teknoloji
    Cep telefonunun ötesinde. Ve tüm beklentilerin üstünde: Qualcomm Snapdragon™ S4 işlemcisi, bir yonga üzerinde üst düzeyde entegre edilmiş ve cep telefonları için optimize edilmiş bir sistemdir. Bu işlemci, yeni olanakları kullanımınıza sunan dinamik ve gerçekçi deneyimlerin yanı sıra güçlü ve batarya dostu performans sağlar.
    Yazılım ve uygulamalar
    Üretkenlik özellikleri
    Özellikler (Kişisel Bilgi Yönetimi): Hesap Makinesi, Saat, Takvim, Rehber, Çalar saat, Rehberdeki sosyal ağlar, OneNote, M-cüzdan, Aile Odası, Çocuk Köşesi
    İş uygulamaları: Ücretsiz Adobe Acrobat Reader indirme, Ücretsiz Lync (Kurumsal Sohbet) indirme, Belgeler ve notlar için SkyDrive depolama alanı, Kurumsal uygulamalar için Company Hub, Office uygulamaları: Excel, Word, PowerPoint, OneNote
    Desteklenen belge biçimleri: Excel, PDF, Word, OneNote, PowerPoint
    Senkronizasyon: Exchange ActiveSync, Windows eşlik eden uygulaması, Mac eşlik eden uygulaması
    İçerik senkronizasyonu: Takvim, Video, Resimler, Müzik, Rehber
    Diğer Uygulamalar
    Oyun özellikleri: DirectX 11, Dokunmatik Kullanıcı Arayüzü, XBox-Live Hub
    Grafik formatı: JPEG
    Yazılım platformu ve Kullanıcı Arayüzü
    Yazılım Platformu: Windows Phone
    Software release: Windows Phone 8
    İletişim
    E-posta ve Mesajlaşma5
    E-posta istemcileri: Hotmail, Yahoo! Mail, Outlook Mobile, Gmail, Office 365, Nokia E-posta, Windows Live / Hotmail / Outlook.com, MS Exchange Active Sync
    E-posta protokolleri: SMTP, IMAP4, POP3
    E-posta özellikleri: E-posta eklerini görüntüleme ve düzenleme, Her zaman güncel, Birden çok eşzamanlı e-posta hesabı, Mesaj metni sesli okuyucusu, E-posta ekleri, E-postada konuşma görünümü, Birden çok gelen kutusunu tek kutuya bağlama, Gelen kutusu filtreleme, HTML görüntüleyici
    Anlık mesajlaşma: Google Talk, Twitter, LinkedIn, Windows Live Messenger, WhatsApp, Yahoo! Messenger, Skype Sohbeti, Facebook
    Mesajlaşma özellikleri: Entegre kısa mesaj ve sohbet, Anlık mesajlaşma, Uzun mesajlar için birleştirilmiş SMS, Çoklu SMS silme, Son kullanılan numaralar listesi, Sesli mesajlaşma, Mesaj metni sesli okuyucusu, Kısa mesajlar, Mesajlaşma için numara filtreleme, Tek MMS/SMS düzenleyici, MMS için görüntülerin otomatik yeniden boyutlandırılması, Mesajlaşma için dağıtım listeleri, Multimedya mesajlaşma, Sohbet tarzında SMS, SMS ve MMS için birleşik gelen kutusu
    Arama yönetimi
    Özellikler (Arama Yönetimi): Sesli Komutlar, Arama bekletme, Telesekreter, Entegre eller serbest hoparlör, Arama yönlendirme, Arama günlükleri: aranan, arayan ve cevapsız aramalar, HD ses, Arama geçmişi, Sesli arama, Konferans araması, Skype sesli arama
    Görüntülü arama özellikleri: Skype görüntülü arama
    Rehberler: Entegre tek rehber
    Rehber: Sınırsız
    Zil sesleri: İndirilebilir zil sesleri, MP3 zil sesleri
    Gürültü giderme: Çok mikrofonlu gönderme gürültüsü giderme
    Konuşma kodekleri: AMR-WB, GSM FR, AMR-NB, GSM HR, EFR, GSM EFR
    Cihaz güvenliği
    Güvenlik
    Kurumsal güvenlik özellikleri: Uzaktan güvenlik politikası uygulama
    Genel Güvenlik özellikleri: İnternet aracılığıyla uzaktan cihaz kilitleme, Güvenli NFC, İnternet yoluyla Track and Protect, Ürün yazılımı güncellemesi, Kullanıcı verilerini İnternet aracılığıyla uzaktan silme, Cihaz kilidi, Cihaz parolası, PIN kodu, Ürün yazılımı ve işletim sistemi bütünlüğü kontrolü, Güvenli cihaz başlangıcı, Uygulama izole etme ve bütünlük kontrolü
    Gelişmiş güvenlik özellikleri: Kayıp cihaz izleme, Tarayıcı entegre kimlik hırsızlığı koruması
    Veri şifreleme: Cihaz için kullanıcı verileri şifreleme
    Paylaşım ve İnternet
    Tarama ve İnternet
    İnternet tarayıcı özellikleri: Internet Explorer 10
    Sosyal uygulamalar: Facebook, LinkedIn, Twitter
    Fotoğraf paylaşımı: Bluetooth üzerinden Paylaşma, Facebook, Flickr, E-posta eki olarak gönder, SkyDrive
    Video paylaşımı: NFC ile video paylaşma, YouTube, Flickr, Picasa, Sosyal ağda ve internette video paylaşımı, Facebook, SkyDrive
    Konum paylaşımı: WP konum paylaşımı, Foursquare
    Wi-Fi etkin noktası: 8 Wi-Fi özellikli cihaz desteği
    Navigasyon
    GPS ve navigasyon6
    Navigasyon özellikleri ve servisleri: HERE Haritalar, HERE Transit, HERE Bilen Göz, HERE Drive+
    Navigasyon özellikleri: Gideceğiniz yerleri Açılış ekranına iliştirin, Toplu taşıma rota rehberliği, Çevrenizdeki yerleri ortaya çıkarın, Yerler için değerlendirmeler, bilgiler ve fotoğraflar, Rota belirleme seçenekleri, Favori varış noktalarını kaydedin, Yerleri arayın, paylaşın ve yol tarifleri alın, Ücretsiz haritalar, Favorileri maps.nokia.com ile kaydedin ve senkronize edin, Yaklaşan kalkış saatlerini bulun, Yerleri kamera vizöründen görün, Canlı trafik bilgileri, TÜRKİYE İÇİN UYUMLU DEĞİLDİR, Otomatik gündüz/gece görünüm geçişi, Mekan haritaları - alışveriş ve ulaşım merkezleri, TÜRKİYE İÇİN UYUMLU DEĞİLDİR, Çevrimdışı haritalar, Çevrimiçi ve çevrimdışı favoriler, Hız sınırı uyarıları
    Konum teknolojileri: Manyetometre, A-GPS, Cep Telefonu ve Wi-Fi şebekesi konumlandırma, A-GLONASS
    Fotoğraf
    Ana kamera
    Ana kamera sensör boyutu: 8,7 MP PureView
    Kamera Odaklama Türü: İki aşamalı çekim tuşu ile otomatik odaklama
    Kamera dijital yakınlaştırma: 4 x
    Carl Zeiss Tessar lens: Evet
    Sensör boyutu: 1/3,2 inç
    Ana kamera f numarası/diyafram açıklığı: f/2,0
    Kamera odak uzaklığı: 26 mm
    Kamera en az odak aralığı: 8 cm
    Kamera görüntü formatı: JPEG/Exif
    Kamera Flaş Türü: Kısa atımlı yüksek güçlü çift LED
    Flaş çalışma mesafesi: 3.0 m
    Flaş modları: Kapalı, Otomatik, Açık
    Ana kamera özellikleri
    Ana kamera - diğer özellikler: Dokunmatik odaklama, Yatay düzen, Pozlama telafisi, Otomatik ve el ile pozlama, Otomatik ve el ile beyaz dengesi, Durağan Görüntü düzenleyicisi, Yüz tanıma, Tam ekran vizör, Otomatik hareket bulanıklığı azaltma, Merkez ağırlıklı otomatik pozlama, Coğrafi etiketleme, Optik görüntü sabitleme, Gerçek 16:9 sensör, PureView, Arka aydınlatmalı görüntü sensörü, Web servislerine otomatik fotoğraf yükleme, Tam çözünürlüklü fotoğraf ve video karşıya yükleme, Creative Studio
    Dijital kamera eklentileri: Cinemagraph lensi, Akıllı Çekim lensi, Panorama lens, Bing vision
    Görüntü çekme
    Çekim modları: Panorama, Video, Fotoğraf
    Sahne modları: Otomatik, Gece portre, Spor, Gece, Yakın çekim, Arka aydınlatma
    Beyaz denge modları: Bulutlu, Akkor lamba, Floresan, Gün ışığı, Otomatik
    Işık duyarlılığı: ISO 100, ISO 800, Otomatik, ISO 200, ISO 400
    Fotoğraf görüntüleme: Kamera Rulosu, Zaman Çizgisi, Fotoğraf düzenleyici, Favoriler, Albüm, sosyal ağlardan fotoğraflar
    İkinci kamera
    İkinci kamera çözünürlüğü: 1280 x 960 pixels piksel
    İkinci kamera f numarası/diyafram açıklığı: f/2,4
    İkinci kamera - diğer özellikler: Video kaydetme, Durağan görüntü çekme, Görüntülü arama
    Müzik ve Ses
    Müzik
    Müzik uygulamaları: Nokia Müzik, Mix Radio
    DRM desteği: PlayReady
    Ses özellikleri: Müzik çalarda müzik önerici, Müzik çalarda albüm grafik gösterimi, Müzik çalarda çalma listeleri, Müzik çalarda seçim ölçütü, Gerçek Zamanlı Ses Aktarma, Dolby Kulaklık, Müzik Çalar, Bulutta çevrimdışı müzik çalma, Medya Oynatıcı, Grafik ekolayzer, Podcast'ler, Bulutta müzik çalma
    Müzik formatı
    Kodekler: MP3, QCELP, AMR-WB, AMR-NB, WMA 10 Pro, WMA 9, G.711, AAC LC
    Ses çalma dosya formatları: ASF, MP4, AAC, AMR, MP3, M4A, WMA, 3GP, 3G2
    Ses ve ses kaydetme
    Ses kayıt dosyası formatları: AMR
    Ses kayıt kodekleri: AMR-NB, AAC LC
    Ses kayıt özellikleri: Yüksek dinamikliğe sahip kayıt
    Video
    Ana video kamera
    Kamera video çözünürlüğü: 1080p (Full HD, 1920 x 1080)
    Kamera video kare hızı: 30 kare/saniye
    Kamera video yakınlaştırma: 4 x
    Video oynatma kare hızı: 30 kare/saniye
    Video oynatma kodekleri: VC-1, Windows videosu, H.264/AVC, H.263, MPEG-4
    Video oynatma dosya formatları: MP4, WMV, AVI, 3GP, 3G2, M4V, MOV
    Video kayıt formatları: MP4/H.264, MP4/MPEG-4
    Video beyaz denge modları: Bulutlu, Floresan, Akkor lamba, Otomatik, Gün ışığı
    Ana video kamera özellikleri
    Gerçek zamanlı video aktarma: YouTube tarama ve gerçek zamanlı video aktarma, Kademeli video indirme, Video servislerinden ve internetten akış
    Video kayıt özellikleri: Video ışığı, Video yakınlaştırma, Optik görüntü sabitleme, Sürekli otomatik odaklama
    İkinci video kamera
    İkinci video kamera çözünürlüğü: 720p (HD, 1280 x 720)
    İkinci kamera video kaydetme formatı: MP4/H.264
    Çevre
    Çevresel özellikler
    Malzemeler: PVC içermez, Geri dönüştürülmüş metaller içerir, Ürün yüzeyinde nikel yoktur, Nokia Malzeme Listesi'nde yer alan şekilde BFR ve rFR içermez
    Enerji verimliliği: Otomatik ekran parlaklığı ayarı, Batarya tasarrufu özelliği
    Çevre içeriği ve servisleri: Mağaza'da sunulmaktadır, HERE Sürüş: rota optimizasyonu, HERE Haritalar: yaya navigasyonu
    Ürün geri dönüştürülebilirdir (en fazla): Malzeme ve enerji olarak %100 yeniden kullanılabilir
    Kullanım kılavuzu: Küçük baskılı tam kılavuz, nokia.com'da, Cihaz içi kullanım kılavuzu
    Ambalaj: Yenilenebilir malzemelerden üretilmiştir, %60 oranına kadar geri dönüştürülmüş malzeme içerir, En küçük boyuta getirilmiş ambalaj, Ambalajlar %100 geri dönüştürülebilirdir, %100'e kadar onaylı kullanılmamış ahşap lifleri
    Erişilebilirlik
    Erişilebilirlik özellikleri
    İşitme: Titreşimli uyarılar, TTY desteği
    Kutu içeriği
    Kutu
    Satış Paketi: Nokia Lumia 920, Nokia Hızlı USB Şarj Cihazı AC-16, Nokia Şarj ve Veri Kablosu CA-190CD, Nokia Kulaklık WH-208, Quick guide, SIM Kapak Tuşu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudrethana -- 29 Haziran 2013; 20:44:53 >

• Merhaba arkadaşlar.Hemen önce bir açıklamaya yapayım.Eylül ayının ortasında 15-17 gibi MAX 1300TL civari bir telefon alacağım.ve şuandan itibaren 2.5 ay daha var.Samsung Galaxy S4 veya iPhone5 o fiyata düşer mi?

Öncelik;Şarj-İnternet

Birde sizden ricam Samsung, HTC, Sony modellerinin yeni çıkacak telefonlarını tanıttığı güzel bir site var mı? 2.5 ay sonra neler çıkacağını merak ediyorum bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Xperia u sar degeri 1.62 dikkatinizi cekerim...
    Eksi yonlerine bunu da yazabilirsiniz...

SAR DEĞERİ NEDİR ?
  • Selam arkadaşlar, şuan için Samsung Galaxy Gio kullanmaktayım ve yaklaşık 1 ay içerisinde kendime yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Bütçem 1.500-2.000 Tl civarında. Aradığım özellikler :
    -İnternette dolaşmayı seven bir insanım bu nedenle internet hızı iyi,
    -Ses kalitesi iyi,
    -Rahat bir şekilde oyun oynayabileceğim,
    -Görüşme yaparken sıkıntı yaşamayacağım,
    -Kamerası iyi çekimler yapabilen,
    -Tasarımı hoş,
    -Malzeme kalitesi çok iyi olan (telefonu çok düşüren bir insanımdır.)
    Bir telefon arıyorum.

İnternette yaptığım araştırma sonucu : HTC One , Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Note 2 arasında kaldım. Bana bunlardan hangisini önerirsiniz? Önerme sebepleriniz nelerdir? Bu modeller dışında önerebileceğiniz farklı telefonlar var mıdır?

Şimdiden çok teşekkürler.
  • Selam dostum aslında ortalama aynı özelliklere sahip olan bir telefon istiyorum ve bende 15 -20 gün içerisinde alacağım. Ama söylediğin özelliklerin öyle hop diye bi telefonda birleşmesi ne yazık ki çokta mümkün olmuyor.. :( şöyle ifade edeyim, ( vereceğim verileri bizzat benchmarking sitelerinden youtubedan ve googledan araştırdım karşılaştırdım çok bi yanılma payı olacağını sanmam)
    - internet hızı en iyi olan telefon iphone 5 ama samsung s4 ün geri kalır yanı yok wifi si daha iyi hatta
    - Ses kalitesi en iyi telefon HTC One ancak birkaç samsung lu bir araya geldiginizde cok daha kaliteli ve surround yapabiliyorsun yani aynı parçayı 10 telefondan çalma imkanın var.
    - Samsung s4 kesinlikle oyun için bence en iyi telefon buna şüphe yok çünkü iphone um var ve samsung u olan arkadaşlarımı çok kıskanıyorum büyük ekranda oynamak gibi zevklisi yok inan.
    -bu telefonların neredeyse hiç birisinde görüşme yaparken bir sıkınıtı yaşamazsın artık o kadar da değil 2005' te nokia bitirdi o olayı. Ayrıca o kalite aslında senin servis sağlayıcınla daha çok ilgili.
    - 13 mp kamera sanırım gene bu konuda samsung daha önde.
    - tasarım olarak htc one çok hoşuma gitti açıkçası ama yahu muhteşem bir şey olmuş kesinlikle bunu almalıyım demedim açıkçası.
    - Bu konuda da HTC one sanırım aluminyum kasası ile bir adım önde

** Sonuç olarak özetlememi istersen. Ben samsung s4 alacağım, hatta note 3 çıktıktan sonra mı değerlendirsem diye düşünüyorum ama samsung u diğerlerinden daha önde buluyorum. Iphone'dan samsung a geçen tüm dostlarım memnun. Tabi ki sende değerlendirmelisin. ama şuanda bütün telefonlar arasında samsung 1-2 adım önde çıkıyor.
    umarım yeterli bir cevap olmuştur . :)

• Peki HTC Butterfly hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.