Şimdi Ara

Güncel Cep.Tel. Model/Fiyat/Tavsiye Başlığı Fikri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
7
Favori
50.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dokunmatik ekranı iyi ve şık görünen bir telefon arıyorum. bütçem 350 tl. nokia asha 306 yı gözüme kestirdim. artıları eksileri nelerdeir?? bu fiyata başka bir cihaz var mı alınabilcek?? vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum.
  • merhabalar

1200 liraya kadar android 4.0.4 ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefon arıyorum. görünüşü şık ve zarif olsun, ekranı 4.0" i geçmesin mümkünse. tavsiyelerinizi bekliyorum.

önemli not: kesinlikle spot veya paralel ithalat ürünlerle ilgilenmiyorum.
  • merhaba arkadaslar garibanin dostu nokia diye dusunuyorum onceleri nokiadan baska kullanmam diyordum ama amerikaya geldigim zaman itedigin teli uygun aliyosun bu yuzden gidip iphone 4 aldim esimde iphone 5 var oglumda samsung S3 var telefonlara jealbrek yapip yapip degisiklikler sagliyorum boylelikle baska telefon almayada gerek kalmiyo :)kusra bakmayin hava atmak icin yazmadim bunlari yanlis anlasilmasin sukur yokluguda varligida gordum...neyse demek istedigim arkadaslar turkiyede olmayan yeni cikan telefon taplet vs ne varsa sizn icin inceleyip bilgi verebilirim en azindan bunu yapabilirim bana kaptanogame@hotmail.com dan mail atabilirsiniz herkese iyi forumlar
  • Merhaba.
    750 TL'yi aşmayacak bir telefon almak istiyorum şu özellikleri arıyorum ;
    100 müzik falan kaldırabilecek
    Twitter gibi sitelerde rahat kullanılabilecek
    GIF oynatabilecek
    Widget olmayan
    ve Çok yuvarlak olmayan bir telefon.
    Xperia U düşünüyorum ama sar değeri ve 4 gb olayı gözümü korkuttu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boobear

Merhaba.
    GIF oynatabilecek
    Widget olmayan
    Xperia U düşünüyorum ama sar değeri ve 4 gb olayı gözümü korkuttu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

s advance'yi araştırın..
  • quote:

Merhaba.
    GIF oynatabilecek
    Widget olmayan

http://www.extrashop.com.tr/SAMSUNG-GALAXY-WONDER-I8150-4GB-3G-SIYAH,PR-190012.html

ben sana galaxy wonder öneririm. güçlü bir telefon.

• 900 TL ye Motorola razr x910t alıyorum var mı başka önerisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavilimon

quote:

Merhaba.
    GIF oynatabilecek
    Widget olmayan

http://www.extrashop.com.tr/SAMSUNG-GALAXY-WONDER-I8150-4GB-3G-SIYAH,PR-190012.html

ben sana galaxy wonder öneririm. güçlü bir telefon.

vasat bir telefon

• arkadaslar telefon almak istiyorum. iphone 5, htc one x+ ve samsung s3 arasında kaldım. tabi i phone fiyat olarak daha yüksek oldugundan ona verilecek o kadar paraya deger mi, htc diyorlar onlarada baktım ama cok satmılmıyor diyorlar. ne siz nedersiniz ?
  • Yardımınız ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.Ben Galaxy Note 2,Htc One X+ ve iphone 5 arasında kaldım.İnternet oyun müzik benim için önemli note 2'nin müzik performansı nasıldır?(Telefonu yarın bugün alacağımda çabuk cevaplarsanız sevinirim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: djhalo1

Yardımınız ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.Ben Galaxy Note 2,Htc One X+ ve iphone 5 arasında kaldım.İnternet oyun müzik benim için önemli note 2'nin müzik performansı nasıldır?(Telefonu yarın bugün alacağımda çabuk cevaplarsanız sevinirim)

note 2 en iyisi arkadaşım. müzik olarak da kasmadan çalabiliyor. ses kalitesi gayet iyi.

http://www.extrashop.com.tr/SAMSUNG-GALAXY-NOTE-2-N7100-16GB-3G-BEYAZ,PR-190009.html

• Teşekkürler cevap için.Tercihimi note 2 yönünden yapacağım galiba.
  • Galaxy S3 almayı düşünüyorum. Fakat HTC One X+ da fena değil gibi gözüküyor.

Oyun çeşitliliği ve zevki, performans ve fotoğraf çekimi önemli. Android olduğu için zaten uygulama sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum. Bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim?
  • anneme telefon alacam 200 tl ye hangi telefonu tavsiye edersiniz
  • Arkadaşlar çözünürlük
    bakımından gözümde nexus var fakat gpu su's2 ye göre daha zayıf ilerki çıkacak oyunlarda nexus yarı y olda bırakırmı ? örneğin gta san gibi bi
    oyunun mobil platforma
    taşındığını düşünelim ki bence 2 yıl için de çıkacaktır s2 25 fps de
    oynatırsa nexus kaç cıvarı
    oynatır ?
  • Merhaba arkadaşlar. Sony telefon almak istiyorum. fiyat aralığım 900-1100. videolardan gördüğüm kadarıyla dokunmatiği samsung kadar iyi değil. yani arada dokununca algılamıyor. veya arayüz geçişlerinde kasmalar oluyor. arayüz değiştirirken samsungdaki his alınmıyor. benim videolardan gördüğüm kadarıyla böyle. bunlar doğru mu? dokunmatiğiyle ilgili sorunları veya herhangi bütün sorunlarını kötü yönlerini yazar mısınız? hangi telefonu önerirsiniz? sony telefonlar hakkında genel görüşleriniz neler? verdiğimiz paraya değer mi?
  • merhaba sayın ve sevgili üyeler en fazla 250tlye 1-darbelere karşı dayanıklı 2-telefon çaldığında zil sesi yüksek çıkacak 3-konuşma esnasında karşı tarafın sesini rahatlıkla duyabileceğim 4- ebatları küçük bir telefon arıyorum marka model farketmez.
    Bir de telefonu avmlerdeki teknosa bimeks türü yerlerden mi almalıyım yoksa dışardaki telefoncu esnaftan mı almam gerekiyor, iyi günler iyi pazarlar dilerim.
  • Arkadaşlar garanti Htc one x var beyaz 1100 Htc one s s4 işlemcili sıfır kayıtlı 1000. Sonu xperia neo 2 el 470. Ipone 3 16gb 280 nokia 700. 350 Nokia n95,180 Aragon goruselim 05534818196
  • arkadaslar s2 yi tavsiye edermisiniz son güncellemeleri aldı mı s 2 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toptanci3434

Arkadaşlar garanti Htc one x var beyaz 1100 Htc one s s4 işlemcili sıfır kayıtlı 1000. Sonu xperia neo 2 el 470. Ipone 3 16gb 280 nokia 700. 350 Nokia n95,180 Aragon goruselim 05534818196

pm attım cvp bekliyorum tşkler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.