Şimdi Ara

Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
17.112
Cevap
536
Favori
1.099.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
431 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ABD, Uluslararası Silah Ticareti Anlaşması'ndan çekiliyor

Reuters haber ajansı, ABD Başkanı Donald Trump'ın, Uluslararası Silah Ticareti Anlaşması'ndan çekileceğini açıkladığını duyurdu.

https://tr.sputniknews.com/abd/201904261038880582-abd-uluslararasi-silah-ticareti-anlasmasindan-cekiliyor/
  • Konu Güncelleme;

İran: Nükleer Silahların Önlenmesi Anlaşması'ndan çekilebiliriz

İran yönetimi, Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) yaptırım hamlesine karşılık olarak Nükleer Silahların Önlenmesi Anlaşması'ndan (NPT) çekilebileceğini ilan etti.

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201904281038890214-iran-nukleer-silahlarin-onlenmesi-anlasmasindan-cekilebiliriz/
  • Konu Güncelleme;

Polonyada ki Amerikan askerlerinin sayısı artırılıyor

https://sputniknews.com/military/201904291074562526-poland-us-troops/?utm_source=push&utm_medium=browser_notification&utm_campaign=sputnik_inter_en

Not: Daha önce söylediğim gibi ABD askeri gücünü adım adım avrupaya taşıyor olası bir savaş için

Bu ara GOT = (GAME OF THRONES ) izlediğim için (yeni başladım)pek güncelleme yapmıyorum kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

Konu Güncelleme;

Polonyada ki Amerikan askerlerinin sayısı artırılıyor

https://sputniknews.com/military/201904291074562526-poland-us-troops/?utm_source=push&utm_medium=browser_notification&utm_campaign=sputnik_inter_en

Not: Daha önce söylediğim gibi ABD askeri gücünü adım adım avrupaya taşıyor olası bir savaş için

Bu ara GOT = (GAME OF THRONES ) izlediğim için (yeni başladım)pek güncelleme yapmıyorum kusura bakmayın
    Hangi savas için ne sebeple acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 36

Hangi savas için ne sebeple acaba ?

Alıntıları Göster
    Amerika suriyede rusya yuzunden istediğini tam olarak alamadı dolayısıyla rusya ve ek olarak çinide aradan çıkarmak istiyor bundan dolayı bir savaş başlatma ihtimali olduğunu düşünüyoruz kısacası 3. dünya savaşı
  • Konu Güncelleme ;

Pakistan ordusundan Hindistan'ın nükleer tehdidine yanıt: Kararlılığımızı test etmeyin

https://tr.sputniknews.com/asya/201904291038899336-pakistan-ordusundan-hindistanin-nukleer-tehdidine-yanit-kararliligimizi-test-etmeyin/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

Amerika suriyede rusya yuzunden istediğini tam olarak alamadı dolayısıyla rusya ve ek olarak çinide aradan çıkarmak istiyor bundan dolayı bir savaş başlatma ihtimali olduğunu düşünüyoruz kısacası 3. dünya savaşı

Alıntıları Göster
    Amerikan alır

• Türkiye'nin kendisini koruması gereken yer doğu değildir. Türkiye için tek tehlike batıdır. Bizim kendimizi Nato standartlarının dışında kalan silahlarla donatıp batıdan koruyacak şekilde savunmamızı şekillendirmemiz gerekir. Trakya bölgesi özellikle güçlendirilmelidir.

*Türkiye kesinlikle Rusya, İran, Suriye ve Irak gibi komşu ülkeler ile süresiz çatışmazlık anlaşmasına gitmeli.
    *S-400 konusu en kısa zamanda halledilmeli.
    *S-400 konusunda ki gibi kararlı bir şekilde Rusya'dan uçak alınması konusunda talepte bulunulmalı.
    *Nato'cu ve batının uzak karakolu olmak konusunda ihtiraslı subaylardan kurtulmalıyız.
    *Esad ile barışılmalı ve stratejik konularda beraber olunmalı.
    *Suriye'liler bir tampon bölgeye taşınıp bu bölgelerde çatışmazlık garanti altına alınmalı. Bu hem Türkiye'nin önüne etten bir duvar örecek hemde çatışma noktasını azaltıp bölgeyi rahatlatacaktır.
    *Siyasi olarak hdp vb. oluşumlara karşı tavır alınıp Türkiye'nin bütünlüğünü önemseyen partiler içeride barışı sağlamalı.
    *Tohum stoğu ve acil durumlar için ekim ve hasat programı yapılmalı.
    *Pkk terör örgütü daha fazla zayıflatılmalı ve bu vasıtayla raflarda ki eski mühimmatlar eritilmeli.

Daha çok yapılması gereken şey var. Bunlar benim aklıma gelenler.

• 3.dünya savaşı çoktan oldu da bitti. Bu savaş topla tankla yapılmadı. Bilimle, teknolojiyle, ekonomiyle yapıldı. Ve Türkiye bu savaşı kaybetti. İngilizlerin 8-0 yendiği şekilde kaybetti hem de.

Kazanan:Abd,Almanya, İngiltere, Çin vs
    Kaybeden:Türkiye,Venezuela ve diğer Türk ülkeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayaletcasper -- 30 Nisan 2019; 22:42:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu Güncelleme;

Yüksek rütbeli bir Pakistan generali Pakistan ile gelecekte Hindistan arasında yaşanabilecek çatışmalarda misillemelerin daha set olabileceği konusunda uyardı

https://www.rt.com/news/458072-pakistan-india-greater-retaliation/

• ADAMLAR gene bir şeyler planlamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 1 Mayıs 2019; 22:56:44 >

• 3:03 deki görüntüye dikkat
  • Hocam değerli hizmetler sunuyorsun. Ortadoğuda dönen dolapların gerçek sebebi petrol değilmiş. Gerçek sebebi siyonist yahudiler ve Evanjelist Hristiyanlar biliyormuş. Sümer tabletleri enkiye kadar dayanıyormuş mevzu. Bu konudaki düşünceleriniz nedir?

Aşağıdaki videoyu izleyin.

https://youtu.be/zX8ErLvFVwc

Konuyla ilgili kitap da var. Watsaptan atarım isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 1 Mayıs 2019; 23:18:29 >
  • coupant kullanıcısına yanıt
    video altındaki yorumlara baktın mı? videoda anlatılanlardaki tutarsızlıkları ti'ye almışlar.

ortadoğudaki olayların sebebi petrol olamaz, petrol bir mazeret. 9/11 olayını coğu kişi ABD 'nin ortadoğuya girmek için bahane olduğunu sanıyor ki değil; ABD'nin o.doğuya girebilmesi için öyle bir bahaneye ihtiyacı yok. Hoş, 9/11 olayını coğu kişi gerçek de sanıyor yani 20 Afgan mücahit Boston'a gelip 4 uçak kaçırdı 2'si kuleleri 1'i Pentagon'u vurdu sanıyor ancak gerçekte tek bir uçak dahi kaçırılmadı, kulelere uçak muçak çarpmadı. Yani insanlar göstere göstere kandırıldı.

Ama yine de videonun bir doğru yanı var: Savaşların sebebi gerçekten eskiye dayanıyor. I. Dünya Savaşı Franz Ferdinand'ın öldürülmesi, II.D.S. da Almanya nın Polonya işgaliyle sadece "resmi olarak" başladı; yoksa o savaşlar onlarca yıl öncesinden planlandı. Ve Adolf Hitler, 1933'te seçimle iktidara gelmedi; Amerikan bankerler tarafından iktidar olacak şekilde ayarlandı; paranın açmadığı kapı yoktur. Yani Hitler, Alman milliyetçisi falan değil, bu işin (savaşın) sadece bahanesi, Amerikan bankerlerin elemanı ki bunun yüzlerce belgesi var, İngiliz tarihçi Antony Sutton'ın wall street and rise of Hitler kitabına göz atın. orada soru sorduğunuz ESOES1981TR, belgesi ile ilettiğim bu II. D.S. 'ının bankerler tarafından hazırlanıp yönetildiği bilgisi için "aslı astarı olmayan bilgi" dediğini de ilave edeyim.
    Cunku 3. D.S. da bankerlerin hazırladığı ve yöneteceği bir savaş ve bu da ESOES1981TR 'e kabul edilemez geliyor. Bankerler derken, salt bankacılar ve finansal değil, ekonomiler, medya, bilim, eğitim, savunma, istihbarat, devlet başkanları ve nihayetinde din, Mekke,Kudüs, Vatikan, her türlü şeyi yöneten baronlar, "hayırsever" işadamları genel olarak...

• Sen şu maddelere telefonda ötv'nin iki katına çıkarılmasını da eklesen hocam.

• Hitler konusunda ben de benzer paylaşımlar yaptım ama topa tutuldum. Sıze mail verirseniz bir kitap göndereyim. O konuda ne düşünüyorsunuz konuşalım.

Hitleri çözen birisine soracağım çok daha fazlası var aslında.

• coupant kullanıcısına yanıt
    Mail olayı sakat. Şu adreste bulunuyorum bazen, oraya msj bırakabilirsin.https://riot.im/app/#/room/#siyaset:matrix.org
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Hocam değerli hizmetler sunuyorsun. Ortadoğuda dönen dolapların gerçek sebebi petrol değilmiş. Gerçek sebebi siyonist yahudiler ve Evanjelist Hristiyanlar biliyormuş. Sümer tabletleri enkiye kadar dayanıyormuş mevzu. Bu konudaki düşünceleriniz nedir?

Aşağıdaki videoyu izleyin.

https://youtu.be/zX8ErLvFVwc

Konuyla ilgili kitap da var. Watsaptan atarım isterseniz.
    Tavsiyeniz ve düşünceniz için teşekkürler fakat ben olaya Sümer döneminin dışından İslam kaynakları ile yaklaşıyorum dolayısıyla başka bir inanç ve görüş doğrultusunda fikir beyan edemem Amerikalıların Ortadoğu diye nitelendirdiği aslında Mezopotamya olan bu topraklarda dönen her türlü entrika ve savaşın temeli Yahudilerdir hatta Muhdınessar diğer adı Nabukadnezar olan hükümdar bunları yurtlarından sürerken dedikleri '' Seni unutursam ey Kudüs Sağ elim hünerini unutsun '' sözüdür ya da onların kitabında ki bir ayet dir kısacası ben olaya İslami açıdan yaklaşıyorum İslami kaynaklarda aktarılan varsayımlarla ilişkilendiriyorum

bunun dışında revivo72 aslında doğru söylüyor 1. ve 2. dünya savaşlarını hep maddi ve siyasi çıkarlar uğruna yapılmıştır para babaları organize etmiştir 3. de çok yakındır sebep olarak da çin ve rusya abd yi teknolojik ve ekonomik anlamda geçmeden abd ye yaklaşmadan çıkartılacaktır bu kaçınılmazdır ABD kendisine denk olmalarına izin vermeden bu Çin ve Rusya ile yuzde 99.99 savaşacaktır eşit durumu geldikten sonra savaşmanın bir anlamı yoktur bundan dolayı parça parça bütün askeri birliklerini avrupa ve asya da ki üslerine kaydırıyor savaşa hazırlığın en büyük kanıtıdır bu

Her neyse ama bir gerçek de var ki yahudiler bu yukarıda bahsettiğim motto ile hareketlerinden sonra kurdukları örgütler komple sapıtmış bunların ardından gelen nesil ise tamamen dinsizliği dünyaya yaymayı amaçlıyor bunun en büyük kanıtı CERN denilen fizik araştırmaları merkezinde ki SATANİST ayinlerdir nereden bağlantılı derseniz bu tarz araştırma merkezlerinin finansörü zaten Siyonist para babalarıdır benim konu başlığında ki amacım dediğim gibi sadece olayları kronolojik olarak sıralamak tartışmak sonuçta artık hiç bir şeyin tadı tuzu yok en azından aklı selim insanlarla biraz muhabbet dönsün diye burada yazıyorum

aşağıdaki linklerde olayın CERN de ki olayın iç yüzü ve orada çalışanların amaçları az çok gün yüzüne çıkmış vaziyette

• 2. dünya savaşında bu günkü gelişmiş ekonomilere sahip ülkeler çok büyük dersler aldı. benzer bir savaşa kendi topraklarında asla izin vermezler. suriye veya venezuella gibi ülkelerde güç gösterisi yaparlar ancak. amerika rusya almanya veya çin gibi ülkeler kendi ülkelerinde bomba patlamasına izin vermez. eğer bir çatışma çıkarsa vah garip ülkelere vah. (örnek kore, afganistan, vietnam, ırak, suriye ve sıradakiler.)
  • ABD'nin herhangi bir nükleer bomba tehlikesini İsrail topraklarından uzakta tutmak için İran'ın düşmanı Suudi Arabistan'a nükleer teknoloji transfer etmesine ne diyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.