Şimdi Ara

GÜMRÜKTEN 1993 pejo 106 xrd 1.4 DIESEL aldim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
7
Favori
11.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinoplu

Mesele arabayi internet uzerinden kazanmak degil onu oradan kaldirabilmek onemli 3 gun once kayseriden fiat strada aldim aciklamada anahtar var yaziyor bi gittik anahtar yok tum lastikler inik araba calismiyor
    Neyse benim defenderin onunde vinc oldugi icin romorka vincle cekerek yukledim

son karede manzara güzelmiş... devekuşu detayı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler gorusmeyeli uzun zaman oldu bu sure zarfinda bende yaptiklarimi anlatayim

Araci aldim fakat conta yanik cikti
    Conta icin motoru actirmisken bi de segman attirak dedik parca gel git olaylari fln derken 20 gun surdu motor isi trigeri vs sifir taktik motor isleri yapilirken sarj marş dinamolarini elektrikcime getirip revizyon ve temizlik islerini yaptirdim herneyse aracin motorunu topladik ve marşa bastik

Marşa bastiktan 2 saat sonra 200 km lik yola koyulduk cunku artik sure daralmisti ve aracin arac kontrol merkezine getirilmesi gerekiyordu

Plakasiz kacak gocek gittik geldik yolda sorun cikarmadi bize

Ve ilk etapta kalorifer peteginden az damlatma yapti arac antifrizi koyunca

Ayrica mazot pompasi da damlatiyordu contalarinin degisimi icin tekrar ustaya sokturdum pompayi pompaci ayari verdi o is de tamamlandi

Petegi de orjinal valeo aldim kendim taktim saglam iscilik harcayarak fakat berbat cikti guzel isitmadigi gibi surucu tarafina soguk ufluyordu
    Herneyse gittim yerli uretim oris marka petek aldim taktim ve aracin kaloriferi kendine geldi suan firin gibi

Ha bu arada gecek hafta plakalari cikarttirdim ve aracimin suan 3 yillik muayenesi var

Suan bagajda fren diski balatalar degismek icin yarini bekliyor

Suanlik bu kadar merak ederseniz yorum yapin
    GÜMRÜKTEN 1993 pejo 106 xrd 1.4 DIESEL aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sinoplu kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olmuş hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Astarı yüzünden pahalıya gelmedimi bu araca yaptığınız masraflar? merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calbor

Astarı yüzünden pahalıya gelmedimi bu araca yaptığınız masraflar? merak ettim
    Evet geldi fakat ulkemizde bu kondisyonda 106 bulmak hayal hele ki dizel

• Bugunku yapilanlar
    Araca 4 adet sifir michelin kis lastigi alindi
    Jant kapaklari takilmak icin hazirlandi
    Kriko depodan cikartilip yerine takildi

• .

• Hayalimdeki şeyleri yapıyorsunuz.tebrik ederim.
    Takip ederim gümrük ihalelerini. Birkaç kez ihaleye de katıldım. Ama kazanamadım.
    Şunu anladım; açık arttırma Türk milletine uygun değil. Hırs yapıyo adamlar. Bir golf için ihaleye katıldım. Adamlar öyle bir hırs yaptı ki, malum sitede 30-32 bine emsalleri satılan golf 35 bine bitti. Daha plakası var; içinden ne çıkacak belli değil. Külliyen zarar yani...

Bu arada halen gümrükten ucuz toplamalık araç bakıyorum. Yardıma ihtiyacım olacaktır. O zaman özelden yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocatepe

Hayalimdeki şeyleri yapıyorsunuz.tebrik ederim.
    Takip ederim gümrük ihalelerini. Birkaç kez ihaleye de katıldım. Ama kazanamadım.
    Şunu anladım; açık arttırma Türk milletine uygun değil. Hırs yapıyo adamlar. Bir golf için ihaleye katıldım. Adamlar öyle bir hırs yaptı ki, malum sitede 30-32 bine emsalleri satılan golf 35 bine bitti. Daha plakası var; içinden ne çıkacak belli değil. Külliyen zarar yani...

Bu arada halen gümrükten ucuz toplamalık araç bakıyorum. Yardıma ihtiyacım olacaktır. O zaman özelden yazarım.
    Tabiiki yardimci olurum cogu arac piyasanin uzerinde gidiyor malesef

• Daha kapidaki etiket duruyor

• anyhill kullanıcısına yanıt
    Hocam Van gümrüğe yakınım bu işlere de geçmişten beri merakım var. Bir araç beğensek niyetlensek en azından aracı kontrol etme noktasında yardımcı olma şansınız olur mu ?

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olurum, ancak o birimde çalışmadığım için yardımım ağırlıklı olarak lojistik bilgilendirme şeklinde olur. Araç hangi yedieminde şu an onu öğrenebildiniz mi?
  • iyi yapmışsın uğraşırsan her şeyi yaparsın. bazen tamirat tadilat izleyip bende gaza geliyorum. Apartmanda oturuyorum, eğer garajım falan olsaydı kesin uğraşırdım bu işlerle.
  • Bi tonda masraf yapmış,kim uğraşır bu işlerle

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bi tonda masraf yapmış,kim uğraşır bu işlerle
    Kimi sifir araca biner eli anahtar tutmaz kimi de eskilerle ugrasmayi sever ha şunu da belirteyim gecen sene sifir tdi dsg high golf aldim zevk alamadim sattim defender aldim kaputu aciyosun her taraf elektronik o benim isim degil ben araci dagitacam toplicam ondan zevk aliyorum

• Hayırlı olsun. Aracın gidişi vs. Nasıl.

• sinoplu kullanıcısına yanıt
    Zengin işi senin ki.
    Çalışan insana göre değil

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Zengin işi senin ki.
    Çalışan insana göre değil
    Zenginlik degil zevk işi 15 20 binlik aracla ugrasiyorum gordugun gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

Hayırlı olsun. Aracın gidişi vs. Nasıl.
    Rampalarda atmosferik oldugundan bayiliyor tabi biraz ama duzde fln fena degil ayrica vites oranlari cok guzel arac 90 100 ile giderken hic bagirmiyor devir saati olmadigindan tahminim 2000 2200 devirde 100 km hizla gidiyor

• Hocam video çekebilme ve kurgulayabilme şansınız varsa YT üzerinden patlar gidersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.