Şimdi Ara

Gümrük Bakanlığından kötü haber: 75 Euro sınırı düşürülüyor (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.076
Cevap
12
Favori
55.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RW

"Sayın Bakanım, Müsteşarım ve onun sadık ekibi,

Ben 24 yaşında bir mühendisim. Bu yaşıma kadar vaktimin çoğunu ders çalışarak geçirdim, sınavlarda iyi skorlar elde etmek için çabaladım. Mahallenin uslu çocuklarındandım işte. Sonrasında mezun oldum, ve öyle bir dönemde mezun olduk ki, çoğu arkadaşım iş bulamadı. Ve evet hiçbiri de niteliksiz, işsiz kalmayı hakedecek insanlar değildi. Ben ise güç bela asgari ücretin biraz üstüne iş bulabildim. Sayın Bakanım;
    Mezun olmadan önce araba hayalleri kurar iken, kendimize zor yeten maaş bulduk, yetmedi üstüne ÖTV'yi artırarak gerçek olmayan araba hayalimizi rafa koymak zorunda kaldık. Sayın Bakanım, mutluluğu küçük şeylerde bulmaya çalıştık, Türkiyede'den daha ucuza aldığımız bir elektronik alet, kimi zaman bir ayakkabı ve ya mont. İşte siz bu gümrük kararı ile bununla bizim küçük dünyamıza göz diktiniz, içerlenmemizin sebebi budur. Bizler kimseye zararı olmayan, efendi ve parlak çocukların mutluluğunu çalmayı hedeflediniz. Bunu haketmedik sayın Bakan, haketmedik..."

quote:

drhardware @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

iyi olmuş iyi. popüler konularda amazon konusunu görmekten bıkmıştım. hadi gidin amazoncular taksimde çıkıp protesto yapsın çok tatlı olursunuz bence

Buyur kardeşim işte , bunu dersen karşında bulacağın tiplerden birisi bunun gibi cahiller diğeri de sınırı aşağı çeken devlet baba .

• artık ne amazondan nede aeden powerbank bile alınmaz şaka gibi.
  • bi kulak arkamız kalmıştı zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir AKP'li olarak eskiden düşünmeden oy verirdim, şimdi düşünerek oy vericem, kısacası her zaman ne olursa olsun oy vermeye devam edicem, dış güçler bizi kıskanıyorlar çatlayıp patlasınlar, artık vergi kaçakçılığı yapamayacaksın Amazon efendi sen kimsin yaa
  • OLSUN BEN HEP 50 LİRALİK ALİYİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

ÜLKEMI SEVIYORUM TEKNOSADAN ALIYORUM VATAN DÜŞMANLARI GÜMRÜK SINIRI DÜŞTÜYSE FETÖDEN DOLAYI HALA ÜZERIMIZDE OYNANAN OYUNLARI ANLAMIYIR MUSUNUZ???? SOKAĞA ÇIKARTIP İÇ SAVAŞ ÇIKARMAK ISTIYOLAR O YÜZDEN HAYDI TEKNOSALARA

Beynini mi kaybettin? Onu mu arıyorsun Teknosada? Rekabet diye bahsi geçen sözcüğün aslı gerçeği yok. Yurt dışındaki satış fiyatından daha alt fiyat bayi fiyatı olarak ürünü alan satıcı TR de 3 katına satıyor. Bu mu rekabet? 400 tl lik monitor TR 1000 tl. Üretimden kalkan tüm monitor vs ler TR de.

Yok yokkk. Beyin yahni olmuş arama boşuna Tekonosada...
  • HALOCOUST H kullanıcısına yanıt
    Bunlar Almanya'ya gıcık ya ondan yaptılar.
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış.
  • Böyle bir şey yaptınız niye önce artırıp düşürüyorsunuz?

Gösterip vermemek gibi.

Düşürüyorsan da burdada fiyatları aşağıya çek burdan alalım. Her yerden kar etmek için yirtiniyorlar. 35e düşürüp buradanda artırır şimdi bunlar. Görelim bakalım sırada ne vergisi var. İyice kendilerine muhtaç hale getirmeye çalışıyorlar.
  • Nasil olacak 42 euro urun alacaktim vergi nasil olacak simdi alsam vergiye giriyormu vergiyi nasil oduyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

iyi olmuş iyi. popüler konularda amazon konusunu görmekten bıkmıştım. hadi gidin amazoncular taksimde çıkıp protesto yapsın çok tatlı olursunuz bence

• Lanet olsun böyle ülkeye ya topunuzun yatacak yeri yok
  • Amazoncu olarak inadina alisverise devam.
  • Abi ama bu nedir ya harbi nedir ulan varya bunları bide dalga geçerek yapıyorlarya çıldırmamak elde değil.Bunu yapıyorsan kendi ülkendeki vergiyi çok sağlam kısman lazım ama amaç o değil ki açgözlülük para gelsinde nereden geldiğinin önemi yok.Ama yinede beddua etmıcem onların istediklerini ona vermiyecem
  • oy istemeye gelirseniz bende vergisini ödeyin diyeceğim oyumu vereyim size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

Katılım zamanı: 21 Ekim 2010

• Şimdi düşüncelerimi burada yazmaya kalkarsam perma ban yerim. Sandıkta görüşürüz de diyemiyorum çünkü her gelen aynı sermayenin kölesi oluyor. Bazen diyorum ki "keşke alman olsaydım amk"
  • Yakında osuruyoruz diyede vergi almaya başlar bunlar. Öyle birşey olursa içimizde patlar artık :)
  • Adamların yaptığı neredeyse her iş halkın bir şekilde zararına ama böyle yaptıkça halk daha da delicesine aşık oluyor heriflere hemde çılgınlar gibi
    Valla haberi okurken güldükçe gülesim geldi çıldığıyoğum
  • Hükümet çoh iyi, oyumuzu akpye vermeliyiz bir tek biz vatanseveriz reisin gotunun kılıyız
  • Burda yiyeceğim kazık yerine amerikaya uçak bileti alacağım ve tüm ihtiyaçlarımı gidip oradan karşılayacağım en azından kazık yemek yerine gezmiş olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.