Şimdi Ara

GUMBALL 3000 İSTANBUL'da...30 NiSAN 14.00 Bağdat Caddesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
26.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEnde kesin gelirim ve geliyorum beyler ben we 3-4 arkadaş geliyoruz kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cartman -- 15 Nisan 2007; 16:35:23 >
  • ilk resimdeki kaz ayapan araç RR mi??? honk!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

Bende orada olacağım
    aralarında göreceksiniz benide
    çünki bende giriceim trafikte aralarına

Heyecan yapma trafiği kapatırlar heralde

Öyle yarış mı lur 500metrede kırmızı da dur, trafik olsun dur kalk 10km/s ile zaten bende olucam bende olucam demene gerek yok, trafiğe açık olsa herkes aralarında olur onların herkes gelir yani

• zaten önceki yarış fotolarına bakarsanız trafiğe kaalı yolların olduğunuda görürsünüz....
  • ----------------------------------------------SON DAKİKA HABERİ---------------------------------------------------

araçlar istanbul sabiha gökçene indikten snra istanbul parkta tur atıp 2. köprüden atinaya geçicekler...
    caddeye iniş şimdilik kesin değilmiş....

• DH olarak en sağlam makineyi hazırlayalım aramızdaki araçlardan,drag teklif edelim gavurlara

sedicinin tipoyla yanaşalım yanlarına,
    i want drag with yu man
    togıdır,van tu tri aannnn iiğğkkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozi17 -- 16 Nisan 2007; 23:38:19 >
  • 1.6 HDI 407 Ile Katiliyorum , Ufak Tefek Modifikasyonlar Yaptim Twincharged Falan oldu yalnislikla :P

Bu arada Bu yaris Boyunca Caddeler pek trafige kapatilmiyor, Hatta Bazilari Tutuklaniyor Tabi Polisler Tarafindan yakalanabiliyorsa.

Gecen Sefer Bir tane Citroen Karavan Katilmisti:) Eglenceli olmustu bayagi.

Sabiha Gokcen de Olacagim...
  • quote:

Hani benim focus
    caddedeyse ben girerim aralarına valla
    kurtuluş yok kaçmasın enzolar

cadede affetmem trafıkte ama trafık çözülürse boş alanda bi enzoyu dıkız aynasında gormek hiç ıstemıyoruuuuuuuunm zira trafıkte affetmem focus yeter bana sen benım co pılotum olurmusun

• quote:

Orjinalden alıntı: PRODRİVER

quote:

Hani benim focus

cadede affetmem trafıkte ama trafık çözülürse boş alanda bi enzoyu dıkız aynasında gormek hiç ıstemıyoruuuuuuuunm zira trafıkte affetmem focus yeter bana sen benım co pılotum olurmusun

Boş alanda göremeyiz ztn yanımızdan geçip gider
    şöyle yaparız parkurun yüzde 50 sinde sen pilot olursun ben co-pilot olurum
    diğer yüzde 50 sinde ben pilot olurum sen co-pilot olursun
    ben ciddiyim harbidende giricem aralarına
    görüşüceiz caddede
    burası parise benzemez agalar
    sökmez daracık yollarda ferro merco

• bu herifler tam baş belası otobanda ara yollarda kısaca buldukları tüm düzlüklerde gazlamak için katılyorlar yarışa

digitürk 72. kanalda extreme sports diye bi kanal var orada sık sık veriyorlar bu görüntüleri hangi ülke olduğunu unuttum şimdi ama bu öküzleri dizginlemek için polislere bi kaçtane m5 vermişler polislerde takmışlar geniş güneş gözlüklerini m5 in içinde 7 köyün ağası gibi oturuyorlardı

bizim ford connectler hyundai accentler bunlara aman vermez gibime geliyor ama görücez artık

bağdat caddesinden otobanamı çıkacaklar acaba eyer öyleyse özellikle sultanbeyli tarafında otoban genelde boş oluyor güzel görüntüler olabilir otobanda tabi kaza olmazsa adamlar alışmamış sol şeritteki kamyonlara otobüslere transporterlara allahıma duman eder bizim kamyoncular otobusçüler bu arabaları

akşama kamyon altında kalmış enzo 0403 motoruna girmiş slr diye ilginç haberler izleyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Platinium -- 15 Nisan 2007; 19:46:00 >

• quote:

Orjinalden alıntı: dozi17

DH olarak en sağlam makineyi hazırlayalım aramızdaki araçlardan,drag teklif edelim gavurlara

sedicinin tipoyla yanaşalım yanlarına,
    i want drag with me man
    togıdır,van tu tri aannnn iiğğkkk

ben 2 .vitesde kalkmayı düsünüyorum nede olsa dizel faktörü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAİM. -- 15 Nisan 2007; 20:31:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Platinium

bu herifler tam baş belası otobanda ara yollarda kısaca buldukları tüm düzlüklerde gazlamak için katılyorlar yarışa

digitürk 72. kanalda extreme sports diye bi kanal var orada sık sık veriyorlar bu görüntüleri hangi ülke olduğunu unuttum şimdi ama bu öküzleri dizginlemek için polislere bi kaçtane m5 vermişler polislerde takmışlar geniş güneş gözlüklerini m5 in içinde 7 köyün ağası gibi oturuyorlardı

bizim ford connectler hyundai accentler bunlara aman vermez gibime geliyor ama görücez artık

bağdat caddesinden otobanamı çıkacaklar acaba eyer öyleyse özellikle sultanbeyli tarafında otoban genelde boş oluyor güzel görüntüler olabilir otobanda tabi kaza olmazsa adamlar alışmamış sol şeritteki kamyonlara otobüslere transporterlara allahıma duman eder bizim kamyoncular otobusçüler bu arabaları

akşama kamyon altında kalmış enzo 0403 motoruna girmiş slr diye ilginç haberler izleyebiliriz

Modlu doblolar yapışır ferroların tamponuna artık

• Hani bizim bi şahin vardı. 06 mju lu bi plakası vardı. Gururumuz olaraktan onu katsalar aralarına :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PRODRİVER

quote:

Hani benim focus

Boş alanda göremeyiz ztn yanımızdan geçip gider
    şöyle yaparız parkurun yüzde 50 sinde sen pilot olursun ben co-pilot olurum
    diğer yüzde 50 sinde ben pilot olurum sen co-pilot olursun
    ben ciddiyim harbidende giricem aralarına
    görüşüceiz caddede
    burası parise benzemez agalar
    sökmez daracık yollarda ferro merco

MANŞETTEYIZ OTO HABERDE CADDEDE FORD FOCUS LA LAMBO İLE FERRARIYE MAKAS ATAN 2Lİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRODRİVER -- 15 Nisan 2007; 16:17:48 >

• Gideriz izlemeye..

Yanlız yarış tam olarak nerde olucak?

Tahminim maltepe sahil yoluna doğru olur..Bi oralar düzgün..
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

quote:

Bende orada olacağım

Öyle yarış mı lur 500metrede kırmızı da dur, trafik olsun dur kalk 10km/s ile zaten bende olucam bende olucam demene gerek yok, trafiğe açık olsa herkes aralarında olur onların herkes gelir yani

Benim focusla tekirdağa giderken
    suratın bembeyazdı otobanda gazlarken ben
    barzanilik yapma yediğin köfte hala boğazında

• quote:

Orjinalden alıntı: Bekir__

Hani bizim bi şahin vardı. 06 mju lu bi plakası vardı. Gururumuz olaraktan onu katsalar aralarına :)

arabanın sahibinin adı gökhan sanırım
    sonra eskişehir yolundaki ferrari kovalayan skoda fabiadaki gibi diyaloglarla karşılaşabiliriz(http://www.youtube.com/watch?v=QO_j-5lMSI0 )
    gökhanın co-pilotu der basma gökhan onlar durur biz duramayız
    (frenleride muhakkak güçlenidirilmiştir mju nun ama maksat muhabbet)

• yaw arkadaşlar, yarış tam olarak istanbulun içinde olmayacak...

sabiha gökçene inicekler ordan istanbulparkla gidip tur atıp ordan 2den atineya gazlıcaklar... caddeye inme durmu kesin değilmiş....
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

quote:

Bende orada olacağım

Benim focusla tekirdağa giderken
    suratın bembeyazdı otobanda gazlarken ben
    barzanilik yapma yediğin köfte hala boğazında

Yaptığın çok ayıp burada espri yaptık.

Yediğim köftenin parasını sen mi verdin ki boğazımda kalacak.Demekki desen ki bana bişi ısmarlasan, onun hesabını yapacaktın burada. Ne kadar ayıp...

Ayrıca ben mi dedim sana beni getir Tekirdağa , ısrar etmediniz mi bana.

O kadar ayıp ki dediğin benim iki elim kanda olsa, ASLA VE ASLA BİRİNE BİR ŞEKİLDE BİR İYİLİK YAPSAM, AĞZIMA SİLAH BİLE DAYASA O KİŞİ ASLA SÖYLEMEM,LAFINI ETMEM.

İşte böyle durumlara maruz kalmamak için de kimseye eyvallah etmem, arkadaşımı ona göre seçerim

Ben sana gelsem desem ki "Berk nolur beni de tekirdağa götür" tamam. Vizem vardı zorla sizi kırmamak için geldim...

Kaldıki ben gelmek istememe rağmen zorla çağırmanıza rağmen çıkardım mazot parası da attım az çok...BEni zorla çağırmanıza rağmen hemen benzinciye gidip hadi beyler paraları çıkarın dedin 20 kağıtlık mazot aldın 10 kağıdını ben çıkardım attım, kırmızı yanıyordu döndük geldik Büyükçekmeceye gene mazot almadın mı?Araç ta da 4 kişiydik....

Ya ben hesabını yapmam ama çok ta iyi hatırımda ben o hesabın bi kişilik ücretini değil oraya fazlasını attım...

Allah büyükmüş ki bi şekilde bana bişi ısmarlamamışsın bişiyin kalmamış bir de kalsaymış ben kahrımdan uyuyamazdım heralde...

Suratımızın bembeyaz olması arkada emniyet kemeri takmamamızın tek bir sebebi var o da ARABA KULLANMAYI BİLE BİLMEDEN deli gibi BASMAN HAYATIMIZI TEHLİKEYE ATMAN.Bunu CILIKKA yada sor nasıl araç kullandığını söylesin sana...

Asla ve asla böyle biri olacağın düşünmemiştim BERK çok ayıp ettin çok...

Hele sana hayatımda bi kere eyvallah etmişim gibi Barzani yakıştırması yapmışsın işte senin nasıl bir insan olduğunu herkes görüyor burada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 15 Nisan 2007; 21:57:23 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.