Şimdi Ara

GUMBALL 3000 İSTANBUL'da...30 NiSAN 14.00 Bağdat Caddesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
26.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burda uzatan konuyu açan antikosa diye nickli birisidir
    quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Cyborg arkadaşım burdan bu şekilde konuşman sence normal birşey mi?

Erkekliğe sığarmı bunu yapana biz genelde dedikoducu yada mahalle k.rısı deriz..

Eğer bir sorununuz varsa oturun konuşun adam gibi halledin, kimse kimseyi böyle rencide edemez ki bu forumda, sonuçta az çok tanışmışlığınız var.

Öyle forumlarda ahkam kesmeyin birbirinize ben burdan sinir oluyorum. Yapmayın, kırmayın birbirinizi.

Sorununuz varsa oturun.. İnsan insana, erkek erkeğe konuşun..
  • Cyborg arkadaşım saolasın ben Eskişehir'liyim.. Modifiye zaten 1 ay içinde başlıcak parçaları bekliyoruz.

En başta sen demişsin yediğin köfte boğazında diye, senın kusurlu olduğunu düşündüğüm için yazdım..

Yinede siz bilirsiniz, ama bence fazlada ileriye gitmeyin, 3 kuruşluk, 3 günlük dünya.

Fazla uzatmalayım artık boşverin..

Bu arada bu GUMBALL 3000 ne ya?
  • Kokusu çıktı beyler yeterli değilmi?

--------------------

Tam olarak yarışmı olucak yoksa tur şeklindemi geçicekler..Varmı detaylı bilgisi olan ben bulamadım bişe..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

Görün arkadaşlar ben buyum
    Lafımı esirgemem hiçkimseden
    yanlışada gelemem arkadaşının arkasından konuşan arkadaşa
    burada laf ettim, yüzünede edeceğim daha çok konuşman var
    sıkı dur diyorum 3 kuruşa neleri sattın sen
    bizide böyle yalanlarla satamassın arkadaş!

cyborg'a hak veriyorum kendisini tanırım gerçekten sevdiim biridir .. söyledikleri sözlere inanırım , bana karşı bi yanlışı olmadı daha ..

uzamasın artk bu tartışma burada konusulcak seyler deıl..
  • Murat ben kaldıramıyorum bu elemanı artık anlıomusun
    çok arkasından konuşuo herkesin saçma sapan
    3-5 milyon lira için can yaktırmasın bana!
  • Tamam kesin artık! Fazla uzattınız. Cyborg sende sus artık. Burdan yazma artık PM'den yaz yada MSN'den felan yaz. Konu kilitlenecek topic sahibine ayıp olacak. Ayrıca ceza bile alabiliriz.

KESİN.
  • eyw kanka
  • quote:

Orjinalden alıntı: mRcOLL

Kokusu çıktı beyler yeterli değilmi?

--------------------

Tam olarak yarışmı olucak yoksa tur şeklindemi geçicekler..Varmı detaylı bilgisi olan ben bulamadım bişe..

Walla hocam Elemanlar Bosluk Bulduklarinda Gazliyor Ancak Bazi yerlerde Durup Show'da yapiyorlar, Dergide *autocar* da reklami vermisti 14.00-19.00 Arasi Bagdat caddesinde olacaklar diye ama 19.00 da show bitiyorsa Istanbul Trafigine mi kalacaklar yoksa 14.00 ile 19.00 arasinda Oradan mi gececekler bilemiyorum, Dragturk yon gosterici onlar daha iyi bilir. Aramizda Uye olan var mi?
  • arkadşlar bugun olayın tümünü öğrenip size yazıcam buradan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chino

arkadşlar bugun olayın tümünü öğrenip size yazıcam buradan...

Şunu bi genel hatlarıyla öğrenelim ayrıca DH arması fln yapmamız lazım Focusun camlarına
    belirgin güzel birşey altınada donanimhaber.com diye daha küçük bi çıkartma daha yaparız
  • yaris sadece istanbul icinde olmuyor. istanbul sadece bir checkpoint noktasi. yaris londradan basliyor. londradan amsterdama ordan da frankfurta gidicekler ordan kargo ucagi ile arabalar istanbula getirilcek. istanbuldan selanike gecicekler, ordan devam edip gene londraya varicaklar. yol boyunca 3000 mil yol katedecekler.

checkpoint noktalari :
     GUMBALL 3000 İSTANBUL'da...30 NiSAN 14.00 Bağdat Caddesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YunTi -- 16 Nisan 2007; 12:29:48 >
  • quote:

Tamam kesin artık! Fazla uzattınız. Cyborg sende sus artık. Burdan yazma artık PM'den yaz yada MSN'den felan yaz. Konu kilitlenecek topic sahibine ayıp olacak. Ayrıca ceza bile alabiliriz.

KESİN.

Kusura bakmayın, böyle bişiye sahne olduğunuz için.

Bir kere bana böyle muhabbetlere girmek istemezdim.Bna böyle lafını bilmeyen adamlarla muhattap olmak yakışmaz...

Bir boşu boşuna bu kadar yıl okumadık... Çevremize bizden daha genç arkadaşlara böyle örnek olmak istemem.

DÜn çok sinirliydim o yüzden yazmak için bugünü bekledim biraz daha sakin konuşabilmek adına...

Ayrıca ben ne kimsenin arkasından bişi konuştum veya Artcar ı yada diğer ismi verilen kişiyi tanıyorum. Artcar ile arkasından tek konuştuğum şey "Uğura filan bizde yaptıralım sende yaptır 750ytl çok uygun demektir heralde.

Sözü edilen iftiraların hiçbirisin kabul etmiyorum...Hatta bahsi geçen şahısla doğru dürüst muhabbetim bile yoktur, toplasam 2-3 kere...Hakkımda beni eleştirecek en ufak bilgiye sahip değil bu şahıs...

Neyse tekrar kusura bakmayın...

Siz siz olun birşeyler paylaştığınız adamları iyi seçin. Kolay kolay kimseye eyvallah etmeyin, koaly kolay kimseden sakız bile istemeyin, yarın öbürgün yüzünüze vurmaya kalkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 16 Nisan 2007; 13:49:30 >

• sen cinsmisin

kimse sana sorunu kim büyütüyor uzatıyor diye sordumu?

post kasmaya çalışıyorsan yeri burası hiç değil çocuk gibi su haklı bu haksız ortaokullumusun sen

bu arada beyler harbiden suyu çıkmış işin böyle ufak şeylere birbirinizi rencide etmeniz hiç doğru değil

alıntının sonu nereye varacak dışarıda yumruklaşmayamı ?

bidaha birbirinize eywallah etmezsiniz olur biter

belliki ikinizde farklı karekterlerde insanlarsınız daha fazla uzatmanın manası yok ki

bence konununda fazla suyunu çıkarmayın birbirinizinde fazla canını sıkmayın

quote:

Orjinalden alıntı: Ferdenon

Burda uzatan konuyu açan antikosa diye nickli birisidir
    quote:

Cyborg arkadaşım burdan bu şekilde konuşman sence normal birşey mi?

Erkekliğe sığarmı bunu yapana biz genelde dedikoducu yada mahalle k.rısı deriz..

Eğer bir sorununuz varsa oturun konuşun adam gibi halledin, kimse kimseyi böyle rencide edemez ki bu forumda, sonuçta az çok tanışmışlığınız var.

Öyle forumlarda ahkam kesmeyin birbirinize ben burdan sinir oluyorum. Yapmayın, kırmayın birbirinizi.

Sorununuz varsa oturun.. İnsan insana, erkek erkeğe konuşun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DG00 -- 16 Nisan 2007; 15:01:07 >

• KONU KAPANDI ISITI ISITIP AÇMAYIN. KİTLENECEK TOPIC....
  • akin ve berk ikinizede yakismiyor..
    ikinizde bu ulkenin birer milli servetisiniz
    piril piril universite okuyan aydin geclersiniz..

ikinizede yakistiramadim...

saygilarimla
  • araçlar istanbula uçak ile gelecek, buradan f1 pistine geçecek, f1 pistinde turdan sonra, bağdat caddesinden geçip çırağan sarayına yol alacak ve geceyi reina'da bir parti ile sonlandıracaktır. 1 mayıs 2007 sabahı ise athina'ya doğru yola koyulacaklardır...
  • ne zaman gelecekler?
  • bu arada nette bi yerde okudum... biri magirusuyla katılıcakmış... şaka deil

30 nisanda buradalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chino -- 17 Nisan 2007; 15:57:18 >
  • paris'te geliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DG00 -- 16 Nisan 2007; 16:02:12 >
  • gelme mi ya :)

cadde olayı doğruymuş.... umarım yağmur olmaz ogün...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.