Şimdi Ara

gülünce gözünden yaş gelmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
18.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu bi bende mi oluyor, tabi tanıdıklarımdan annemde de olduğunu biliyorum ama az bişey güleyim direk ağlar gibi oluyorum hiç böyle olan var mı?

• Az ağlayan insanlarda, göz sıvıyı bir şekilde atmak zorunda. Onu da gülerken yapıyor. Rüyalanmak gibi bir şey bu. Meni birikince bir süre sonra atmak zorundadır. Doğal denge.
  • var.hatta tansiyonum çıkar,yüzüm ateş gibi yanar ıstakoz gibi kızarırım.
  • ya hiç gülmezsem ve hiç ağlamazsam ne olcak

edit: esneyince de yaş geliyo bi de hiç esnemezsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radressss -- 12 Aralık 2010; 13:23:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radressss

ya hiç gülmezsem ve hiç ağlamazsam ne olcak

Adam gibi cevap verdik cıvıdın hemen.
  • cıvımakla alakası yok, durduk yere yaş mı akçak gözümden diyorum yani?
  • grip sinüzit vs olduğumda geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

Orijinalden alıntı: radressss

ya hiç gülmezsem ve hiç ağlamazsam ne olcak

Adam gibi cevap verdik cıvıdın hemen.

• Bende her esneyişimde deli gibi ağlıyorum
  • quote:

Az ağlayan insanlarda, göz sıvıyı bir şekilde atmak zorunda. Onu da gülerken yapıyor. Rüyalanmak gibi bir şey bu. Meni birikince bir süre sonra atmak zorundadır. Doğal denge.

Mantık bana yanlış geldi. Ayrıca arkadaşa cıvıdın demişsin de cıvımak değil bu. Gayet mantıklı bir şey söyledi. Eğer esnemez, gülmez, ağlamazsa sana göre atılması mecburi olan o sıvı nasıl atılacak? Gülerken gözden yaş gelmesi geçici bir olay değil. Eğer senin dediğin gibi olsaydı küçük çocuklar gülerken gözlerinden hiç yaş gelmemeli. Veya insanlar hayatının bazı dönemlerinde gülerken gözünden yaş gelirken bazı döneminde yaş gelmemesi lazım. Gülerken yaş gelmesinin ne kadar sık ağladığınla bir alakası yok bence. Gülerken kendini sıkıyorsan ondan olabilir. Çok aşırı güldüğüm zamanlar veya kendimi sıkarak güldüğüm zamanlar benim de gözümden yaş geliyor. Gülme biçiminle veya çok zorlarsak genlerle ilgilidir

Ayrıca sperm ile gözyaşını aynı kefeye koyman bambaşka bir olay. Spermler canlıdır, ölür, öldüğü zaman atılması gerekir. Gözyaşının atılması için ne gibi bir mecburiyet var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silinmiş -- 12 Aralık 2010; 13:36:12 >

• Gözümden yaş gelince , bir süre sonra yüzümde gülüm seme olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: taichi93

quote:

Az ağlayan insanlarda, göz sıvıyı bir şekilde atmak zorunda. Onu da gülerken yapıyor. Rüyalanmak gibi bir şey bu. Meni birikince bir süre sonra atmak zorundadır. Doğal denge.

Mantık bana yanlış geldi. Ayrıca arkadaşa cıvıdın demişsin de cıvımak değil bu. Gayet mantıklı bir şey söyledi. Eğer esnemez, gülmez, ağlamazsa sana göre atılması mecburi olan o sıvı nasıl atılacak? Gülerken gözden yaş gelmesi geçici bir olay değil. Eğer senin dediğin gibi olsaydı küçük çocuklar gülerken gözlerinden hiç yaş gelmemeli. Veya insanlar hayatının bazı dönemlerinde gülerken gözünden yaş gelirken bazı döneminde yaş gelmemesi lazım. Gülerken yaş gelmesinin ne kadar sık ağladığınla bir alakası yok bence. Gülerken kendini sıkıyorsan ondan olabilir. Çok aşırı güldüğüm zamanlar veya kendimi sıkarak güldüğüm zamanlar benim de gözümden yaş geliyor. Gülme biçiminle veya çok zorlarsak genlerle ilgilidir

Ya bunu nasıl yazabiliyorsunuz anlam veremiyorum. Bir insan nasıl esnemez, nasıl gülmez, nasıl ağlamaz? İnsan değilsen o ayrı tabi. Mantıkla yazılmış bir cümle olmadığı için cıvımak diyorum ben.

• off aynısı bendede var azıcık gülsem sanki ağlıyormuş gibi yaşlar akıyor gözümden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

off aynısı bendede var azıcık gülsem sanki ağlıyormuş gibi yaşlar akıyor gözümden

Bende de var. Biraz güleyim hemen gözüm sulanır çko gülersem yaş gelir.
  • Yoda'nın söyledikleri epey mantıklı, sakıncalı bir durum yok bence.

Bende sık olmaz fakat geçen salonda hoca teknik gösterirken kolumdaki sinir ağına bastırıyordu, arkadaş oradan komik bir şey söyledi ve gülerken gözlerimden yaşlar gelmeye başladı... Görüntü aynı acıdan ağlıyormuşum gibiydi, kötü bir şey...
  • quote:

Hocam bende de durduk yerde yaşarıyor gözlerim. Ne çok gülecek ne çok ağlayacak olay yaşadım. Haklısın galiba
  • Çok gülünce bende de oluyor, bir şey hatırlatıyor mu ; çok üzülmek de ağlatır, çok gülmek te...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.