Şimdi Ara

Güllaç dünyanın en overrated tatlısıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
7.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En rezil ve abartılan tatlı olabilir. bu tatlıyı yiyeceğine gül suyunu direk iç daha iyi hiçbir farkı yok çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Julian Draxler -- 27 Mayıs 2017; 22:52:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• katılıyorum hiç sevmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Türkçe konuşun Allah aşkına.

Yok overrated, yok k(bin).

Yeter
  • Gayet güzel ve hafif bir tatlı
    katılanlar ++++

• katılmıyorum.

Abartıldııığınıda düşünmüyorum.

Yarım kilosu 6 lira olan ve sütüyle vesaire 10 liraya gelecek tatlı nasıl abartılmış olur
  • Hiç güllaç yemedim.merak da etmiyordum zaten.yorumları görünce daha da uzaklaştım.teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baklava ve kadayıf harici güzel değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

katılmıyorum.

Abartıldııığınıda düşünmüyorum.

Yarım kilosu 6 lira olan ve sütüyle vesaire 10 liraya gelecek tatlı nasıl abartılmış olur

hocam fiyatıyla alakası yok yav. cidden acayip kötü bir tatlı baklava ve kadayıfın yanına yaklaşamaz, muhallebi ve sütlaç > güllaç hatta.
  • bence yenebilir ama devamlı yenecek kadar değil. geçen ramazan 1 kere yedim
  • Overrated nedir ulan ekşi mi burası

*Abartılmış

• Yani fena değil bence kimse güllaç en iyi tatlı falanda demedi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Yani fena değil bence kimse güllaç en iyi tatlı falanda demedi zaten

hocam genellikle ramazanda abartılıyo zaten hatta baklavanın falan önüne geçiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Yani fena değil bence kimse güllaç en iyi tatlı falanda demedi zaten

hocam genellikle ramazanda abartılıyo zaten hatta baklavanın falan önüne geçiyo

Ya gelenek böyle,böylede gidiyor boşver baklava falan sağlıksız zaten
  • Gül suyu koymadıkları ve fındıkla süsledikleri zaman efsane bir tatlı oluyor.Ama o gül suyu tadınıtadınıe ediyor güllacın.

• Julian Draxler kullanıcısına yanıt
    overrated ne degişik
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Emirhan-

Gül suyu koymadıkları ve fındıkla süsledikleri zaman efsane bir tatlı oluyor.Ama o gül suyu tadınıtadınıe ediyor güllacın.

o zaman adı güllaç olmaktan çıkıyor zaten

• sutlu nuriye asil overrated. tipine bakiyosun baklava im yee diyosun ama o baklavayi dilinle damagin arasinda sikistirdiginda gelen orgazmik tadin 10 da 1 i bile yok. bi de vicik bi sey. onun disinda sobiyet de overrated diyebilirim. yedigim yerlerde mi sikinti var bilmiyorum ama 2. dilimden sonra dil agizdan cikip sallanmaya basliyor. bimde satilan tavukgogsu ve kazandibi yuzunden o ikisinden de sogudum. tatli mi yiyoruz eritilmis plastik mi yiyoruz belli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

sutlu nuriye asil overrated. tipine bakiyosun baklava im yee diyosun ama o baklavayi dilinle damagin arasinda sikistirdiginda gelen orgazmik tadin 10 da 1 i bile yok. bi de vicik bi sey. onun disinda sobiyet de overrated diyebilirim. yedigim yerlerde mi sikinti var bilmiyorum ama 2. dilimden sonra dil agizdan cikip sallanmaya basliyor. bimde satilan tavukgogsu ve kazandibi yuzunden o ikisinden de sogudum. tatli mi yiyoruz eritilmis plastik mi yiyoruz belli degil

sütlü nuriyeyi acaip güzel yapan yerlerde var kötü yapan yerlerde var o farklılık gösteriyo ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüloğğğğğ

Gayet güzel ve hafif bir tatlı
    katılanlar ++++

Bir künefe bir şekerpare bir baklava vb değildir elbette ancak hafifliği ve azda güzel tadıyla takdire şahen bir tatlıdır
  • Konu baştan aşağı saçma çünkü herkesin damak zevki aynı değil.Ben güllacı severim sen baklavayı sen güllaca çöp dersin ben baklavaya böyle uzar gider.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.