Şimdi Ara

Guiza Gitmelimi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güizaaaaaaa güizaaaaaaaaaaaaaaaaaa bağırın ulen.
  • tamam deivide sabrettik ama adam bize 30 milyon euroya mal olmadı yıllık aldığı para en fazla 1 milyon euroydu bonserviside 3-4 milyondu guiza ise yılda 3,5 milyon alıp bonservisinede 14 milyon verilmiş bi adam bu rakamlarda alınmış bir oyuncuya sabredemem ben sırf bu adam yüzünden kale arkasına seneyede 100 ytl veremem parası çıksın diye hemde hiç bi halta yaramıyosa kimse kusura bakmasın
  • Zamanla duzelir merak etmeyin ...
  • Gelmemeliydi.
    Adamın kaç maçını seyredip aldılar merak ediyorum.
    Zafer Biryol dedik, haklı çıktık malesef.
    Güiza'ya 15 milyon verilmez dedik, sen mi veriyon parayı dediler baazıları.
    Gitsin tabi, devre arası. Kalırsa bonservisi de sıfıra yaklaşacak.
  • Bir de Deivid örneğini anlamakta zorluk çekiyorum. Maldonado için bile Deivid örneği veriliyor.
    Deivid, arkadaşların dediği gibi 30 milyona malolmadı.
    İkinci bir husus, çok kişi beğeniyorsa da ben Deivid'i hala da beğenmiyorum.
    Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu nasıl kaybettiğimiz, Deivid'in nasıl futbol oynadığı hala gözümün önünde.
    CL'de attığı füzelerle gönüllere taht kurdu, o gollerle turlar geçtik doğrudur.
    Ama bir futbolcu oyunu ile futbolcudur, hasbelkader uzaktan attığı iki golle değil. Hasbelkader diyorum, çünkü o harika vuruşlar auta da gidebilirdi, direğe de çarpabilirdi yanlış anlaşılmasın.
  • quote:

Para olayına da değinelim mi? Guizanın parası muhtemelen Galatasaryın Steauya elenmesiyle gelen parada katkısı vardır. Dolayısıyla para Fenerbahçeden değil Galatasarydan gelmiş oluyor

Galatasarayın cl ye katılım payı olan 5.5 milyon Euro sizin kasanıza gitti gerçi hala ödenmiş değil de güizanın bu para dişinin kovuğuna bile gitmez bea. Nerden Güizayı GS nin parasıyla almış oluyorsunuz onu pek çıkaramadım ben. Aragonesi de nane şekeriyle aldınız zaten dimi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Para olayına da değinelim mi? Guizanın parası muhtemelen Galatasaryın Steauya elenmesiyle gelen parada katkısı vardır. Dolayısıyla para Fenerbahçeden değil Galatasarydan gelmiş oluyor

Galatasarayın cl ye katılım payı olan 5.5 milyon Euro sizin kasanıza gitti gerçi hala ödenmiş değil de güizanın bu para dişinin kovuğuna bile gitmez bea. Nerden Güizayı GS nin parasıyla almış oluyorsunuz onu pek çıkaramadım ben. Aragonesi de nane şekeriyle aldınız zaten dimi.

Eğer konunun tamamını okuma ve anlama lütfunda bulunsaydınız meselenin arkadasın yazdıgı 1/3 oranından kaynaklandıgını analrdınız. Yani 5.5 milyon Euro verilerek alınan Baroş kıyas isteyen arkadaşların gözünden 11 milyon euroya Galatasaraya gelmiş, Guiza ise 9,5 milyon Euroya Fenere gelmiştir

• gitsin gitsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

quote:

quote:

Eğer konunun tamamını okuma ve anlama lütfunda bulunsaydınız meselenin arkadasın yazdıgı 1/3 oranından kaynaklandıgını analrdınız. Yani 5.5 milyon Euro verilerek alınan Baroş kıyas isteyen arkadaşların gözünden 11 milyon euroya Galatasaraya gelmiş, Guiza ise 9,5 milyon Euroya Fenere gelmiştir

Sürekli sallıyorsunuz valla. Serseri kardeşim seni konu dışından tanıyıp severim ama o yazanların yalanına ortak oluyorsun. Galatasarayın bu sezon transferde harcadığı tüm para yani kasasından çıkan 13.5 milyon euro. Çarpın bölün ekleyin çıkarın hesap ortada. Yani transfer hesaplarınızı galarasaraya göre kıyas yaparsanız kazık çok daha fazla büyüyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: serseri

quote:

quote:

Anlaşılan antiyoba hala anlayamamış,iyisi mi bırakalım böyle kalsın bu konu.

• adamlar elendi gitti hala guizanın parası sizden çıktı diyolar siz guiza gibi bi adam daha alın parasını yine biz verelim
  • quote:

Sürekli sallıyorsunuz valla. Serseri kardeşim seni konu dışından tanıyıp severim ama o yazanların yalanına ortak oluyorsun. Galatasarayın bu sezon transferde harcadığı tüm para yani kasasından çıkan 13.5 milyon euro. Çarpın bölün ekleyin çıkarın hesap ortada. Yani transfer hesaplarınızı galarasaraya göre kıyas yaparsanız kazık çok daha fazla büyüyor.

Eyvallah hocam forumu bırakalı 2 sene falan oldu aslında da bir gereksiz bir de futbol bölümü ile idare edip duruorum sen de biliyorsun eski tadı kalmadı

benim bahsettiğim olayda arkadasın baros ile kıyaslandırması. Galatasaray kulubü Baros için 5.5 milyon Euro bonservis bedeli ödedi. Fenerbaheçe ise Guiza için 15 milyon euro. Şampiyonlar ligi geliri olarak ise Fenerbahçe 5.5 milyon euro olarak ayrılan Galatasarayın gelirini kendi kasasına koydu (daha koymadı da koydu diyelim ) Bunun yanında kendiside lige girdiği için aldıgı parayla zaten yaklasık 10 milyon euro geliri oldu. Bu durumda Guizanın parası 1/3 mantıgıyla buradan cıktı. Benim anlatmak istediğim mesele bu idi.

Haa sen dersin Emreye milyon dolarlar verildi. Onu kabul ederim Emre Fenerbahçe tarihine benim gözümde atılmıs en büyük kazıktır. Fakat gelir-gider tabloları ile hareket edersek Fenerbahçenin yıllık geliri Galatasaraydan daha fazla bu durumda transfere ayrılan paranın daha fazla olması gayet normal.

Ama sunu da en basından beri söyledim Galatsaray bu sene transferde yerinde oyuncuları uygun fiyatlarla aldı. Geçen senelerde yaşanılan ekonomik facialardan sonra ben bunu ders almıslıga baglıyorum. Umarım bu sekilde de devam eder...
    saygılar

• guiza komple soyunmalı sahanın ortasına getirilmeli, bir itfaiye aracı saatlerce guiza yı yıkasın ama o suyun basıncıyla iyice derisi aşınsın, hamam falan kurtarmaz
    sonra istanbuldaki tüm mübarek yerlere gitsin sabah akşam dua etsin
    o oraya buraya soyunan karısı mıdır sevgilisi midir onu bıraksın seviyeli bir ilişkiye yelken açsın, el yüzü düzgün temiz aile kızı bir kızla evlensin
    evinde ayna karşısına geçip kaş hareketleri çalışsın ve emrah bakışlarından kurtulsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

guiza komple soyunmalı sahanın ortasına getirilmeli, bir itfaiye aracı saatlerce guiza yı yıkasın ama o suyun basıncıyla iyice derisi aşınsın, hamam falan kurtarmaz
    o oraya buraya soyunan karısı mıdır sevgilisi midir onu bıraksın seviyeli bir ilişkiye yelken açsın, el yüzü düzgün temiz aile kızı bir kızla evlensin
    evinde ayna karşısına geçip kaş hareketleri çalışsın ve emrah bakışlarından kurtulsun

Çay,kahve ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

guiza komple soyunmalı sahanın ortasına getirilmeli, bir itfaiye aracı saatlerce guiza yı yıkasın ama o suyun basıncıyla iyice derisi aşınsın, hamam falan kurtarmaz

yarıldım ... bu nasıl bir yorumdur ... hacı sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün

• Bir GS'li olarak guiza'nın durumuna gülemiyorum cidden Aziz Yıldırım 14 milyon€'yi deniz fenerine bağışlasaydı daha makbul olurdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trapspeed

Bir GS'li olarak guiza'nın durumuna gülemiyorum cidden Aziz Yıldırım 14 milyon€'yi deniz fenerine bağışlasaydı daha makbul olurdu.

O kadarda değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaGaPo

Gitmemeli.
    Deivid ile taktığımız kapağı Güiza ile de takacağız.
    Sadece sabredelim.

Deividden yenceç oluyorsa Guizadan kokoreç hayli hayli olabilir bence
  • 14 milyon bee peeeeh dile kolayyyyyyy hakkatten komik bi durum ya inanılmaz birşey bu hatta faciya bile diyebiliriz

ben baştan demiştim arkadaşlara bu guiza fenere takar diye ama kimse dinlememişti beni

Gol makinası diye aldınız herif traş makinası çıktı

Guiza barosun 3 katı pahalı..

Baros guizanın 3 katı gol attı..

Bu bir çelişkimdir ? Küresel ısınmanın bir etkisimi yoksa ? yoksa aziz başkan enayimi ? yoksa gerçek kral baros mu ? yok yok bence guiza fake orjisi dubaide bermudezle kıyıdibinde tatil yapıyor

Her neyse guiza bir an önce gitmeli yoksa daha çok hayal kırıklığı yaşayacaksınız..

• Bu şekilde kötü olması mutluluk verici de, Güizaya acımaya başladım ben.

Adam bu şekilde devam ederse yükselme devrine girmiş kariyerini sıfırın altına düşürecek. Ben olsam dakka durmam, devre arası pılımı pırtımı toplar giderim. Yada burda yapıcam diyosa da aklını başına almalı, adam gbi oynamalı. Günden güne tükeniyor adam.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.