Şimdi Ara

Guitar Hero, Rock Band vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bateri,gitar,mic. ve oyun olarak satılan setlerden almayı düşünüyorum.Karar vermeden önce tecrubeli arkadaşlardan biraz bilgi almak istiyorum.İlk olarak Guitar hero set almayı düşündüm daha sonra forumda okduğum bağlantı hatası problemlerinin çoğunlukla guitar heroda çıktığını fark ettim ayriyetten fiyatıda diğerlerine göre daha fazla.Sizin önerileriniz nedir bu konuda.Diğer bir alternatifimde Band hero super bundle hem fiyatı uygun hemnde baterisinin görüntüsü daha güzel.Bu ürünlerde bağlantıda problem oluyormu acaba?Son olarak forumdan bir arkadaş problem çıkmaz band hero baterisini ve gitarını tüm oyunlarda kullanabilirsin dedi bu tam olarak doğrumu?

• bağlantı problemlerini çoğu gitarların kollarıyla gövde arasında temassızlıktan oluşuyor set orjinal alıcaksan öyle bi problem mümkün olmaz. band heronun gitarını filan ghde ghninkinlerinide bandda kullanabilrisn. bütçene göre bak derim sana kontroland almıycaksan hepsi olur ama oyun yoksa oyunda alıcaksan mutlaka guitar hero diyorum aynı zevki alamzsın band heroda ;)
  • Herkes bu arkadaşa katılıyor sanırım .
  • alacaksan acele et full set 180 lira markofonide
  • Aynen kaçırma Markafonideki seti al işte direk.
  • Onu almayı düşünüyorum zaten
  • bayram zamanı gümrük serbest pc için 3 orjinal oyun artı kablolu gitarı 70 tlye aldım ps2 için 3 oyun + full band 160 tlye geliyo. bi bakın derim ben sipariş verdim toplam 92 tlye gelcek ama ben 70 vercem gerisi babamın alın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caarrocker.35

bayram zamanı gümrük serbest pc için 3 orjinal oyun artı kablolu gitarı 70 tlye aldım ps2 için 3 oyun + full band 160 tlye geliyo. bi bakın derim ben sipariş verdim toplam 92 tlye gelcek ama ben 70 vercem gerisi babamın alın bence.

Önerin için teşekkürler dostum bende markafoni aral kampanyasından aldım 180 e Band Hero set, geldi oynuyorum gayet eğlenceli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.