Şimdi Ara

Guitar Hero Gitarı (PC İçin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Guitar Hero'nun pc için gitarı var mı?Legens of Rock, World Tour farketmez.Var ise ne kadardır acaba Eğer PC için satılıyorsa 2. el bölümünde konuyu nereye açmam gerekir ?

• Yukarı
  • Bende aradım ama bulamadım ama ps2 için olan PC'ye uyumlu hale gelebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Bende aradım ama bulamadım ama ps2 için olan PC'ye uyumlu hale gelebiliyor

Bu ps3 içinde geçerli mi?Ayrıca nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-orn

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Bende aradım ama bulamadım ama ps2 için olan PC'ye uyumlu hale gelebiliyor

Bu ps3 içinde geçerli mi?Ayrıca nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz

Evet geçerli

http://forum.donanimhaber.com/m_33500808/tm.htm

şu link bir inceleyin

• PS3 davulu ile PC'de world tour oynuyorum,hiç bir sorun çıkmadı.Sadece wireless cihazını USB girişine bağlıyorsunuz ve oyun davulu otomatikman görüyor.Gitarda da aynıdır sanırım.
  • Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler.@Death Note Bu kadar kısa zamanda cevap verdiğin için sana ayrı bir teşekkür borçluyum
  • http://www.webdenal.com/store/piranha-8698720982762-piranha-legend-ps3-pc-ps2-wi_fiyat.htm?idProduct=226341&idCategory=86&topnavCategory=37
    bak bunu aldık biz de.
    guitar hero 3 için "Pinnacle Game Profiler" diye bir program kullanarak tanıttık, ama world tour için direk tanıdı tüm donanımı.
    gayet memnun mutlu mesut, oynuyoruz, her evde guitar hero gitarı olmalı kanaatimce, yok böyle bir eğlence.
    bi arkadaşa oyunu gösterdim, çok sevdi, gittik gitar aldık falan, adam expertleri bile bitirmiş.
    elektro gitara kayma niyeti var, araştırıyor

aramızdaki gizli yetenekleri de çıkartıyor arada.
    son not: hatunlarla falan ortamlarda (öğrenci evleri) baya eğlenceli, kız arkadaşlarınıza oyun oynama kavramını enjekte edebileceğiniz bir başlangıç.
    istanbulda bi kaç kez kafede oynadım 30 lira bıraktık zaten, gitar al daha iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

PS3 davulu ile PC'de world tour oynuyorum,hiç bir sorun çıkmadı.Sadece wireless cihazını USB girişine bağlıyorsunuz ve oyun davulu otomatikman görüyor.Gitarda da aynıdır sanırım.

Nerden aldın kaça aldın bilgi verirmisin ?
  • @K-orn
    Önemli değil

@zurrani
    Aldığın orginal GH gitarı değil.Daha önceden orginal GH gitarı kullandıysan aralarında çok fark var mı ?
  • orjinal gh gitarı dediğin şey çin malı bişey zaten yine, bunu biliyorsundur eminim.
    gerçi diğerlerinden farklı olarak daha kalitelidir, stüdyo/konsol üreticisi kendi ürettirdiği için.

bir kaç kez kadıköyde gh oynadık ps3 kafede arkadaşlarla.
    yan yana karşılaştırmadım tabi ama kafedeki biraz daha iyiydi sanırım (orjinal olabilir o), yıpranmış olsa da,
    o da normal, genel kullanıma açık yerde iyisini kullanmak daha mantıklı.

ama ben bu gitardan memnunum, parasına göre iyi diyorum, yapması gereken işi yapıyor sonuçta gayet iyi.
    f/p ürünü benim için. aralarında çok fark yok, az fark var bana göre, kabul edilebilir fark.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

orjinal gh gitarı dediğin şey çin malı bişey zaten yine, bunu biliyorsundur eminim.
    gerçi diğerlerinden farklı olarak daha kalitelidir, stüdyo/konsol üreticisi kendi ürettirdiği için.

bir kaç kez kadıköyde gh oynadık ps3 kafede arkadaşlarla.
    yan yana karşılaştırmadım tabi ama kafedeki biraz daha iyiydi sanırım (orjinal olabilir o), yıpranmış olsa da,
    o da normal, genel kullanıma açık yerde iyisini kullanmak daha mantıklı.

ama ben bu gitardan memnunum, parasına göre iyi diyorum, yapması gereken işi yapıyor sonuçta gayet iyi.
    f/p ürünü benim için. aralarında çok fark yok, az fark var bana göre, kabul edilebilir fark.

Tabi ki zaten aralarında baya bir fiyat farkı var sonuçta.En azından klavyeden iyidir
    Teşekkürler bilgi için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.