Şimdi Ara

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
940
Cevap
7
Favori
38.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda arkadaşlarla buluşurken bazen ben onları onlar beni göremiyor. Grupta offline gibi gözüküyor. Bunun sebebi nedir channel gibi bir şey mi var?

Diğer bir sorumda pvp arena nerde acaba denemek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 13 Mart 2019; 12:12:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

İnanılmaz merak ediyorum bu oyunu ya. Seversem expensionları alamayacağım için üzülürüm diye girişemiyorum
    Şuan expension olmadan oynuyorum ve inanılmaz keyifli, pahalı olduğu için sadece PoF almayı düşünüyorum bende. Yine de başlayın hocam, deneyin en azından. Oyun parasının hakkını sonuna kadar veriyor bence.
  • herkese selamlar. ssd kullanıyorum o yüzden disk kapasite sıkıntım var. guild wars 2 ne kadar yer kaplıyor diskte f2p olarak indirmeyi düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quickhand7

herkese selamlar. ssd kullanıyorum o yüzden disk kapasite sıkıntım var. guild wars 2 ne kadar yer kaplıyor diskte f2p olarak indirmeyi düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz ?
    F2P sürümün, net 40 GB boyutu var hocam.
  • Mortus kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam indirmeye başlıyorum o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quickhand7

teşekkürler hocam indirmeye başlıyorum o zaman
    Geçmiş olsun hocam sende artık bağımlı olacaksın
    Başkan sonuna kadar hakettiğine eminim. Binlerce player için pay to win olmayan oyunlar listesinde 1 sırada falan yer alıyor araştırmalarımda ama expensionları alamazsam çok kafaya takarım. 200 küsür lira ciddi rakam ya. Offf. Pve delisi ben için biçilmiş kaftan kanımca bu oyun da bakalım hayırlısı. Uzaktan izlemeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Başkan sonuna kadar hakettiğine eminim. Binlerce player için pay to win olmayan oyunlar listesinde 1 sırada falan yer alıyor araştırmalarımda ama expensionları alamazsam çok kafaya takarım. 200 küsür lira ciddi rakam ya. Offf. Pve delisi ben için biçilmiş kaftan kanımca bu oyun da bakalım hayırlısı. Uzaktan izlemeye devam
    Biraz önce Ticket attım ileride indirim olup olmayacağına dair, eğer olumlu dönüş olursa burada haber edeceğim. Kasım ayında %50 indirimleri olmuş, kaçırmışız. Tekrar yapmalılar bence.
    Ben iki paketi de üçüncü parti sitenin birisinden satın almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam ikisi toplamda 80TL gibi bir meblağ tutmuştu. Şimdi malum, şu anki dolar kuruyla kaç lira olmuştur bilemiyorum. Living Seasonları da gem store indirimleri denk geldiği zamanda satın almıştım. Kaç gemdi hatırlamıyorum fakat onlar da bayağı ucuza gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathspell Omega

Ben iki paketi de üçüncü parti sitenin birisinden satın almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam ikisi toplamda 80TL gibi bir meblağ tutmuştu. Şimdi malum, şu anki dolar kuruyla kaç lira olmuştur bilemiyorum. Living Seasonları da gem store indirimleri denk geldiği zamanda satın almıştım. Kaç gemdi hatırlamıyorum fakat onlar da bayağı ucuza gelmişti.
    Hocam çok şanslısınız şuan en ucuz DurmaPlay'de 123 liradan başlıyor tek bir paketi o da. İleri ki zamanlar için indirim gözükmüyor anlaşılan. Sadece PoF paketini alacağım bu gidişle.
    Ben satayım sana hot+pof+living world season2
    Tüm binekler açık 204 mastery point var 50 civarı da gold
    Sadece griffonu açmak 250 golda patlıyor bunu göz önünde bulundur fiyat kelepir 130 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joshualinekano -- 13 Mart 2019; 20:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joshualinekano

Ben satayım sana hot+pof+living world season2
    Tüm binekler açık 204 mastery point var 50 civarı da gold
    Sadece griffonu açmak 250 golda patlıyor bunu göz önünde bulundur fiyat kelepir 130 tl
    Hocam güzel fiyat fakat 2. el hesap almanın ne gibi eksisi olur bana? Hazır karakter istemiyorum ben, şuan oynadığım karakterime odaklanmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 14 Mart 2019; 10:38:20 >
    Bence eksisi değil artısı olur. Ben oyunu öğreneceğim diyorsan sıfırdan bir karakter açarsın. Binekler her seviyede kullanıldığı için seviye klasman ve event takip etmen daha kolay olur. Harita tamamlama görevini daha rahat yaparsın. Oyunu cozdukten sonra zaten hesapta 3 tane 80 lvl char var. Training room a girip chararakteri denedikten sonra alışırsın zaten karaktere

• quote:

Orijinalden alıntı: Joshualinekano

Bence eksisi değil artısı olur. Ben oyunu öğreneceğim diyorsan sıfırdan bir karakter açarsın. Binekler her seviyede kullanıldığı için seviye klasman ve event takip etmen daha kolay olur. Harita tamamlama görevini daha rahat yaparsın. Oyunu cozdukten sonra zaten hesapta 3 tane 80 lvl char var. Training room a girip chararakteri denedikten sonra alışırsın zaten karaktere
    Çok kafamı karıştırdın hocam.
  • Quickhand7 kullanıcısına yanıt
    Online oyunda SSD , HDD farkı olmaz. Kapasite sıkıntısı var ise, bence HDD kal derim. Benim SSD de yer var ama oyun HDD de.
    Ben de senin gibi düşünüp boş hesap aldım daha sonra birakabilecegimi düşünmeden. Şimdiki aklım olsa dolu hesap alırdım. Benim hesap yine dolu sayılmaz fakat sıkıldım. Alıp almamak sana kalmış.

• Aynen hocam fark olmaz biliyorum fakat benim laptopta sadece ssd var o yüzden kapasite sıkıntısı.. bakalm hallettik ama yavaş yavaş öğrenmeye kavramaya başlıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quickhand7 kullanıcısına yanıt
    O zaman tmm hocam. Ben ikisi de var gibi düşünmüştüm
    40.5gb yer kaplıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathspell Omega

Hocam birşey daha sormak istiyorum; Oyunda sınıflar için en iyi gear buildleri nedir?

Power, Precision, Ferocity, Toughness, Vitality, Concentration’ın tam karşılıkları nedir?
    Guardian, Thief ve Elemantalist sınıfları için hangisi idealdir? Bu sistem ArcheAge oyununu anımsattı bana biraz.
    metabattle a bakabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.