Şimdi Ara

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
940
Cevap
7
Favori
38.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 yıldır oynuyorum. Yeni başlayacaklar, oyunla ilgili sorusu olanlar özel mesaj atabilirler.

Oyunla ilgili söyleyeceğim tek şey ise şu an dünya üzerindeki en iyi RPG olduğudur. Asla pişman olmazsınız.
  • al-sat yaparak gold kasmaya çalışıyorum şu sıralar
    pek verim alamadım
    daha doğrusu hangi meteryal üzerine gideceğime karar veremedim
    en hızlı ve profit oranı yüksek olanlara bakmak istiyorum
    birde mega server üzerinde sanırım, bu şekilde inanılmaz bir gold kazancı olması gerekmez mi ?
    ben mi yanlış biliyorum
    wow da bu şekilde baya gold kasıyordum da
    birde buying seçeneği de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 3 Kasım 2017; 4:50:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

al-sat yaparak gold kasmaya çalışıyorum şu sıralar
    pek verim alamadım
    daha doğrusu hangi meteryal üzerine gideceğime karar veremedim
    en hızlı ve profit oranı yüksek olanlara bakmak istiyorum
    birde mega server üzerinde sanırım, bu şekilde inanılmaz bir gold kazancı olması gerekmez mi ?
    ben mi yanlış biliyorum
    wow da bu şekilde baya gold kasıyordum da
    birde buying seçeneği de var

Gw2de al sat pek kazançlı değil. Gold farm istiyorsan direk silverwaste gideceksin. Chest farm veya meta event ile guzel gold kasiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tunahan1071

4 yıldır oynuyorum. Yeni başlayacaklar, oyunla ilgili sorusu olanlar özel mesaj atabilirler.

Oyunla ilgili söyleyeceğim tek şey ise şu an dünya üzerindeki en iyi RPG olduğudur. Asla pişman olmazsınız.

Selamlar oyuna yeni başladım aklıma takılan şeyler var yardımcı olursanız sevinirim.
    -Haritalarda çıkan eventlere katılıyorum ödül olarak yeşil,mavi,sarı 70-80 lwl itemler veriyor bunlar çöpmüdür en azından yeşil veya maviler?
    -Resimde ki gibi eşyaları veya buna benzer şeyleri yüksek lwlde mi açmak gerekiyor yoksa farketmiyor mu?

-Hero puanlarının sınırı var mı?
    -Kullandığımız hero puanlarını sıfırlama var mı yoksa bilinçsizce verilen puanlar yüzünden yeni karakter açma gibi bir durum mu var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHardwareNews -- 6 Mart 2018; 1:21:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• TheHardwareNews kullanıcısına yanıt
    Eğer ileride craft yapmak istiyorsanız parçalayın depoya yollayın..Depo derken craft deposu.. Ss de ki depo değil..

Fazlasını satın markette..

Orada ki eşyaların hepsini açınız exotic heroic dışında işinize yarayacak bir eşya yok...Yani 80 lv vermesi önemli değil..zaten markette o eşyalar çok ucuz.. Oyun 80 lv de başlıyor..

Yani gönül rahatlıya açıp satabilir yada parçalaya bilirsiniz..

blacklion kutusu zaten anahtar ile açılıyor..O markette olan eşyaları veriyor. O kutuları markette ucuza alabilirsiniz.

• Bilgiler için teşekkürler tunahan1071 arkadaşımızda yardımcı oldu sağolsun.

• Gw2 de yerde isaret çıkmadığında bosun hasarından nasıl kaciosunuz?

Ezberlemek mi Lazim? Boslara warrior olmama rağmen yakından dalınca en fazla 10sn sonra oluyorum. Okla idare etmek zorunda kalıyorum.

Eso olsun wow olsun hiç bu kadar sık olmuyorum. Gw2 de su isi bi turlu çözemedim...

Harita üstündeki mastery-hero point boşlarını solo kesmekte imkansız. İllaki grup gerekior. Bazen grup bile teke gidior bianda... Sıkıntı nerede çözemedim.

Yeşil, mavi ve sarı olan unidentified gear itemları açarken; hesabın magic find değeri yüksekse daha iyi itemlar düşüyor. Yeni başladıysanız muhtemelen magic find düşüktür ve o şekilde açarsanız kazanç düşüyor. Direkt olarak TP de satmak daha karlı oluyor. Elbette zevk için bakalım ne çıkacak diye açadabilirsiniz size kalmış ama bilgi vermek istedim. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OuterHeaven -- 7 Mart 2018; 21:59:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OuterHeaven

Yeşil, mavi ve sarı olan unidentified gear itemları açarken; hesabın magic find değeri yüksekse daha iyi itemlar düşüyor. Yeni başladıysanız muhtemelen magic find düşüktür ve o şekilde açarsanız kazanç düşüyor. Direkt olarak TP de satmak daha karlı oluyor. Elbette zevk için bakalım ne çıkacak diye açadabilirsiniz size kalmış ama bilgi vermek istedim. Kolay gelsin.

Peki Luck eşyalarını kullandığımızda kalıcı olarak mı şansımız artıyor ?

Evet. Luck kullanınca hesabın magic find değeri kalıcı olarak artar. Maximum %300 oluyor ama %200 den sonrası kasıntı biraz. Bunun dışında geçici olarak da magic find arttırılabiliyor.

https://wiki.guildwars2.com/wiki/Magic_Find#Maximizing_magic_find linkten bakabilirsiniz. Linktekine ek olarak benim tavsiyem Silverwastes da görev yapıp + %200 bonusu da almak. Hesaptaki magic find ile beraber %500 - %600 civarı magic find elde edilebiliyor. Bir de genel olarak wiki'yi kullanmaya alışmanızı tavsiye ederim. Oyun kendisi çoğu şeyi açıklamıyor, wiki kullanınca çoğu şey kolaylaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Gw2 de yerde isaret çıkmadığında bosun hasarından nasıl kaciosunuz?

Ezberlemek mi Lazim? Boslara warrior olmama rağmen yakından dalınca en fazla 10sn sonra oluyorum. Okla idare etmek zorunda kalıyorum.

Eso olsun wow olsun hiç bu kadar sık olmuyorum. Gw2 de su isi bi turlu çözemedim...

Harita üstündeki mastery-hero point boşlarını solo kesmekte imkansız. İllaki grup gerekior. Bazen grup bile teke gidior bianda... Sıkıntı nerede çözemedim.

Yüksek ihtimal doğru stat ve gearlar yok üstünde ondan dolayı tek yiyorsun :) yerde işaret çıkmayan damageler genelde bosun eliyle vs vurduğu vuruşlar takip etmek gerekiyor. Komple ölmek de gw2 de normal bir durum çünkü bazı moblar ciddi manada kolayken bazıları hardcore zor :D

• tunahan1071 T kullanıcısına yanıt
    Elbiseler,silahlar ve 2 takı hariç; power precision forecty bonuslar mevcut.Exotic set...
    2 takı ise power toguhnes vitalty

Skill build:

strenght 3-2-1
    discipline 2-2-3
    berserker 1-1-1

Bugün biraz antrenman yaptım. HAreketli olunca ve dodge iyi kullanınca daha rahat oluyor. Bosun hareketlerini 20sn kadar gözlemleyip ardindan yakin dovuse gecebiliorum neyi ne zaman yapacagi anlasilior :)

Gw2 aktif turk guild var mi acaba?
    Yakın zamanda pof indirimi gelir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3v3N -- 10 Mart 2018; 19:14:33 >
  • quote:

Elbiseler,silahlar ve 2 takı hariç; power precision forecty bonuslar mevcut.Exotic set...
    2 takı ise power toguhnes vitalty

Skill build:

strenght 3-2-1
    discipline 2-2-3
    berserker 1-1-1

Bugün biraz antrenman yaptım. HAreketli olunca ve dodge iyi kullanınca daha rahat oluyor. Bosun hareketlerini 20sn kadar gözlemleyip ardindan yakin dovuse gecebiliorum neyi ne zaman yapacagi anlasilior :)

Gw2 aktif turk guild var mi acaba?
    Yakın zamanda pof indirimi gelir mi acaba?

14 marta kadar %25 indirim var kaçırmadan al :) Ben ve bi kaç türk arkadaş var geneled birlikte oynuyoruz. Türk guildlere sakın girme hepsi kasıntı tipler 1 gün bile dayanmazsın :D

Sitelerde bi yerde 115tl e buldum gerisi hep 120tl üstü idi. Zaten kredi kartı ile alsam 116tl e denk gelior :D Demekki indirim varmış. Siteler niye pahalı diodum :)

• quote:

Sitelerde bi yerde 115tl e buldum gerisi hep 120tl üstü idi. Zaten kredi kartı ile alsam 116tl e denk gelior :D Demekki indirim varmış. Siteler niye pahalı diodum :)
    https://twitter.com/GuildWars2/status/971443924995858432

Alırken kodu yazarsan %25 indirim yapıyor. Kodu yazmazsan olmaz :D 85tl ye geliyor kodla pof

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan1071 -- 11 Mart 2018; 0:20:25 >
    Yazdım kodu. 22,5 dolara düştü. Kart bilgilerini girdikten sonra Price Incl. VAT 26,54 dolara cıktı. Steama gelen vergi bu oyunlara da otomatik gelmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3v3N -- 11 Mart 2018; 20:24:21 >
  • Oyuna yeni başlayacak biri hangi paketleri almalı veya ne kadar bu oyunu full sürüm satın almak arkadaşlar ?

• Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    yeni başalayacaklar free sürümle ile denemeli
    fiyatı sitesinde yazıyor
  • Pof un storyi bitirdim. İlk 3 map eski mapler gibi zevkliydi. Zevkle ilk 3 mapi fulledim. Desolation mapi hots mapleri gibi uyuz. Oyundan soğuttu. Moblar mounta tek atiorlar nerdeyse, 5sn mape bakamiosun hop bi yerden bi mob dalıyor. Haritanın karışıklığı hots mapleri gibi olmaya başladı.

Oyuna giriom 5dk da illaki oluyorum yada moblarla cebelleşiyorum. Durum böyle olunca mob mounttan düşürünce kufur edip direk alt f4 cekiom.

Raid dg yapacaktım sözde ama bezdirdi map.

• quote:

Pof un storyi bitirdim. İlk 3 map eski mapler gibi zevkliydi. Zevkle ilk 3 mapi fulledim. Desolation mapi hots mapleri gibi uyuz. Oyundan soğuttu. Moblar mounta tek atiorlar nerdeyse, 5sn mape bakamiosun hop bi yerden bi mob dalıyor. Haritanın karışıklığı hots mapleri gibi olmaya başladı.

Oyuna giriom 5dk da illaki oluyorum yada moblarla cebelleşiyorum. Durum böyle olunca mob mounttan düşürünce kufur edip direk alt f4 cekiom.

Raid dg yapacaktım sözde ama bezdirdi map.

Yine gw2 mi döndün :) Bende de hot+pof var ama uzaklardayım oynayamıyorum. Pof hiç oynayamadım merak ediyorum nasıl bir şey olduğunu. Gitmeden 1 gün önce almıştım pof exp.i

İlerde yine gw2 de ya da wow da karşılaşalım :)

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.