Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | James Gunn (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
18
Favori
23.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hayalkırıklığı yaşadım. Senaryo beklentisi içinde değildim ama daha kaliteli bir aksiyon ve iyi bir film bekliyordum. Hiçbir beklentimi karşılamadı. Iron Man 2'den sonra en beğenmediğim Marvel filmi olabilir. Aksiyon bile yeteri kadar iyi değildi. Büyük beklentiyle izlemedim ama bu kadar "kötü" bir film de beklemiyordum. Giriş ve final tamam ama ortası bomboş. Bildiğin bomboş. James Gunn bu sefer batırmış.

4/10

+ 1000

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım. Çok teşekkürler cevabınız için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trufily T kullanıcısına yanıt
    Film gayet iyi . Burdaki DC fanlarina bakmayin siz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi bugün izledim. Türkçe dublaj izledim ve gayet memnun kaldım diyebilirim. 3D yi güzel kullandıklarını düşünüyorum. Efektler , müzikler vs. çok beğendim. Filme gitmenizi öneririm. Filmde tek kötü bulduğum şey bazı yerleri çok durağan geçiyor. Bu arada sinemada 2-3 defa kahkaha atarak güldüm. Acaba bende mi bir sorun var :)

Ve şunu da ekliyeyim , baby groot çok ama çok tatlı .

Edit : 10/9 veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD4717EED -- 30 Nisan 2017; 0:01:51 >
  • Herkes film eleştirmeni olmuş. BvS öven adamlar bunu beğenmiyor. Bence gayet iyiydi, yorumunuza katılıyorum

• Film çok güzeldi. İlk filmden daha iyi olmuş. Müzikler cidden efsane. 10/9 verdim.

Koleksiyoncu reyizi de görsek iyiydi
  • Yav yorumlar şaşırtiyo adami aga gitsemmi gitmesemmi,bilemedim simdi?

Gorsel efekt iyi galiba 3d si de basariliysa imax 3d bakiyimmi acaba?

• Warlock yok diye küfretmiştim çok , koydular.Watcher olmadan olur mu dedim , koydular.Şimdi artık Darısı Lt'nin başına Lt'siz olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hing Hong

Yav yorumlar şaşırtiyo adami aga gitsemmi gitmesemmi,bilemedim simdi?

Gorsel efekt iyi galiba 3d si de basariliysa imax 3d bakiyimmi acaba?

Bu filmde ağır basan özellik görseller zaten lakin fim zaman zaman yavaş ilerliyor ve espirilere bolca yer verilmiş bu herkese hitap etmeyebilir sen bilirsin ama bence ne iyiydi ne kötüydü. Marvel olunca espiri olayına alıştık artık

• İlk film kadar komik olmasa da her türlü duyguyu yaşattığından ilk filme göre daha iyiydi. 7/10

Ego'nun bir şeyler sakladığı bellir olmaya başlayınca Yondu'nun, Peter'ı acaba bilerek mi teslim etmediğini düşünmeye başlamıştım ki yanıltmadılar. Aynı şekilde sondaki fedakarlığını da tahmin etmiştim ama bu o sahnenin güzelliğini etkilemedi tabi. Yondu'nun hem ölümü hem de cenazesi çok güzeldi, diğer yağmacılar da gelince gözümde 1-2 damla yaş geldi

Ego hem gezegen hem de insan olarak güzel yansıtılmış. Tek sıkıntı şu; Dünya'da garip bir şey insanları içine alıp genişledi ve bu MCU'yu nasıl etkileyecek

Adam Warlock'un origini kendi origini değil de Vision'ın origini gibi olacak sanırım. GoTG ekibini öldürmeye gelip onlardan etkilenip aralarına katılabilir.

Mantis güzeldi. Drax ile olan sahneleri de ayrı bir güzeldi

Baby Groot sahneleri güzel ve kararındaydı ona fazla odaklanılmış diyemem hatta daha çok bile olabilirdi.

Stan Lee'nin Watcher çıkması ve Uatu'yu görmek güzeldi.

İlk GoTG olan Stakar ve ekibi sanırım tekrar gözükecek. IW'de olur mu bilmem ama GoTG serisi için güzel olur. Ayrıca koskoca Sylvester Stallone'u bir Marvel filminde görmek de ayrı bir güzeldi.

• Bence ilk filmden cok daha guzeldi. Ilk filmde bu kadar gulmemistim. Senaryo biraz zayif kalsa da kendini izletiyor. After credits kismini abartmislar

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

İlk film kadar komik olmasa da her türlü duyguyu yaşattığından ilk filme göre daha iyiydi. 7/10

Ego'nun bir şeyler sakladığı bellir olmaya başlayınca Yondu'nun, Peter'ı acaba bilerek mi teslim etmediğini düşünmeye başlamıştım ki yanıltmadılar. Aynı şekilde sondaki fedakarlığını da tahmin etmiştim ama bu o sahnenin güzelliğini etkilemedi tabi. Yondu'nun hem ölümü hem de cenazesi çok güzeldi, diğer yağmacılar da gelince gözümde 1-2 damla yaş geldi

Ego hem gezegen hem de insan olarak güzel yansıtılmış. Tek sıkıntı şu; Dünya'da garip bir şey insanları içine alıp genişledi ve bu MCU'yu nasıl etkileyecek

Adam Warlock'un origini kendi origini değil de Vision'ın origini gibi olacak sanırım. GoTG ekibini öldürmeye gelip onlardan etkilenip aralarına katılabilir.

Baby Groot sahneleri güzel ve kararındaydı ona fazla odaklanılmış diyemem hatta daha çok bile olabilirdi.

İlk GoTG olan Stakar ve ekibi sanırım tekrar gözükecek. IW'de olur mu bilmem ama GoTG serisi için güzel olur. Ayrıca koskoca Sylvester Stallone'u bir Marvel filminde görmek de ayrı bir güzeldi.

Stan Lee watcher degil fakat insan da degil

• filmin 1. sini cuma izledim, 2. ye cumartesi gittim, ben beğendim güzeldi.

filmin sonunda kaç tane sahne vardı ?

biz 5 sahne falan izledik daha sonra öteki seansa yetişmemiz gerek vb vb diye kovulduk resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: games087

filmin 1. sini cuma izledim, 2. ye cumartesi gittim, ben beğendim güzeldi.

filmin sonunda kaç tane sahne vardı ?

biz 5 sahne falan izledik daha sonra öteki seansa yetişmemiz gerek vb vb diye kovulduk resmen

5 taneydi zaten.

internette 5-6 tane diyolardıda varmıydı 1 tane daha merak ettim, teşekkürler

• 6/10
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Dediğinize katılıyorum. Filme giden herkes eleştirmen oluyor ülkemizde maalesef.

• Ben imax 3d olarak izledim. Görsel olarak beğenmemek elde değil.
    İlk film kadar eğlendim. Espirilerin daha fazla olmasını beğendim açıkçası.
    Sylvester Stallone nin olması ayrı bir güzellik katmış filme.
    İlerleyen filmlerde daha çok rol alır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wow vayne GG

quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

İlk film kadar komik olmasa da her türlü duyguyu yaşattığından ilk filme göre daha iyiydi. 7/10

Stan Lee watcher degil fakat insan da degil

Watcher olmasa bile Watcher'lar için çalışıyor. Onu GoTG filminde uzaya götüren de Watcherlar. Bu durumda ırksal olarak fark olsa bile işlev ve görev olarak çok farkları yok

• çok güzeldi film.İlk filmin üzerine kesinlikle katmış.Müzikler gene efsaneydi.Ayrıca türkçe dublaj izledim ve bir kaç sahne dışında gayet tatmin ediciydi kalitesi.Her zaman ki gibi 3d filmin bütün canlılığını,efektlerini bozmuş.

Komiklik olarak eski filmden daha çok güldüm(özellikle +18 'e yakın muhabbetler çok komikti).

3.cü filmi de çıkar çıkmaz izlerim gene ,seri baya kaliteli devam ediyor.
  • Film berbat değil yine diğer marvel filmlerinden daha iyidir görsel efekt olsun senaryo olsun. Ama ilk filmle kıyaslanamaz bile ciddi bir düşüş var ilk filme göre bana kalırsa. Bir de baby groota uğraşcaklarına senaryo daha iyi olabilirdi ama baby groota çok uğraşmışlar bu kadar tatlı birşey olamaz.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.