Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | James Gunn (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
18
Favori
23.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • after sahneler de umduğum gibi çıkmadı sadece Warlock

Bır de filmde Ego dünyada sonsuzluk taşı taşıyan bırınden bahsetti kım olabılırdı o ?

Ego bayagı manyak cıktı da Thanos ıle arası nasıl bu adamın ? o kadar delı bır adam Ego Thanos dur bır arkadaş ne oluyor sana demıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt

Vision'ı kastetmiş olabilir mi hocam? Kendisi taşıyorda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timmydncn

Vision'ı kastetmiş olabilir mi hocam? Kendisi taşıyorda.

İnsan dedı ama ya da ben öyle anladım

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

after sahneler de umduğum gibi çıkmadı sadece Warlock

Bır de filmde Ego dünyada sonsuzluk taşı taşıyan bırınden bahsetti kım olabılırdı o ?

Ego bayagı manyak cıktı da Thanos ıle arası nasıl bu adamın ? o kadar delı bır adam Ego Thanos dur bır arkadaş ne oluyor sana demıyor mu

Peter'ı kastetti orda,ilk film sonunda Quill'in Ronan'nın Infinity Stone'nına çıplak elle dokunmasını işaret etti bence orda Ego

• After credistlerde ne oluyor ben hiçbirini izlemedim çıktım

• Sırf baby groot için gidecek 50bin kişi rahat vardır şu filme

• Yurt dışında olduğum için gidemedim de Adam Warlock var mı filmde ?

• Gittin mi peki ?

• arkadaşlar biri after credits'dr ne olduğunu detaylı olarak anlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 28 Nisan 2017; 20:37:36 >
  • 5 ek sahne var bekleyin sonunda

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

İlk filmde Star Lord taşı tutmuştu onu dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

arkadaşlar biri after credits'dr ne olduğunu detaylı olarak anlatabilir mi?

Hocam 5 tane vardı şimdi tek tek anlatırsam uzar gider Thanos yok,1 tanesi hariç diğerleri çok önemli değildi, önemli olan da zaten
    Adam Warlock
    ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 28 Nisan 2017; 22:17:31 >
  • zeqqqqq kullanıcısına yanıt
    Hocam ne varsa duymak istiyorum.En sevdiğim karakter marvel'da zahmet olmazsa tabii

• Sinemadan az önce çıktım. İyi olmuş, ilk film kadar iyi değil diyenlere bakmayın. İlk film çıktığında daha önce hiç kimsenin tanımadığı karakterlerden oluşan özgün hikayeli bir yapım olmuştu. Daha önce görülmemiş karakterler olunca herkes çok beğenmişti. Bu sefer biraz daha tanınmış karakterler oldular. Bazı şeyler biraz abartılmış ama çizgi roman uyarlaması bu, o kadar takılmaya ne gerek var ?CGI süperdi, kesinlikle sinemada izlenmeli. Villain ilk filmdekinden daha iyiydi. Ayrıca Baby Groot çok komik olmuş. Filmin sonunda 5 sahne var, sonuncusunu izlemeseniz birşey kaybetmezsiniz.

Edit: 8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 29 Nisan 2017; 1:25:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    imax salonda izlemeye değer mi
  • İlk filmin yanına bile yaklaşamayan bir film diyebilirim ilk filmi çok seven biri olarak.İlk filmde sevilen herşey abartılarak filme konunca film zıvanadan çıkmış.Espriler abartı olduğu için tebessüm bile ettirmiyor.Müzikler harika ama her sahnede müzik var 140 dk yakın filmin 125 dk sinde müzik var arkaplanda.

Konu olarak ise açık ara marvelin en konusuz filmi diyebilirim.İlk 90 dk konu diye bir şey yok filmde dizilerin geçiş bölümü gibi gelişiyor olaylar.Çocuk filmi olmuş retro hava ve göndermelerle yetişkinlere hitap edilmeye çalışılmış ama olmamış bir film genel olarak diyebilirim.Ayrıca film bol bol klişe aile draması barındırıyor. İlk filme 10 üzerinden 9,5 vermiş biri olarak bu filme 4 puan veriyorum.Bu yıl en çok beklentilerle beklediğim filmlerinden biriydi tam bir hayal kırıklığı oldu.

Filmden sevdiğim nokta yonduydu.Onuda öldürdüler.Ekipte uzun süre kalsaydı keşke.Stallone hoş bir ayrıntı filmde ilerde yondunun yerine kullanılır inş serinin devam filmlerinde.Adam warlock karakterini görüntü olarak tam görmesekte ismini duymak bile heyecanlandırdı.Keşke bu filmde kullansalardı.Avengers bağlantısı olarakta galiba nebula üzerinden bağlıcaklar karakterleri infinity wara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoyilmaz -- 28 Nisan 2017; 23:46:43 >

• Rezalet konusuz çöp . Geçiş filmi dahi değil.

• Bende izledim ama pek beğendiğimi söyleyemem. Bebek grootun fazla gereksiz sahnelerde yer alması, espirilerin gereğinden fazla olup sürekli aynı şekilde tekrarlanması ve filmin sonunda star lordun
    babası ile araları bozulup düşman olup çatışması hele hiç olmamış. Adamlar daha tutarlı bir konu bulamayınca hikayeyi kurtatmak adına zorla kötü baba olayına bağlamışlar : (

İlk film buna göre çok daha düzgün ve epikti. İtiraf etmeliyim ki bunda baya zorlama var hemde öyle böyle değil

Notum 6/10

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

imax salonda izlemeye değer mi

Görsellik olarak değer ama film olarak kesinlikle haketmiyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Hocam ne varsa duymak istiyorum.En sevdiğim karakter marvel'da zahmet olmazsa tabii

İngilizcen iyidir umarım

http://www.denofgeek.com/uk/movies/guardians-of-the-galaxy-2/49023/guardians-of-the-galaxy-vol-2-post-credits-explained
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.