Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
4
Favori
23.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

son baktığıma göre IMBD oyuncu kadrosundan Thanos`u çıkarmış yani boşu boşuna izlemeye gerek yok

En aşağıda

Josh Brolin ... Thanos (uncredited)

olarak gözüküyor. Sanırım after credits olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

son baktığıma göre IMBD oyuncu kadrosundan Thanos`u çıkarmış yani boşu boşuna izlemeye gerek yok

En aşağıda

Josh Brolin ... Thanos (uncredited)

olarak gözüküyor. Sanırım after credits olacak.

bende öyle tahmin ediyordum ama 2-3 hafta öncesine kadar en başlarda gözüküyordu , 20-25 dakika bile olsa geniş bir zaman diliminde gözükür diye çok umutlanmıştım

•  Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel

• Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
    Ooo çok iyii
  • Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
  • Marvel karakterleri ve serileri arasında en az okuduğum seri Guardians, zaten eskiden beri her daim düzenli olarak çizgi romanı yayımlanan bir topluluk da değildi ama bu filmi en çok Ronan the Accuser yer aldığından ve Marvel'ın birbirinin devamı olan sinema evreninin bir başka ve yeni halkası olduğu için merak ediyorum.

2008 yılında Marvel bu sinematik evren ve birbirinin devamı filmler muhabbetine başladığında o zamanlar biri gelip sadece altı yıl sonra sinemada sadece Ronan the Accuser gibi göreceli arka planda kalmış ve Marvel müdavimleri dışında pek de tanınmayan bir kötüye ayrılmış bir film afişi görmenin mümkün olabileceğini söylese o zamanlar şaka gibi gelirdi, sadece şu bile Marvel'ın sinemada edindiği başarının ve geldiği noktanın takdir edilesi bir göstergesi. GoTG gibi çoğunluk tarafından tanınmayan bir seriyi sinemaya taşıyıp bir bakıma büyük riske girdiler ama sinemadaki önceki başarılı işlerinin de etkisiyle bunun da layıkıyla üstesinden gelecekler gibi görünüyor, gişe beklentileri ve eğer kuru sıkı gaz vermiyorlarsa tabii film hakkındaki erken yorumlar oldukça olumlu.

-------

Guardians of the Galaxy (2014) | Marvel

Kree hukuku uzmanı yargıç Ronan bey hükümler verip cezasını keser umarım.

Her ne kadar film muhtemelen bunlara müsaade etmeyecek, bu mesela çizgi roman sayfalarında kalacak ve belki etraflıca bir Ronan profili çizemeyecek olsa da Ronan'ın öne çıkan özelliklerine ne denli değinileceği ve en önemlisi rolün sahibi Lee Pace'in performansı karakterin filmdeki akıbetini belirleyecek gibi. Gerçi filmle beraber onun için de yorumlar olumlu, fragmanlarda Drax'ı boğazladığı sahnenin devamını merak ediyorum mesela, Drax de boş değil hani.

Ayrıca filmde 616, yani asıl Marvel evrenindeki düzenin aksine bu filmde de aynı Ultimate evreninde olduğu gibi Ronan, Thanos için çalışacakmış; muhtemelen konu da oradan çıkıp zamanla Thanos'a bağlanacak, Ultimate'te de Thanos'un oğluydu Ronan, ki hiç de haz etmem bu evrenden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Marvel karakterleri ve serileri arasında en az okuduğum seri Guardians, zaten eskiden beri her daim düzenli olarak çizgi romanı yayımlanan bir topluluk da değildi ama bu filmi en çok Ronan the Accuser yer aldığından ve Marvel'ın birbirinin devamı olan sinema evreninin bir başka ve yeni halkası olduğu için merak ediyorum.

2008 yılında Marvel bu sinematik evren ve birbirinin devamı filmler muhabbetine başladığında o zamanlar biri gelip sadece altı yıl sonra sinemada sadece Ronan the Accuser gibi göreceli arka planda kalmış ve Marvel müdavimleri dışında pek de tanınmayan bir kötüye ayrılmış bir film afişi görmenin mümkün olabileceğini söylese o zamanlar şaka gibi gelirdi, sadece şu bile Marvel'ın sinemada edindiği başarının ve geldiği noktanın takdir edilesi bir göstergesi. GoTG gibi çoğunluk tarafından tanınmayan bir seriyi sinemaya taşıyıp bir bakıma büyük riske girdiler ama sinemadaki önceki başarılı işlerinin de etkisiyle bunun da layıkıyla üstesinden gelecekler gibi görünüyor, gişe beklentileri ve eğer kuru sıkı gaz vermiyorlarsa tabii film hakkındaki erken yorumlar oldukça olumlu.

-------

Kree hukuku uzmanı yargıç Ronan bey hükümler verip cezasını keser umarım.

Her ne kadar film muhtemelen bunlara müsaade etmeyecek, bu mesela çizgi roman sayfalarında kalacak ve belki etraflıca bir Ronan profili çizemeyecek olsa da Ronan'ın öne çıkan özelliklerine ne denli değinileceği ve en önemlisi rolün sahibi Lee Pace'in performansı karakterin filmdeki akıbetini belirleyecek gibi. Gerçi filmle beraber onun için de yorumlar olumlu, fragmanlarda Drax'ı boğazladığı sahnenin devamını merak ediyorum mesela, Drax de boş değil hani.

Ayrıca filmde 616, yani asıl Marvel evrenindeki düzenin aksine bu filmde de aynı Ultimate evreninde olduğu gibi Ronan, Thanos için çalışacakmış; muhtemelen konu da oradan çıkıp zamanla Thanos'a bağlanacak, Ultimate'te de Thanos'un oğluydu Ronan, ki hiç de haz etmem bu evrenden.

Hocam bahsettiğiniz Ronan karakteri Kree ve bazı kısımlar bunun Agent of Shield'a yansıyacağını söylüyor.Skye'ın Kree çıkacağı Ms.Marvel olacağı falan, siz ne düşünüyorsunuz peki?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS-Obergruppenführer -- 31 Temmuz 2014; 16:36:19 >

• Filmi heyecanla bekliyorum da, Trailer'da laçkalığın mokunu çıkarmışlar gibi duruyor, böyle sahnelerin dozunu abartmamak lazım.
  • Guardians of the Galaxy hiçbir zaman diğerleri kadar ciddi olabilmeyi hedeflemez ve amacı da bu değildir zaten. Bu filmi de bunu bilerek izlemek lazım; hem tamamen insani özelliklere sahip konuşan bir rakunun ve üç kelimeden oluşan bir dağarcığa sahip olsa da yürüyen ve yine konuşan bir ağacın üyesi olduğu bir ekipten ne derece bir ciddiyet beklenebilir?

quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions
    Hocam bahsettiğiniz Ronan karakteri Kree ve bazı kısımlar bunun Agent of Shield'a yansıyacağını söylüyor.Skye'ın Kree çıkacağı Ms.Marvel olacağı falan, siz ne düşünüyorsunuz peki?.

İlk iki bölümü dışında Agents of SHIELD dizisini izlemedim ama dizide ne olup bittiğinden haberim var. Ölmek üzere olan Skye'a Kree DNA'sı enjekte edilmiş, ki Miss Marvel, Carol Danvers da aynı durum sonrası güçlerine kavuşmuş ve Ms. Marvel adını almıştı. Bu sebeple Skye'ın da Miss Marvel olacağını düşünenler var, karakterin asıl adının da dizide asla söylenmemiş olmasını da dayanak alıyorlar ve dizinin sinematik evren dahilinde yer alması, filmlerde bağlantıya sebep olmasının da bu teoriyi biraz daha güçlendirdiği söylenebilir.

Ama bana kalsa ben böyle bir şeyin olmasını istemezdim, Skye'da bir süperlik potansiyeli olmaması bir yana Carol Danvers'ın karakterine bir uygunluk da yok, açıkçası Miss Marvel -Artık Captain Marvel ya gerçi- bugüne kadar bir dizinin bir parçası olarak kalmışlıktan fazlasını hak ediyor ve Marvel'ın henüz sinemaya aktarmadığı bayan karakterler arasından en kaydadeğer olanı, böyle bir tercihle karakterin harcanma veya hakkının verilememesi ihtimali yüksek olurdu bence, fiziksel açıdan da daha hoş ve sarışın bir hanım lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Guardians of the Galaxy hiçbir zaman diğerleri kadar ciddi olabilmeyi hedeflemez ve amacı da bu değildir zaten. Bu filmi de bunu bilerek izlemek lazım; hem tamamen insani özelliklere sahip konuşan bir rakunun ve üç kelimeden oluşan bir dağarcığa sahip olsa da yürüyen ve yine konuşan bir ağacın üyesi olduğu bir ekipten ne derece bir ciddiyet beklenebilir?

quote:

İlk iki bölümü dışında Agents of SHIELD dizisini izlemedim ama dizide ne olup bittiğinden haberim var. Ölmek üzere olan Skye'a Kree DNA'sı enjekte edilmiş, ki Miss Marvel, Carol Danvers da aynı durum sonrası güçlerine kavuşmuş ve Ms. Marvel adını almıştı. Bu sebeple Skye'ın da Miss Marvel olacağını düşünenler var, karakterin asıl adının da dizide asla söylenmemiş olmasını da dayanak alıyorlar ve dizinin sinematik evren dahilinde yer alması, filmlerde bağlantıya sebep olmasının da bu teoriyi biraz daha güçlendirdiği söylenebilir.

Ama bana kalsa ben böyle bir şeyin olmasını istemezdim, Skye'da bir süperlik potansiyeli olmaması bir yana Carol Danvers'ın karakterine bir uygunluk da yok, açıkçası Miss Marvel -Artık Captain Marvel ya gerçi- bugüne kadar bir dizinin bir parçası olarak kalmışlıktan fazlasını hak ediyor ve Marvel'ın henüz sinemaya aktarmadığı bayan karakterler arasından en kaydadeğer olanı, böyle bir tercihle karakterin harcanma veya hakkının verilememesi ihtimali yüksek olurdu bence, fiziksel açıdan da daha hoş ve sarışın bir hanım lazım.

Kate Upton nasıl olur hocam.

• Film yarın sinemalarda. Büyük ihtimalle her zamanki gibi cumartesi gidicem ve MARVEL' ın en iyi filmlerinden biri olucak.
  • quote:

Kate Upton nasıl olur hocam.

Fiziksel açıdan daha hoş ve sarışın deyince aklına direkt Kate Upton'ın gelmesi de ayrı bir mesele de, o mevzunun yapılmışı var, böyle olurmuş.

Kate Upton'ı makarasına söylediğinin farkındayım ama bu göğüslerle ve kalınlıkla da kendisinin Ms. Marvel'ı uçamazdı muhtemelen.

----

Şaka bir yana, Miss Marvel karakteri sinematik evrene taşınsaydı bu kıyafetiyle gelemezdi muhtemelen, Scarlet Witch'te yapıldığı gibi kesin revize ederlerdi. Scarlett Johansson'dan evvel Black Widow için Emily Blunt seçilecekti mesela, şimdi konu Ms Marvel olunca bu sefer yine onun bu karakteri canlandırması gerektiğini savunanlar var, o da böyle bir şey olurmuş:

Marvel'ın da sinemadaki kudretli bayan karakter sayısının azlığını düşündüğümüz vakit bana kalsa güzel olurdu onu da ekipte görmek, Joss Whedon'un da daha Age of Ultron'un yapımına başlamadan evvel daha fazla bayan karakter görebilmek konusunda bir özlemi vardı, AoU'da bir sürpriz yaşanır veya karakter cameo'su gelir mi bilmiyorum ama üçüncü Avengers filminde kesin yer alır gibi geliyor, hatta Age of Ultron ve Avengers 3 arasında solo bir Miss Marvel filmi çekilebilir bile, inceden bunun sinyalini veriyorlar zaten.

• Yarın 19:00'a bilet aldım kaçmaz
  • 25 temmuzda yurtdışında ki bir tanıdığım katıldı

• After Credits'i youtube'a düşmüş, şimdi izledim. Allah belanı versin Marvel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

After Credits'i youtube'a düşmüş, şimdi izledim. Allah belanı versin Marvel.

Kaldırılmış heralde link varsa pm pls.
  • quote:

Hocam varsa bi linkte ben alayım.

• quote:

Bi pm de bana

• After Credits için heyecan yapmayın boşuna, 70'li ve özellikle filmiyle de beraber 80'li yılların Marslılarla savaşan kült ördeği Howard the Duck görünüyor, önceleri kendisinin GoTG'de bir cameo sahibi olacağı söylenmişti zaten, pek çoklarının da hoşuna gitmiş ama çok büyük bir ihtimalle de sizin aradığınız şey bu olmayacak.

Sahne burada:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=741553839215669&id=621821807855540

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.