Şimdi Ara

Gtx460 vs HD7770 sizce hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Forumdan 2.el ekran kartı alcam.

Peki Gtx460 mı yoksa HD7770 mı almalıyım ?

veya önerebilceniz kart var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claynmarker -- 24 Ekim 2014; 23:13:00 >

• HD7770 daha iyi seçenek gibi duruyor
  • 7770 alabilirsin.Daha az güç çeker+daha güncel bir kart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NotimeTodie kullanıcısına yanıt
    Peki hocam. ısınırmı bu kart ? overclock rahat çekilebilinir mi ? bilginiz var mı ? bir başka kafamı karıştıran sorunda nvidia larda physx var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clayndomarker

Peki hocam. ısınırmı bu kart ? overclock rahat çekilebilinir mi ? bilginiz var mı ? bir başka kafamı karıştıran sorunda nvidia larda physx var.

Mafia II`den sonra adam gibi Phsyx`li oyun çıktı mı ? Hayır.AMD`de de Mantle var,o topa girdin mi çıkamazsın.Bu arada belirteyim GTX460 hafif daha performanslıdır 7770`e göre.Ama Overclock ile yetişebilirsin.

• Bir yıl boyunca 7770 kullandım. Fiyatına, güç tüketimine göre çok verimli bir kart. OC kapasitesi var. Daha güncel. Performans farkını telafi edebilirsiniz.
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. dediğiniz gibi güncel kart gtx460 a göre. valla 2tane 6 pin lik psu aldım. vs550. hd7770 de tek pinle çalışıyomuş performansı etkiler mi ?
  • NotimeTodie kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arada kartı Battlefield 3 ve 4 için alıcam. birde bunu buldum sizce nasıl 2 yılda garantisi varhttp://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=98623
  • quote:

Hocam bu arada kartı Battlefield 3 ve 4 için alıcam. birde bunu buldum sizce nasıl 2 yılda garantisi varhttp://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=98623

R7 260x alabiliyorsaniz onu öneririm gtx460a felan bulaşma sonra 3-4ay sonra bozulur elinde kalır. Garanti li ürün almak en rahatı en azından servise verirsin. Diger turlu cpu almiyorsun heran bozulabilecek cihaz sen hicbirsey yapmasan bile bozulan ekran kartları var

• Hocam haklısınız fakat ödemelerim var. bu aralar alamam malesef. Forumda ki HD7770 de temiz kart ama garanti sıkıntısı var. İnş bozulmaz. Benim bütçemle sadece onu alabilirim. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.
  • zaten cevabını vermiştim arkadaşlarda aynı şeyleri yazmışlar.

için rahatlamıştır umarım.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Aslında hala rahat değilde işte risk edicez garantisiz alıp. Ama yinede en doğru karar bu gibi evet sağol dostum
  • quote:

7770 yine daha iyidir

MühendisMurat iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: NotimeTodie

7770 yine daha iyidir

MühendisMurat iyiymiş

bende aynı şeyi dedim arkadaşa.

bu arada görüşünüz için çok sağolun.
  • HD 7770
  • HD7770 aldım, kargoda tavsiye için teşekkürler.
  • 7770'in tek güç girişli olmasıyla performansın alakası yok ve gösterdiğin sıfır gtx650'den daha iyi bir karttır hayırlı olsun.
  • Teşekkürler hocam. Sıfırya cezbediyor işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.