Şimdi Ara

GTX1070'in Üstünü Tamamlama Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bugün Gtx1070 kartı bilgisayarıma taktıktan sonra Forza Horizon 3'ü artık oynayayım dedim ama anlık çakılmalar yaşadım.

İşlemci Intel I5 4460
    Anakart Asus H81M-D
    Ram 2x4gb

Minimum bütçe ile ikinci el ürünlere yönelmek istiyorum ancak seçim yapmayalı çok uzun yıllar olmuş. Tavsiyeniz ne yönde olur? Sadece 2x8 ram alsam geri kalan yeterli olur mu? İşlemci kalsa da anakart ve ram mi değiştirsem? Yoksa kötü haber 3ü de gidecek mi? Max bütçe 1500 TL düşünüyorum.

Teşekkürler.

• Hocam bence 3 ünü de değiştirin.1070 e göre düşük kalmış sistem.Amd tabanlı bir sistem iyi gider açıkçası.
  • Peki önerebileceğiniz parçalar nasıl olur? Max 1500 tl ikinci el düşünürsek.
  • hektorSTK kullanıcısına yanıt
    1500TL ye ikinci el bile toparlamaz bunu.
  • İ7 4790 ve 16GB DDR3 ram alabilirsiniz 1500TL ye. Yada elinizdekileri satıp yeni sistem alacaksınız.
  • 8gb ram ile ultra forza çok zor.

1500 TL + elinizdeki işlemciyi+rami satıp 4790+2x8 ram alırsanız baya rahatlar sistem.
  • Anakart işlemci ramlari 900 e satsan 2500 tl ye yakın bakiyen olur rami ilk etapta 8 gb ddr4 alırsın intel tarafında fiyatlar iyice uçmuş gibi amd de ekran kartına darboğaz yapmayacaksa 2600x düşünülebilir intel olacaksa 9600k+anakart+8 gb ddr4 kombinasyonu 2700 tl falan cıkarsa incele derim
  • Vazgeçtim ekran kartını satıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.