Şimdi Ara

Gtx evga 1070 csgo fps sorunu acil! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    En yuksek ayarlarda full hd ve 4k deneyin. Dusuk ayarlarda bu perflrmans normal. Yeni islemciler boyle maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eserfc E kullanıcısına yanıt
    BIOS'tan bir ram hızlarını kontrol eder misiniz bir de? Bir de ramleriniz nedir? Tam oalrak marka model cl değerleri ve mhz değerleri ile yazabilir misiniz? Bir de Nvidia driverınıhttp://www.nvidia.com/Download/index.aspx şuradan manuel olarak kendiniz seçip en son driverı indirip kurun bir de. Bir konu da BIOS'u en son güncellemesini yapın. En son da bir de i5 660 yerine bir yakınınızdan i7 bir işlemci bulup takma ihtimâliniz var ise bir i7 6700 ve ya i7 4790 vs bir işlemci takıp deneyebilir misiniz? Daha aşağı bir işlemci olmasın ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 4 Şubat 2017; 2:13:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğin yapıldığına yetmez akıl veyorsun. İ5 6600 kullanıyor adam. Sanki core 2 duo gibi muamele yapmışsın. İ5 6600k kullanıyorum. Amd R9 390 ile 300fps ten aşağı düşmüyor nadir 250 oluyor. 144hz asus monitör var. Adam 144hz monitöre ne yapsın 1080p diye gidip gtx 950 mi Alsın. Yazılımsal sorun yaşıyor büyük ihtimalle. Ya oyın ayarlarında ya da Windows ta bir sorun olmalı. Gidip i7 önermeyin hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar konu kapanabilir sorun birtek cs de vardi gtada vs hic bir sikinti yoktu pc yi degistirdim bende

• Source oyun motoru eski ve çift çekirdek optimizasyonu iyi ancak daha fazla çekirdekli işlemcileri verimli kullanamıyor.Ekran kartı da bir hayli yüksek model olduğundan zorla darboğza sokuyorsun sistemi.
    Düşük çözünürlük ve ayar kullanarak ekran kartına düşen yükü azaltıyorsun ama işlemci üzerindeki yük azalmıyor aksine ekran kartına da daha fazla kaynak ayırmak zorunda kalıyor.
  • En yüksek ayarlara zorla, şu an cpuyu kullanıyor.

• Hocam Rx470 İle Aynı Sorunu Yaşıyorum Hangi Çözünürlüğe Alırsam Alayım Naparsam Yapayım 150 FPS Civarlarında Alıyorum Çözüm Bulursanız Lütfen Haber Verin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R7 360'dan tutunda 750Tİ vs bile 300 fps verebilecek kapasitede cs goda. Fakat işlmeci bağımlı bir oyun. Tekil çekirdeğe çok abanıyor.
  • Arkadaslar yeni sistemde i7 6700 k gtx 1070 asus strix oc gigabyte gaming 7 anakart var 450-500 fps aliyorum sorun buyuk ihtimalle islemcideydi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.